Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
gdyby nie ten barbarzynski masaz szyjki to napewno czulabym sie znacznie lepiej psychicznie.

juz po badaniu, mam 4m rozwarcia 🙂 zaraz na usg ide to Wam powiem ile maluszek wazy :*

mi tesc do szpitala przyniosl ciemne winogrono om om om om
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
gdyby nie ten barbarzynski masaz szyjki to napewno czulabym sie znacznie lepiej psychicznie.

juz po badaniu, mam 4cm rozwarcia 🙂 zaraz na usg ide to Wam powiem ile maluszek wazy :*

mi tesc do szpitala przyniosl ciemne winogrono om om om om pycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
gdyby nie ten barbarzynski masaz szyjki to napewno czulabym sie znacznie lepiej psychicznie.

juz po badaniu, mam 4cm rozwarcia 🙂 zaraz na usg ide to Wam powiem ile maluszek wazy :*

mi tesc do szpitala przyniosl ciemne winogrono om om om om pycha


Mnie w szpitalu nic nie pozwolili jeść, dopiero po porodzie jak się rzuciłam na obiad to i krupnik zjadłam, którego nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ekoladka u mnie z wagą podobnie, dzidzia też nisko i też wszystko mocno trzyma.
Hullu czekamy na wieści, bo coś po tym USG milczysz.

U mnie zrobiła się pogoda. Może wybiorę się na spacer. Przydał by się bo dziś z na obiadek zjadłam jajeczko sadzone, młode ziemniaczki z koperkiem i mizerię.

Natalia dalej milczy i cimeszka też ? Ciekawe co u nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
jeszcze nie mialam usg :/ czekam i czekam nawet mnie nie poinformuja o niczym. paranoja jakas...

ja tam jem co chce i tak bede chciala lewatywe przed porodem. poza tym to szpitalne zarcie jest tak smaczne.. haha.. 😁

Hullu, my tu z Tobą rodzimy wszystkie 😁 Proszę się zaprzeć i urodzić. Jutro już pieluchy będziesz zmieniać 🙂
U mnie cisza, nic, zero.
Armiatka, a Ty się juz tak wygoliłaś.. jeszcze masz 2 tygodnie do terminu.
Robiłam ciasto z truskawkami dla teściów, bo mąż się wybiera. I kiszka - masło się zważyło, jak polałam galaretką krem to biały nalot mam na całym cieście. Za szybko je robiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym chciała bym mieć to już za sobą i nic się niedzieje chodzenie nie pomaga, już 4 dzień w szpitalu. Acha powiedzieli mi że mam rozwarcie na 3-4 cm szyjka na 2 cm i niemam pojęcia co to znaczy ale jedno zrozumiałam że tak szybko to mnie nie weźmnie a niechcą nic przyspieszyć, niewiem więc po co mnie tak długo trzymają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
mi na ostatnim usg stwierdzil ze termin przesunał sie na 20 czerwca 😉


No mi na USG 30 tyg już lekarz powiedział że będzie data jak z miesiączki czyli 20 czerwiec. Wczęsniej z USG pierwszych miałam na 28. W 33 na USG też wyszedł 20, A w poniedziałek to nawet 19 ha ha ha. 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam na 18, lekarz mi ostatnio mowil ze raczej nie donosze ale cos nie szykuje sie na wczesniejszy porod! moj gin mowi ze nie przesuwa terminu porodu bo jest on obliczony od poczatku ciazy i tak powinno zostac. zobaczymy co w piatek mi powie. mało nas ostatnio na tym forum 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Hullu ja miałam przebijane wody płodowe, to nic nie bolało ale po tym skurcze zaczęły być bardziej bolesne. Ja dziś nawet się wyspałam, nie wstałam w nocy na siusiu aż byłam w szoku. Za każdym razem jak wychodzę z domu to zastanawiam się czy odejdą mi wody czy nie 🙂 Dziewczyny, czy zmienił Wam się kolor wydzieliny? Mnie od wczoraj tak, i zastanawiam się czy to normalne czy coś się przypałętało do mnie choć wczoraj na wizycie lekarz nic nie mówił. Dziś u nas piękna pogoda. Może dziś okna umyje w kuchni i jakieś ciacho zrobię, biszkopt z truskawkami. Coś ostatnio mnie wzięło na truskawki choć ogólnie to za nimi nie przepadam...


Ja w ciąży miałam fazę na truskawki 🙂 A teraz mogę o nich pomarzyć, a w zamrażarce kg pierogów z truskawkami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
gdyby nie ten barbarzynski masaz szyjki to napewno czulabym sie znacznie lepiej psychicznie.

juz po badaniu, mam 4m rozwarcia 🙂 zaraz na usg ide to Wam powiem ile maluszek wazy :*

mi tesc do szpitala przyniosl ciemne winogrono om om om om


4m rozwarcia i nic 🙂
Wiem, wiem wkradł się malutki błąd, a ja się czepiam rodzącej 🙂
Ale przynajmniej się uśmiechnęłam :p
Powodzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
gdyby nie ten barbarzynski masaz szyjki to napewno czulabym sie znacznie lepiej psychicznie.

juz po badaniu, mam 4cm rozwarcia 🙂 zaraz na usg ide to Wam powiem ile maluszek wazy :*

mi tesc do szpitala przyniosl ciemne winogrono om om om om pycha


Yhh czytam wiadomosci od początku i już widzę, że jest i poprawiona. 🙂
Sorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
a ja mam na 18, lekarz mi ostatnio mowil ze raczej nie donosze ale cos nie szykuje sie na wczesniejszy porod! moj gin mowi ze nie przesuwa terminu porodu bo jest on obliczony od poczatku ciazy i tak powinno zostac. zobaczymy co w piatek mi powie. mało nas ostatnio na tym forum 🤨


I pewnie będzie coraz mniej jak wejdziemy wszystkie w pieluchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj już jest nas mniej. Już się nas trochę rozpakowało i brakuje czasu bo zaczęły się pieluchy i karmienia. Wczoraj wzięłam małego do miasta. I założe się że nawet nie wie że gdzieś był 😁 Przespał cały ten czas, a przeszło 1,5 godz nas nie było. Byliśmy też w kauflandzie i w ogóle się nie rozbudził mimo hałasu. Aż byliśmy zaskoczeni. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...