Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
18.06 przyszedl na swiat mój Synek Tomasz. 54cm, 3180g, 10pkt 🙂
dziś wrocilismy do domku.

Gratuluje wszystkim mamom które w miedzy czasie również się rozwiazaly 🙂

Gratuluję!!! I czekam na relacje jak córa zareagowała na braciszka. Zdjęcie mile widziane 🤪 no, ale to wtedy jak się ogarniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny urodzilam dzisiaj o 8.45 przez cc sliczna coreczke
Wazy 3480, dluga 57 cm. Przez cala ciaze nie znalam plci i oto piekna ksieznicKa pojawila sie na tym swiecie. Dostala 10 pkt. Gratuluje mamom ktore urodzily. Jak dojde do siebie to napisze wiecwj info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Nie wiedziaam ze Jakub i Kuba to dwa rozne imiona. Bedzie Jakub, ale wiadomo ze mowimy na niego zdrobniale. 🙂

Wkladac obsikana pieluszke do ust dziecka ? Nie.


Hullu tez mocno się zastanawialiśmy nad Jakubem ale ostatecznie zrezygnowaliśmy bo strasznie dużo Kubusiow ostatnio na swiat przychodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie,
18.06 przyszedl na swiat mój Synek Tomasz. 54cm, 3180g, 10pkt 🙂
dziś wrocilismy do domku.

Gratuluje wszystkim mamom które w miedzy czasie również się rozwiazaly 🙂

Gratuluję!!! I czekam na relacje jak córa zareagowała na braciszka. Zdjęcie mile widziane 🤪 no, ale to wtedy jak się ogarniecie 🙂

na razie Hania zafascynowana. postawila sobie krzesełko obok lozeczko i podgląda braciszka 🙂 zobaczymy jak nocka z dwojka babelkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
magdad86 napisał(a):
Ania13 napisał(a):
Dziewczyny, karmie piersią ale jeszcze po każdym karmieniu daje butle i mala dojadą 20-40 ml. I w takiej sytuacji nie wiem co z witaminami czy mam jej dawać D i K czy samą D .
Hully fajnie ze juz będziesz miała mala przy sobie .
Armiatka i Aniutka 102 wy juz też cieszycie się bo wiecie co was czeka.


Dzisiaj mi o tym położna mówiła,że K i D, że dopiero jak odstawisz cycka to wit. też.
A czemu tak karmisz?

Była u nas położna w poniedziałek, mala płakała i powiedziała ze muszę ja dokarmiać bo widać ze jest glodna. Stwierdziła to po jej zachowaniu i płaczu . Bardzo mi zależy na karmieniu piersią dlatego nie rezygnuje a dokarmiam ja. Teraz to wygląda to mniej więcej tak rano wstaje koło 6.00 karmie tylko piersią , później około 8.30 też piersią i o 10.00 ale okolo 11.00 musze dolaczyc butle i zasypia do 13.00 iznowu karmienie z dodatkiem butli i 16.00 i 18.00-19.00 a później kąpanie i karmienie cycem o 21.00 i walka z uspieniem do 23.00 24.00 kończąca się butlą i mala śpi do 4 .00 a dzisiaj w nocy jjak zjadła o 23.30 to wstała o 6.30. W nocy raczej śpi. Dzisiaj spaliśmy bez lampki zobaczymy co będzie tej nocy.
Dziewczyny w co ubieracie dzieciaczki w taka pogodę bo moja leży w body z krótkim rękawem.
Chyba juz nas malutko zostało do rozpakowania?


To śpi tak długo jak moja spała, ale przez to,że z wagą kiepsko,to ją budzimy co 3h. No i wyszło czemu tak spała-bilirubina za wysoka 😞

A moja też w body albo rampers 🙂 ale śpi w nocy m pajacu z długimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qlerka napisał(a):
Dziewczyny urodzilam dzisiaj o 8.45 przez cc sliczna coreczke
Wazy 3480, dluga 57 cm. Przez cala ciaze nie znalam plci i oto piekna ksieznicKa pojawila sie na tym swiecie. Dostala 10 pkt. Gratuluje mamom ktore urodzily. Jak dojde do siebie to napisze wiecwj info.

O matko!! jaki wysyp dzisiaj jest!! Gratulujęęęęęęęęęe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Pięknie rosną te Wasze maluszki, a moja urodziła sie 3500, przy wypisie było 3330, po 2 tygodniach 3320 😞 a wczoraj na szczęście już zaczęła przybierać 3430, ale w ruch poszła sztucznizna i glukoza...


My tez dzisiaj byłyśmy się zważyć.Po pierwsze mam karmienie mieszane,po drugie mała mocno ulewa pokarm,po trzecie jej braciszek przez pierwszy miesiąc nie nabierał wcale na wadze.Na szczęście Jula pomimo tych problemów nabiera na wadze i dzisiaj ważyła dokładnie 4kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
58 dluga. 3290 g. 10 punktow. od skurczy partych do wydania matyldy na swiat minelo 20 min. przyszla na swiat o 16: 35. ogolnie o 5 rano odeszly mi wody. bez oxscytozyny szyjka nie chciala sie skracac wiec o 10 dostalam kroplowke. nie peklam ale mialam naciecie. czujemy sie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Ekoladka czas na ciebie. ja nie czulam skurczy do momentu kiedy odeszly mi wody.

Ja też nic nie czułam, tak samo jak odeszły wody skurczy nie było przez długi czas, a potem podali mi oxy i zaczęło się rozkręcać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...