Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TITINKA gratulacje,bardzo sie cieszymy ze u ciebie pełnia szczęścia! a jak ty sie czujesz? i czy karmisz piersią?

mój maly tak bardzo wypina dupke przez brzuch ze mam jeden wielki guzioł po prawej stronie brzucha,aż mnie to boli.
słyszałyscie moze o tym ze brzuch przed porodem powinien tak opasc ze wlozysz calą reke pod piersi a nad brzuch? u mnie mieszcza sie 4 palce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka serdeczne gratulacje!!! super ze wszystko ok i ze jesteście w domku.

Aniutka no niby ma wejść cala reka. u mnie miesci się w zasadzie cala i mysle ze to już bardziej nie będzie. ewidentnie czuje ze Dzidek jest porozkładany teraz na boki stad pewnie brzuchol nizej. w poniedziałek wizyta - zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka GRATULACJE! A jak tam samopoczucie po cesarce,bo mnie to czeka w poniedziałek... Ogólnie u mnie trochę życie się wywróciło do góry nogami tak więc dalej wyje co chwilę... 😞
Mam nadzieję-że w poniedziałek w końcu będą inne łzy, ŁZY SZCZĘŚCIA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za gratulacje-cieszę się ogromnie.
W poniedziałek miałam się zgłosić do szpitala aby zrobili mi jeszcze badania tuz przed a we wtorek cesarka 🙂Czekałam na nią jak na szpilkach.Koleżanka z sali miała o 9,ja miałam mieć po 11 ale się opóźniła,bo mój lekarz miał wcześniej operację.Trochę stresujące takie czekanie na godzinę zero.Sam zabieg przebiegł bezproblemowo i na początku nie wyobrażałam sobie takiego długiego leżenia po,ale jednak jak pół ciała się nie czuje to da się wyleżeć.Dopiero następnego dnia ok południa przyszła do mnie rehabilitantka i pomogła wstać-oj to było straszne,ale następnym razem jak juz sama musiałam było lepiej 🙂Bynajmniej lepiej prosić po przeciwbólowe przed pierwszym razem i za każdym kiedy zaczyna mocno rwać szycie 🤢Ja miałam przez pierwszą i drugą dobę podawane prosto przez to znieczulenie a potem to już tylko paracetamol 🙂Dzisiaj jest już lepiej i nie czuję tak bardzo 🙂Z 🙂 każdym dniem człowiek lepiej funkcjonuje 😁
Choć jakbym miała wybierać pomiędzy naturalnym(tylko tym prawidłowo ułożonym)a cesarką to jestem za naturalnym 😁 😁 😁 Lepiej wspominam i po porodzie szybko się wraca do normalności,a tu za wyjątkiem tego co ma z kobiety wyplunąć jest jeszcze to cięcie które daje o sobie znać 🥴
Nie martwcie się będzie wszystko dobrze 🤪 🤪 🤪 Bo tak być musi 🤪 🤪 🤪To szczęśliwe forum więc wszystkie porody i te naturalne i cesarki będą zakończone pomyślnie i już niedługo wszystkie będziecie tulić maleństwa do swych piersi 😁 😁 😁
Aha tak karmię piersią choć po cesarce dzieci są dokarmiane sztucznie a dopiero potem je dostarczają.Właściwie od czwartku mam małą przy cycu.Początkowo nic nie było,ale jak wczoraj ruszyła maszyna to dzisiaj Julcia się nie odkleja 🙂 🙂 🙂I tu też problem,bo nie mam chwili aby zrobić coś koło siebie 😮 😮 😮Ale może za niedługo się zgramy w czasie i przestrzeni 😉 😉 😉Póki co teraz udało mi się dłużej pobyć sam na sam ze samą sobą 😜 😜 😜no i wami 😁 😁 😁
Pozdrawiamy
TITINKA I JULCIA 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA bardzo dziękuję za tak długą i wyczerpującą wiadomość. Mi kazali się zgłosić na 8 do szpitala, a o której zrobią CC to jeszcze nie wiem. A ile ten cały zabieg trwa? Z pół h czy 1h?
Fajnie, że karmisz cycem! Super. Ucałuj Julcię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
To mnie wchodzi cala reka między piersi a brzuch..ciekawe czy to jakiś wyznacznik..

Ja też tak miałam, to oznacza, że brzuch opadł 🙂 wkleję wam zdjęcie mojego opadniętego brzucha do tematu z brzuszkami to sobie zobaczycie jak nisko już wisiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka gratulacje corci i życzę rychłego powrotu do formy.
Armiatka super ze urodzinki Polci się udały i ze dałaś rade:-)
Dziewczyny miałam dziś straszna noc. Obudziłam się przed 3 i nie mogłam zasnąć, wydawało mi się ze zaraz może się zacząć poród i się przestraszyłam, niewyspana, nie gotowa psychicznie, wolałabym żeby złapało mnie w dzień. Musiałam przenieść się na drugie łóżko bo maz chrapal i wszystko mnie denerwowało. W końcu zasnęłam. Teraz jest juz ok:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Anita0707 napisał(a):
To mnie wchodzi cala reka między piersi a brzuch..ciekawe czy to jakiś wyznacznik..

Ja też tak miałam, to oznacza, że brzuch opadł 🙂 wkleję wam zdjęcie mojego opadniętego brzucha do tematu z brzuszkami to sobie zobaczycie jak nisko już wisiał.


Blue obejrzałam twój śliczny brzuszek i faktycznie mój też jest na takiej wysokości ale moja dzidzia chyba mniejsza, bo tak nie sterczy mocno, a Twoja Gwiazdeczka spora się urodziła więc potrzebowała dużo miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA super że już macie córeczkę przy sobie, GRATULACJE.
BLUE fajnie że już się zdecydowaliście, Ninka bardzo fajne imię , ciekawe kiedy ja się zdecyduję.
Wydaje mi sie że też już mam tak nisko brzuch.
NATALIA głos oddany, wrzucaj link to będziem głosowac 😎.
MAGDA trzymam kciuki, zazdroszczę że już bedziesz miała dzidzie przy sobie i przesyłam mega dawkę pozytywnej energi 🙂.
ARMIATKA urodzinki wyprawione to możesz spokojnie rodzic 😁 super że wytrzymałaś.
My wczoraj byliśmy u teściów na grillu i już myślałam że się zaczeło ale jak wróciłam do domu to juz było ok.
Chciałabym żeby mała wytrzymała chociaż do piątku i wagowo chociaż do 2800.
MIŁEJ NIEDZIELI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim 🙂 Widzę, że powolutku pojawiają się kolejne czerwcowe maluszki 🙂

Gratuluję TITINKO i życzę zdrówka dla Ciebie i malutkiej.
blue bardzo ładne imię wybraliście dla swojej pociechy 🙂

a mój maluszek po wczorajszym ważeniu waży już 2400g 🙂 idzie w górę 😉

Pozdrowionka i trzymam kciuki za kolejne szczęśliwe rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA ostatnio nawet przejeżdżałam przez twoją miejscowość jadąc do Katowic. Rodziłaś w Olkuszu czy gdzie indziej ? Pytam bo w Wolbromiu nie ma szpitala najbliższy w Olkuszu ? A teraz stoję pod dylematem czy wracać jeszcze na tydzień do Wolbromia czy siedzieć już w Brzesku. Tylko smutno mi ze mężuś będzie daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Cześć wszystkim 🙂 Widzę, że powolutku pojawiają się kolejne czerwcowe maluszki 🙂
a mój maluszek po wczorajszym ważeniu waży już 2400g 🙂 idzie w górę 😉


Niech nam rośnie szkrab.
Zdjęcie super, śliczne małe cudo, normalnie łezka mi się zakręciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...