Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Jezu co za facet Natalia brak mi slow!!!! on nie ma serca jak mozna zostawic kobiete w ciazy tuz przed porodem nie widziec wlasnego dziecka . dlugo byliscie ze soba? przekresla wasz zwiazek dlaa takiej glupoty.. nie jestem w stanie tego zrozumiec bardzo mi przykro ze trafilas na takiego niedojrzalego faceta az inne slowa cisna sie na jezyk.. 😞 rodzina na pewno ci pomoze nie bedziesz sama dacie rade mimo wszystko masz dla kogo zyc i kogo kochac. a to malenstwo cie nigdy nie zostawi.


4 lata byliśmy ze sobą w tym rok narzeczeństwa... wiem że to brzmi niewiarygodnie ale on na prawdę tak zrobił ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Jezu co za facet Natalia brak mi slow!!!! on nie ma serca jak mozna zostawic kobiete w ciazy tuz przed porodem nie widziec wlasnego dziecka . dlugo byliscie ze soba? przekresla wasz zwiazek dlaa takiej glupoty.. nie jestem w stanie tego zrozumiec bardzo mi przykro ze trafilas na takiego niedojrzalego faceta az inne slowa cisna sie na jezyk.. 😞 rodzina na pewno ci pomoze nie bedziesz sama dacie rade mimo wszystko masz dla kogo zyc i kogo kochac. a to malenstwo cie nigdy nie zostawi.


4 lata byliśmy ze sobą w tym rok narzeczeństwa... wiem że to brzmi niewiarygodnie ale on na prawdę tak zrobił ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiejsza wizyta przybiła mnie jak paczka gwoździ. Mała jest za mała. ostatnie dwa pomiary w odstępach tygodniowych to najpierw 2540 a potem 3000. A dziś tylko 2300 😞 Lekarz sprawdzał dwa razy i wychodziło w okolicach 2300. Te 3000 to jestem jeszcze w stanie wytłumaczyć bo było robione usg na innym aparacie. Ale skąd z 2540 zrobiło się po 2 tygodniach 2300 na tym samym aparacie? :cry2: Lekarz też się zdziwił ale ogólnie znów wspomniał o szczupłej budowie mojej i Emka.
Z innych spraw to szyjka lekko skrócona, główka już w kanale. Ale ta waga... płakać mi się chce.. Jakbym była pewna, że "taka jej uroda" to ok ale ja się boje o jej zdrowie.
We wtorek mamy jechać po południu na KTG i badanie szyjki. Mam mieć torbę ze sobą i lekarz zdecyduje czy zostanę.

Natalia, jeśli ta jego Legia okaże się prawdą to kopnij go w ... i układaj sobie życie na nowo. Po 5 latach wróci wrak człowieka i będzie to zupełnie inna osoba. Nie widzę wytłumaczenia jego zachowania. Głowa do góry, nie był Ciebie wart. Ja mam już rozwód za sobą, wiem że będzie bolało ale potem dziękuje się Bogu, że tak się sprawy potoczyły i można sobie życie na nowo ułożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie ja Bąblowi nie dawałam bo nie było potrzeby, ładnie się zachowywał, nie wołał, więc po co narazie przyzwyczajać ? Ale oczywiście moja mama wpadła a ja poleciałam do cukierni i pierwsze co to juz smok w buzi :/ ale na szczescie naraZie nie woła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Natalia, a Ty wiedziałaś o jego planach czy on tak z dnia na dzień postanowił tam wstapić?


Szczerze mowiac wspominal kiedyś o tym ale się poklocilismy i temat gdzies zaginal.. a teraz zrobil to z dnia na dzien..Wiem że nie jest wart tej kruszynki która zaraz przyjdzie na swiat ale nie mogę się pogodzić z tym że będzie pozbawiona ojca przez jego wlasna glupote...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski pisze na szybkiego! zonanagazie gratulacje!!! przy kim rodzilas? ja mialam wczoraj straszny wypadek zalało moja miejscowosc dom podworko masakra do tego okno mi wywalilo i lecialam do pokoju nie widzialam wogole co sie dzieje jeden wielki szum i woda po kostki w pokoju poslizgnelam sie i upadlam 😞 kciuk wybity i skrecony since na łokciach i utłuczone plecy i tyłek na szczescia mialam tyle ze malej nic ruchy czuje mialam ktg jest ok ale mam problemy z chodzeniem wogole nie czuje nog jak poleze chwile i wstaje przechodzi po chwili jak "pochodze" troche 🤨 dzis sie rano rozpalakalam myslalam ze nie dojde do toalety jak siadlam nie moglam sie podniesc masakra totalna ;( jutro mam termin a tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia1906 napisał(a):
Hugolinka napisał(a):
Natalia, a Ty wiedziałaś o jego planach czy on tak z dnia na dzień postanowił tam wstapić?


Szczerze mowiac wspominal kiedyś o tym ale się poklocilismy i temat gdzies zaginal.. a teraz zrobil to z dnia na dzien..Wiem że nie jest wart tej kruszynki która zaraz przyjdzie na swiat ale nie mogę się pogodzić z tym że będzie pozbawiona ojca przez jego wlasna glupote...


No kiedyś sie pokłóciliście z tego powodu, dlatego teraz o tym nie wspomniał, szkoda, że tak bez słowa odszedł i źe nie chciał zobaczyć swojego maluszka :/
A co na to jego rodzice???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kruszynka często ma czkawke w brzuszku jak była też ją miała..wkurza mnie to bo nie daje jej zasnąć i często jest tak..zje uleje i czkawka, zauważyłam też że dostaje jej jak ma zasikana pieluszke..a co do kichania to polozna powiedziała że to reakcja na zapachy i że to norma.
U nas pojawiły się pierwsze zaparcia...macie jakieś sposoby?
Wyczytalam że trzeba przepajac..zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Moja kruszynka często ma czkawke w brzuszku jak była też ją miała..wkurza mnie to bo nie daje jej zasnąć i często jest tak..zje uleje i czkawka, zauważyłam też że dostaje jej jak ma zasikana pieluszke..a co do kichania to polozna powiedziała że to reakcja na zapachy i że to norma.
U nas pojawiły się pierwsze zaparcia...macie jakieś sposoby?
Wyczytalam że trzeba przepajac..zobaczymy...


Moja też tak ma, że zje uleje i czkawka... a to z zasikaną pieluszką, to chyba racja,ale sama bym na to nie wpadła...
A na zaparcia to nie wiem co dobre :/ Ale podobno po cycu dziecko długo może kupy nie robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
Czytam was i nie nadążam za przyswajaniem informacji. Mój mały ciągle je i śpi i to chyba przez podwyższony poziom bilirubiny bo jest żółtawy. Ale taki grzeczny.:-D


Moja też była grzeczna i dużo spała no i poziom bilirubiny zbyt wysoki i przez to na wadze nie przybierała... :/ Ale już ją przepajamy wodą, glukozą, mlekiem modyf. i cycem... i jest ok i jest już pobudzona bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ekoladka napisał(a):
Wczoraj 22-06 urodzilsie Jas wazy4250g 59cm. Cały dzień próbowałam rodzic sn ale nie było glowka była zle ulozona i o 17,30 miałam cesarke. Jestem obolala, ale szczęśliwa.


GRATULACJE! CHYBA NAJWIĘKSZE DZIECIĄTKO NA FORUM! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Ekoladka napisał(a):
Wczoraj 22-06 urodzilsie Jas wazy4250g 59cm. Cały dzień próbowałam rodzic sn ale nie było glowka była zle ulozona i o 17,30 miałam cesarke. Jestem obolala, ale szczęśliwa.


GRATULACJE! CHYBA NAJWIĘKSZE DZIECIĄTKO NA FORUM! 🙂

Ale duży maluszek!! gratuluję!! na razie największy 🤪 moja pewnie też by ważyła 4kg jeśli by doczekała terminu, ale cieszę się, że nie musiałam rodzić takiego dużego dziecka. Ekoladka to musiałaś się nieźle wymęczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...