Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
Mamuska2706 napisał(a):
kolejnym mamusiom gratulacje!!! ja dzis po wizycie mialam ktg mala spala 15 i wyszly mi lekkie skurcze, ogolnie to oki wyniki badan troche slabo przez co nie wiadomo czy dostane znieczulenie 😠 mam rozwarcie na 1 cm ale mowi ze nie wie kiedy mnie zlapie... 🤔 myslalam ze dowiem sie cos wiecej ale coz pozostaje czekac

Mamuska2706, czy to co napisałąś o badaniach ma związek z płytkami krwi? Wiem, ze jak jest mało to nie robią zzo. Ja się nastawiam na sn bez zzo ale jakby musiała być cc to robią w znieczuleniu ogólnym. Moje płytki niespodziewanie spadły do 119 (norma 150-400) a całą ciąże były 165-170.

obie ciaze biore lek który niestety zabija plytki krwi. Hania urodzila się z mala iloscia plytek (poniżej 100) i bylysmy dluzej w szpitalu. ja również mam obecnie ich już dość mało. ostatnie badanie 170tys. Ale przy poprzednim porodzie również było ich mniej, ale zrobili mi az 4 znieczulenia i skonczylo się cc. Plytki szybko się podnosza wiec bądź spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja piję właśnie koktajl z truskawek, mała buszuje jak szalona, Lubię jak się rusza, bo jestem spokojniejsza. Wczoraj miała taki leniwy dzień z rana i się zmartwiłam, ale popołudniu nadrobiła.
I czekamy dalej, aż będzie po drugiej stronie brzuszka.
Zastanawiam się która z nas następna ?
Cimeszka ? Hullu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak chodzi o płytki krwi 🤨 martwi mnie to strasznie bo nie chce rodzic naturalnie boje sie jak diabli po 1 porodzie a jak przyjdzie mi jechac bez meza ? i bede rodzic sama 🤢 a jeszcze do tego moj lekarz ma slub swoj 15 czerwca i od tego wtorku idzie na urlop wraca 24 co juz bede napewno po porodzie 😠 w czwartek mam wizyte u innego jego kolegi ciekawe co o n mi powie mam nadzieje ze jakis normalny jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
tak chodzi o płytki krwi 🤨 martwi mnie to strasznie bo nie chce rodzic naturalnie boje sie jak diabli po 1 porodzie a jak przyjdzie mi jechac bez meza ? i bede rodzic sama 🤢 a jeszcze do tego moj lekarz ma slub swoj 15 czerwca i od tego wtorku idzie na urlop wraca 24 co juz bede napewno po porodzie 😠 w czwartek mam wizyte u innego jego kolegi ciekawe co o n mi powie mam nadzieje ze jakis normalny jest 🤢

ja na wszelki wypadek mam na skierowaniu do szpitala napisane "brak zgody na porod silami natury".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po wizycie. Mała waży 2542 g. Jest jeszcze wysoko a szyjka szczelnie zamknięta. Jestem ostatnia w tabelce Blue i chyba tak to zostanie bo Małej się nie spieszy.
Pytałam o te niskie płytki i moje 119 to jeszcze jest ok. Ogólnie lekarz mnie tak jakoś pozytywnie nastawił do porodu sn. Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
Ja już po wizycie. Mała waży 2542 g. Jest jeszcze wysoko a szyjka szczelnie zamknięta. Jestem ostatnia w tabelce Blue i chyba tak to zostanie bo Małej się nie spieszy.
Pytałam o te niskie płytki i moje 119 to jeszcze jest ok. Ogólnie lekarz mnie tak jakoś pozytywnie nastawił do porodu sn. Będzie dobrze 🙂

Ja też jestem za porodem sn chyba że dla dzidzi lepszym rozwiązaniem jest cc to wtedy nie ma dyskusji. Widzę że twoja córeczka też jest drobniutka, może będzie nam lżej urodzić 😎
Wystraszyłam się rano ale teraz mala co jakiś czas daje o sobie znać to i ja się uspokoiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na ile dni? Bo moja mała jakoś taka spokojna dzisiaj i brzuch mi się dziwny zrobił jakby tak bardziej dzidziuś na gurze a skura na dole taka obwisła 🤔zonanagazie napisał(a):
Przesliczny. Mam nadzieje ze czerwona wstazeczka wisi bo uroku mu ktos doda jak tak dalej pojdzie.
Dzis wyczytalam ze oznaka zblizajacego porodu jest to ze dzidzia jest bardzo spokojna lub wrecz przeciwnie jest bardzo aktywna bardziej niz zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne śliczny synuś!!!!

Tak sobie dzisiaj rozmyślałam i przypomniałam jak nie mogłam doczekać się tego czerwca a wszyscy powtarzali ze zobaczysz jak zleci. No to mamy czerwiec i ja nie wierzę normalnie nie wierzę, że w następnym tygodniu już będę miała swojego drugiego synusia.
Teraz jak mnie kopie to nieraz aż zaboli, ale wybaczam mu to 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś Lilka cały dzień była strasznie spokojnj az zaczęłam się martwić i miałam jechac do szpitala ale o 21.30 jak zaczęła się wiercić to dopiero skończyła. Chyba wystraszyła sie wizyty. Ale jeśli jutro tez tak bedzie to chyba sie przejade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alla25 napisał(a):
Yvonne śliczny synuś!!!!

Tak sobie dzisiaj rozmyślałam i przypomniałam jak nie mogłam doczekać się tego czerwca a wszyscy powtarzali ze zobaczysz jak zleci. No to mamy czerwiec i ja nie wierzę normalnie nie wierzę, że w następnym tygodniu już będę miała swojego drugiego synusia.
Teraz jak mnie kopie to nieraz aż zaboli, ale wybaczam mu to 🙂 🙂 🙂 🙂


ja tez jakos szczególnie zaczelam teraz odliczać 🙂 9dni 🙂

a jutro mamy 4 rocznice slubu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój skarb - ciężko nadrobić to forum... ;/
ale staram się, póki mała śpi, bo jak nie śpi to cyc, strasznie boli mnie jedna brodawka, karmię przez nakładki a mała już tak ciągnie, że masakra, ból mi idzie po całej prawe ręce... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla wszystkich mam 🙂 Śliczne te nasze maleństwa forumowe 🙂 Jak mi się uda zrobić zdjęcie mojego słoneczka to zamieszczę. Właśnie udało mi się mojego uśpić i za to pisze, tak to mam mało teraz czasu, cały dzień tak potrafi zlecieć przy takim maleństwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...