Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hullu, czy w tym szpitalu co jesteś pracuje Twój Gin? Może zadzwoń do niego, powiedz mu że to już tak długo trwa. Może zdecyduje o cc.
Hugolinka, gratuluję szybkiego porodu. Teraz już tylko Lili się liczy. Jak długo Was będą trzymać?
Zonanagazie, ja wczoraj tak miałam, ze Mała prawie się nie ruszała. Już spanikowałam. Po obiedzie zjadłam całe opakowanie mentosów owocowych i Mała dostała speeda 😉
Magdad86, spróbuj bepanten albo puralen
Agapit, Tobie przynajmniej czop odchodzi a u mnie nic, zero, brzuch wysoko.

Ja jutro mam wizytę w szpitalu na dyżurze. Mój Emek wczoraj nasłuchał się o powikłaniach po sn i planuje jutro porozmawiać z Ginem w sprawie cc. Ja wolę, żeby samo wyszło czy sn czy cc. Zobaczymy co na to Gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Laski założyłam wątek na mamusie.net "czerwcóweczki 2013" ale nie wiem czy będziemy dalej tu pisać cz przeniesiemy się tam jak nasza cała tabela się zapełni 🙂

Kto zna jakąś dobrą maść czy coś na bolące sutki? Karmię w kapturkach cały czas ale mimo wszystko pobolewają...


Dobry pomysł z tym późniejszym przeniesieniem na mamusie.net, fajnie by było wchodzić i dzielić się radościami i problemami w wychowaniu naszych pociech. I można się dowiedzieć od siebie nawzajem dużo ciekawych rzeczy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dziewczyny nie uwierzycie co dzisiaj widzialam ;( za szpitalem jest prywatne podworko a tam laweczki do siedzenia na swiezym powietrzu.. dzis tam poszlam pierwszy raz bo sie o tym miejscu dowiedzialam , patrze a tam prawie wszystkie ciezarne z mojego oddzialu na papierosie!!!!! az zachcialo mi sie plakac. co te bbiedne dzieciaczki w tych brzuchach im zrobily ze je tak truja ;( musialam wrocic stamtad na sale bo az niedowierzalam ;(( nie doceniaja tego co maja 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jak wam czop wypadł jednorazowo czy partiami, ja dziś już trzeci raz mam wrażenie, że wypada, rano był bardziej śluzowaty i podbarwiony krwią a po południu i wieczorem taki bardziej galaretowaty i mleczny i już nie wiem sama co o tym myśleć, czy ten czop może sobie tak po trochu wychodzić? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie i mamusie..my wczoraj wróciliśmy do domku i nie mam za dużo czasu żeby was nadrobić...ale wszystkim mamusiom gratulację i zdrówka dla was i dzieciaczków.
A Wam dziewczynki które jeszcze czekacie życzę szybkich porodów.Niedługo wszystkie będziemy miały swoje Skarby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
Hej dziewczyny jak wam czop wypadł jednorazowo czy partiami, ja dziś już trzeci raz mam wrażenie, że wypada, rano był bardziej śluzowaty i podbarwiony krwią a po południu i wieczorem taki bardziej galaretowaty i mleczny i już nie wiem sama co o tym myśleć, czy ten czop może sobie tak po trochu wychodzić? 🥴

Ja mam dokladnie tak jak ty opisujesz.
Teraz ide sie wykompac i fru do tego szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
magdad86 napisał(a):
Laski założyłam wątek na mamusie.net "czerwcóweczki 2013" ale nie wiem czy będziemy dalej tu pisać cz przeniesiemy się tam jak nasza cała tabela się zapełni 🙂

Kto zna jakąś dobrą maść czy coś na bolące sutki? Karmię w kapturkach cały czas ale mimo wszystko pobolewają...


Dobry pomysł z tym późniejszym przeniesieniem na mamusie.net, fajnie by było wchodzić i dzielić się radościami i problemami w wychowaniu naszych pociech. I można się dowiedzieć od siebie nawzajem dużo ciekawych rzeczy 😆


można tez zalozyc grupe na FB..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agapit mnie czop w ogole nie wychodzi. ale w poprzedniej ciąży tez jakos mu się nie wyszlo :/

w nocy znowu obudziłam się z bolu który został wywolany przez skurcz. dziś czuje się zmeczpna, dol brzucha ciagnie i jakbym miała @ dostać.

Jutro do szpitala na 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Agapit mnie czop w ogole nie wychodzi. ale w poprzedniej ciąży tez jakos mu się nie wyszlo :/

w nocy znowu obudziłam się z bolu który został wywolany przez skurcz. dziś czuje się zmeczpna, dol brzucha ciagnie i jakbym miała @ dostać.

Jutro do szpitala na 13.

Kiedy masz cc? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
fijolek napisał(a):
Agapit mnie czop w ogole nie wychodzi. ale w poprzedniej ciąży tez jakos mu się nie wyszlo :/

w nocy znowu obudziłam się z bolu który został wywolany przez skurcz. dziś czuje się zmeczpna, dol brzucha ciagnie i jakbym miała @ dostać.

Jutro do szpitala na 13.

Kiedy masz cc? 🙂


wtorek. ale godziny jeszcze nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
agapit napisał(a):
magdad86 napisał(a):
Laski założyłam wątek na mamusie.net "czerwcóweczki 2013" ale nie wiem czy będziemy dalej tu pisać cz przeniesiemy się tam jak nasza cała tabela się zapełni 🙂

Kto zna jakąś dobrą maść czy coś na bolące sutki? Karmię w kapturkach cały czas ale mimo wszystko pobolewają...


Dobry pomysł z tym późniejszym przeniesieniem na mamusie.net, fajnie by było wchodzić i dzielić się radościami i problemami w wychowaniu naszych pociech. I można się dowiedzieć od siebie nawzajem dużo ciekawych rzeczy 😆


można tez zalozyc grupe na FB..
No grupa to dobry pomysł, bedzie lepszy dostęp do zdjęć i filmików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do domku. Jestem w dwu paku. Lekarz poruszał szyjką bo nie było postępów dalej tylko opuszek ledwo wchodził. Powiedział że w środę rano 100% na oddział. Ale myśli że coś się ruszy wcześniej, mam odpoczywać bo po tym masażu mogą zacząć się skurcze, bo sporo miejsca tam się zrobiło. Jak coś to mam dzwonić do niego.

Powiedział mi że śniło mu się że już urodziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I mnie brzuszek pobolewa jak leżę na plecach szczególnie, jak siedzę puchnie mi prawa noga w kostce, jak leże na boku to ciężko oddychać i piersi bolą. Mam już normalnie nawał pokarmu, leci strumieniem od wczoraj. Jutro na 14 wizyta u gina. Niech on coś zaradzi, bo tak długo nie wytrzymam. 😮
Mam nadzieje że w tym tygodniu to już będzie taki wysyp że hej! i że wszystkie się załapiemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...