Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki, poszłam do fryzjera na balejaz by poprawić sobie humor. Udało się! Jutro Usg! Nie mogę się doczekać, chciałam przemówić na dziś ale brak wolnych terminów, jutro na 11.30 mam wizzte a na 12 konsultacje. Ciekawe ile waży moja mała i co tam z moją szyjką, czy gotowa czy jeszcze długo przyjdzie mi czekać. Mnie najgorsze dolegliwości nocą łapią. Lilka najbardziej daje czadu ok 22.-23 i jeśli to prawda, że dziecko po porodzie w tych samych godzinach jest aktywne to ja sie pochlastam. Teraz ide na spacerek z Oliwką bo jeszcze nie pada choc zaczyna wiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Witam czerwcowe Mamusie 🙂 ja miałam termin na 28.05 niestety nasz synek nie śpieszy się do nas i już jesteśmy 6 dni po terminie 🙂 Widze że Wy już zaczynacie się rozpakowywać - gratuluje serdecznie 🙂

Witamy 🙂 współczuję tego oczekiwania, ja też się boje że się nie rozpakuje do terminu 🤢. Mam nadzieje że niedługo juz się rozpakujesz i będziesz tulić maleństwo. Może maluszek potrzebuje jeszcze troszkę czasu. Trzymajcie sie cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

dzisiaj w nocy łapały mnie lekkie skurcze i myślałam,że się zaczęła akcja... niestety wszystko minęło i teraz odczuwam lekki ból podbrzusza jak na miesiączkę 🤨 termin za 2 dni 😆

BettyPe mój mały jak nie urodzi się do niedzieli to w poniedziałek idę do szpitala pewnie na wywołanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umnie są jeszcze jakieś prądy ale niewiem naczym to polega. Z tego co pamiętam to dlamnie bardziej bolesne było badanie pielengniarek i skurcze niż parcie i nacięcie krocza a igły się niebuj ja trzy razy wyrwałam sobie werflon w trakcie porodu nawet niewiem kiedy już pielengniarki były namnie wściekłe

mam złe wspomnienia z wenflonem moze dlatego 🙂
Gaz znieczulający? nie słyszałam o czymś takim, za to słyszałam o gazie rozweselającym. Podobno fajna sprawa, kobieta się odpręża i może rodzić

no to własnie o ten gaz nam chodzi 🙂

Hullu ja też się bardziej boję znieczulenia niż tego parcia itp. więc jak coś to we dwie mamy odchyły od normy

dobrze wiedziec ze nie jestem jedna wariatka 😁 😁

uwierz mi ze igła to "pikus" przy całej akcji porodowej no chyba ze będzie pięknie i nie zdarzysz zastanowić się czy Cie w ogole boli. ja nie pamiętam nawet tego uczucia wbijania igly, a znieczulenie dostałam 4 razy


napewno to pikus, teraz mi sie wydaje ze nie, bo nie czulam nigdy skurczy porodowych. ale to siedzi w glowie, bo boje sie tego co znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe - to jesteś majówko-czerwcóweczką 😁 😁 może Cię złapać w każdej chwilli, więc powodzenia Ci zycze juz za wczasu 🙂

Iwonka - ja całą noc się dziś męczyłam bólami, myslalam ze to juz, ale dzis okolo 10 ustalo.. wody na swoim miejscu, czop chyba tez bo nie zauwazylam odejscia. Jedynie co, to brzuszek powoli sie opuszcza! wreszcie 🙂 ja równo tydzien do terminu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy macie większą ochotę ostatnio na igraszki, bo ja od dwóch dni poprostu się nie poznaje ale boje się że może to wywołać poród i powstrzymujemy się. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam 🙃 a do piątku wolałabym nie urodzić żeby skończyć 38 tc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bylo mnie 2 dni a tu tyle wiadomosci nowych 🙂
Titinka gratuluje 🙂 A Tobie Madzia powedzenia 🙂
My wczroaj spakowalismy sie do szpitala bo skurcze mialam co 20 min ale poszlam wziac prysznic i nagle wszystko przeszlo 😮
Ja sie ciesze, niech mala jeszcze posiedzi troche w brzuchu 🙂 Jutro wizyta i usg tozobaczymy co slychac 🙂

Tym co oddaly na nas 3 glosy dziekujemy bo juz ich mamy prawie 1300 🙂 A tym co moga nam pomoc to prosimy o 3 glosy dziennie 🙂
https://www.bebiklub.pl/home/konkursy/mamy-zmiany/galeria/?filter=natalia1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Klaudia ciekawe kiedy się rozpakujemy 😁 mój brzuszek też już wisi nisko 😲 to czekanie jest najgorsze ☺️


nooo, ja juz mogę rodzić, pozałatwiałam co miałam pozałatwiać i teraz już mam spokój 😁

Ania, ja też tak mam, ale już się nie powstrzymujemy. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
http://tinypic.com/ tutaj wrzucasz i wklejasz link 🙂


Wkleiłam, mnie się wydaje, że nie obniżył mi się brzuch, a powinien tak ok 2 tyg przed rozwiązaniem. Mnie zostało 12 dni więc zaczynam się niepokoić, że będę dłużej nosić bobasa w brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia kolejne 3 głosy oddane 🙂 wklejaj codziennie link, zeby nie trzeba było go szukac 😆,
Magda jesteśmy z dobą myślami i trzymamy kciuki 😆
Ja już codziennie myślę o porodzie i wyszukuję objawów czy to już 😁 normalnie kołowacieję, z jednej strony nie mogę się juz doczekać dzidzi a z drugiej strony to dobrze jeszcze poodpoczywać i moze by się tak na zapas wyspać 😁 ja dziś obudziłam się przed 5, zjadłam z mężusiem śniadanko bo szedł do pracy, poczytałam trochę i o 7 zasnęłam do 12 😁 chyba mój organizm chce się wyspać na zapas 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi np brzuszek nie opadł w ogóle, cały czas na sztorc wisi, czop tez mi nie odszedł, nie miałam ani razu skurczu, nie mam rozwarcia 😁
Anomalia ciążowe!!! ale to chyba dlatego że całą ciąże przeszłam bez zarzutu, nie miałam zgagi i nie wymiotowłam... tak mi było szkoda dziewczyn jak opowiadały o tych przykrych dolegliwościach 🤨

Jutro natomiast wybieram się do szpitala i mam nadzieje że dadza mi jakąś końską dawkę oksytocyny, bo na mnie normalnie nic nie działa!!!

Próbowalismy wszystkiego, od chodzenia po schodach i jedzeniu ananasów po seksik ze 2-3 rzy dziennie, mój chłopak już ucieka ode mnie, bo jak wspomniałyście, mnie też się teraz bardziej jakoś chce 🤪 🤪 🤪 może dlatego że potem w połogu to możemy zapomnieć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia głosy oddane.
Madzia 3mam kciuki i czekam na wieści.

Tymczasem u mnie wyszło że mam paciorkowca w pochwie 😞 🤨 😞 🤨 i lekarz powiedział, że po porodzie dostane od razu antybiotyk, a małą będą obserwować. Drugi zapis KTG idealny. W środę mam USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...