Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hania niesamowity ten twój synek 🙂 taka mała główka a waży tylko 2400 a mój w brzuszku w 37 tyg wazył już 2850 więc nie wyobrażam sobie takiego maleństwa jak twoje, chyba bałabym się go ruszać bo myślałabym ze mu krzywdę zrobię ale instynkt macierzyński na pewno na to by nie pozwolił 😆
Każda mama chyba od razu wie jak się zajmować maleństwem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja takiego czegos nie widzialam jeszcze 😜 a co do sluzu to tez mam ale raczej zadki i tez duzo musze chodzic we wkladkach a nie raz tak wychodzi mi duzo ze jest mi mokro i czuje jak by mi wody odeszly i lece spocona do toalety haha 😁 to mamy 3 dzidziusiow juz kto nastepny??? kurde ja tez juz bym chciala miec małą bo juz mam dosc tej ciazy! wszystko boli ciagnie i dolega 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
TITINKA ostatnio nawet przejeżdżałam przez twoją miejscowość jadąc do Katowic. Rodziłaś w Olkuszu czy gdzie indziej ? Pytam bo w Wolbromiu nie ma szpitala najbliższy w Olkuszu ? A teraz stoję pod dylematem czy wracać jeszcze na tydzień do Wolbromia czy siedzieć już w Brzesku. Tylko smutno mi ze mężuś będzie daleko.


Oooo...trzeba było wapść na herbatkę 😉
Nie nie rodziłam w Olkuszu,bo nie mam zaufania do tego szpitala i lekarzy.Ja rodziłam w Katowicach Szpital Leszczyńskiego na ul. Raciborskiej.Super lekarze,położne,warunki też-Szpital Przyjazny Dziecku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki musze troche ponażekać. Jest już mi tak ciężko, brzuch mi się co chwila napina, kłuje mnie w pochwie. Ja chce juz urodzic. Z Oliwka przytyłam 10 kg i do samego końca dawałam radę ale teraz juz nie wytrzymuje. Brzuch mam mniejszy niz w pierwszej ciazy a wydaje mi się ze dzidzia jest wieksza. Dzis ide oddac troche krwi i moczu a jutro do gina na konsultacje i usg.
Magda trzymam kciuki za dzisiejszx dzien! Jak bedziesz mogła to odezwij sie jak najszybciej jak było i jak dzidzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hugolinka nie martw sie nie jestes sama. ja od wczoraj mam bol jak na okres i trzyma sie mnie i nie chce puscic. juz mam dosc. mecze sie okropnie. malo tego, pomijajac bolesne klucie w kroku, cale spojenie lonowe wczoraj mnie tak bolalo ze ledwo wstawalam z lozka i to tylko do toalety. 😞 dzis bol krocza troche zanikl, ale brzuch boli i nadal kluje a musze pozalatwiac kilka spraw.. nie wiem jak to bedzie..rowno za tydzien mam termin z om 😞 moglabym urodzic w tym tygodniu tylko i wylacznie po to, zeby sie juz nie meczyc... ale i tak dzidzia zadecyduje..

dzidzia - u mnie w szpitalu tez jest ten gaz dostepny ale pierwszo slysze ze przyspiesza porod...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niewiem czy to prawda tak mi lekaż powiedział i troche o tym czytałam to nie na wszystki dziewczyny to działa, zastanawiam się czy warto sprubować pierwszy porud to była jakaś makabra, a tak wogule to jutro ide zdiąć krążek i mam nadzieje że mnie weźmnie bo czyje się strasznie niemam siły na nic od tygodnia też mnie kuje w kroczu, dzidziuś strasznie mnie po żebrach tłucze a serce strasznie kolebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli.masz taka okazje to z niej skorzystaj - jesli podziala to super, nie bedziesz sie tak meczyc.
ja skorzystam jesli bedzie na nfz.
ale tylko z gazu bo boje sie tej igly w kregoslupie :P
to glupie, bac sie bardziej igly, wenflonu, naciecia niz samego porodu bolu i parcia ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umnie są jeszcze jakieś prądy ale niewiem naczym to polega. Z tego co pamiętam to dlamnie bardziej bolesne było badanie pielengniarek i skurcze niż parcie i nacięcie krocza a igły się niebuj ja trzy razy wyrwałam sobie werflon w trakcie porodu nawet niewiem kiedy już pielengniarki były namnie wściekłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzidziahehe napisał(a):
Hejka dziewczyny czy kturaś z was planuje porud z jakimś znieczuleniem? Bo umnie w szpitalu podobno można wziąć znieczulenie gazem, rozmawiałam o tym z lekażem i on twierdzi że gaz przyspiesza porud i jest refundowany przez nfz.


Gaz znieczulający? nie słyszałam o czymś takim, za to słyszałam o gazie rozweselającym. Podobno fajna sprawa, kobieta się odpręża i może rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 jak widzę do terminu masz 2 dni hehe, ale nie martw się wczoraj wyczytałam, że tylko 5% kobiet rodzi w terminie wyznaczonym z MO. Reszta albo do dwóch tygodni przed lub po.
Titinka dzięki za odpowiedz to dobrze, że jednak zostałam w swojej miejscowość rodzinnej. Teraz to co godzinę mama do mnie dzwoni czy to już. Normalnie śmiechu warte. 😁
Moje dwie kuzynki dostały tym gazem i były mega zadowolone, powiedziały że dla samego gazu mogą iść rodzić jeszcze raz. 🤪
Hullu ja też się bardziej boję znieczulenia niż tego parcia itp. więc jak coś to we dwie mamy odchyły od normy. 😮
Ta szydełkowa butka z allegro bardzo ładnie wygląda, kiedyś robiłam dużo rzeczy na szydełku, ale nie wiem czy teraz by mi się chciało, czy miałabym tyle zaparcia by dokończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):

Moje dwie kuzynki dostały tym gazem i były mega zadowolone, powiedziały że dla samego gazu mogą iść rodzić jeszcze raz. 🤪



Szkoda, że u mnie w szpitalu tego nie mają. Ale musi być odlot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
jesli.masz taka okazje to z niej skorzystaj - jesli podziala to super, nie bedziesz sie tak meczyc.
ja skorzystam jesli bedzie na nfz.
ale tylko z gazu bo boje sie tej igly w kregoslupie :P
to glupie, bac sie bardziej igly, wenflonu, naciecia niz samego porodu bolu i parcia ? 😞


uwierz mi ze igła to "pikus" przy całej akcji porodowej 😉 no chyba ze będzie pięknie i nie zdarzysz zastanowić się czy Cie w ogole boli. ja nie pamiętam nawet tego uczucia wbijania igly, a znieczulenie dostałam 4 razy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzidziahehe napisał(a):
A jakie badania robisz? Muj lekaż mówił że nietrzeba robić badań ani wcześniej umawiać się na ten gaz wystarczy powiedzieć w trakcie że się chce. Jak mnie oszukał to go udusze bo wkońcu chodze prywatnie


do gazu rozweselającego nie potrzeba żadnych badań. Co do znieczulenie ZO to trzeba się umówić z anestezjologiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...