Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
odebrałam dziś wyniki badan na odczyn coombsa - niestety mam dodatni wynik. dziś ponownie mnie kłuli i krew poszla do krwiodawstwa. :/ nie nooo, myslalam ze teraz będzie już dalej tylko ok. z Hania było do końca dobrze. widać Dzidek ma grupe krwi po tatusiu i się zcazynaja schody.. mam wielkiego stresa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂

Urodziłam Maksymilianka 4 czerwca o 12:25, ważył 3380 i mierzył 56cm. Właśnie wyszliśmy ze szpitala 🙂

Gratulujemy ale miłe zaskoczenie. Jak znajdziesz chwilkę to czekamy na szczegóły. Buziaczki dla naszego drugiego kawalera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂

Urodziłam Maksymilianka 4 czerwca o 12:25, ważył 3380 i mierzył 56cm. Właśnie wyszliśmy ze szpitala 🙂


Gratulacje! W miare możliwości proszę o więcej szczegółów co do porodu i jak się to zaczęło!
Moja Oliwka jak sie urodziła to tez ważyła niemal identycznie 3350 i tez 56 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
No i zaczyna odchodzić mi czop. Napiszcie jak długo wy juz macie ten objaw.
Boli dół brzucha i prawie cały jest twardy.


Ania dol brzuch może być twardy gdyż jest to spowodowane ruchami dziecka. u mnie tak jest od 2 tygodni lekko. brzuch tez mnie boli. a czop mi nie odchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
No i zaczyna odchodzić mi czop. Napiszcie jak długo wy juz macie ten objaw.
Boli dół brzucha i prawie cały jest twardy.

Czop może odchodzić nawet 1-2tyg. przed porodem, obserwuj czy nie jest czasem krwisty, bo wtedy poród jest już pewny w ciągu 24-48h tak gdzieś czytałam i u mnie się sprawdziło, za pierwszym razem miałam plamy krwi na majtkach i po 13godz. urodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Chciałabym małą trochę pospieszyć ale jak byłam tydzień temu to miała 2500 i nie wiem czy lepiej nie będzie jak jeszcze troszkę przybierze na wadze. Jak myślicie? 🤨
Siostra poleciła mi gorące kąpiele.

Aniu moja mała 16 maja ważyla wg usg 2800 a teraz 4 czerwca tylko 3000 wiec kazdy dzidzius przybiera na wadze indywidualnie.. mysle ze im blizej 40 tyg tym dla malenstwa lepiej 🙂 w koncu to tylko 2 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie. Gratulacje dla tych co xostaly mamusiami. ja nie mialam jak sie pochwalic ale zostalam szczesliwa mamusia Szymusia. urodzil sie 31.05 waga 3600 g wzrost 56 cm. :-) dzis wrocilismy dopiero do domu bo maly mial zoltaczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie narazie jest jasno żółty przeźroczysty i jednorazowo odeszło wielkości orzecha włoskiego, bardzo gęsta maź . Wydaje mi się na 99 % że to czop nigdy wcześniej nic takiego nie miałam 🤨 Oby do jutra wieczora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=[/color]medli89 napisał(a):
Witajcie mamusie. Gratulacje dla tych co xostaly mamusiami. ja nie mialam jak sie pochwalic ale zostalam szczesliwa mamusia Szymusia. urodzil sie 31.05 waga 3600 g wzrost 56 cm. :-) dzis wrocilismy dopiero do domu bo maly mial zoltaczke.

To faktycznie byla cisza przed burzą 🙂 ale super GRATULUJEMY.
Napisz proszę czy sprawdzali wyniki cukru i jak to wszystko wyglądało 🙃 czekamy .
Następny czerwcowy mężczyzna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
[color=[/color]medli89 napisał(a):
Witajcie mamusie. Gratulacje dla tych co xostaly mamusiami. ja nie mialam jak sie pochwalic ale zostalam szczesliwa mamusia Szymusia. urodzil sie 31.05 waga 3600 g wzrost 56 cm. :-) dzis wrocilismy dopiero do domu bo maly mial zoltaczke.

To faktycznie byla cisza przed burzą 🙂 ale super GRATULUJEMY.
Napisz proszę czy sprawdzali wyniki cukru i jak to wszystko wyglądało 🙃 czekamy .


jak tylko uda mi sie z laptopa skorzystac to wszystko wam nspisze .;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
medli89 napisał(a):
Witajcie mamusie. Gratulacje dla tych co xostaly mamusiami. ja nie mialam jak sie pochwalic ale zostalam szczesliwa mamusia Szymusia. urodzil sie 31.05 waga 3600 g wzrost 56 cm. :-) dzis wrocilismy dopiero do domu bo maly mial zoltaczke.


Ale dziś dobre wiadomości! Gratuluje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...