Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Hullu śliczny chłopczyk i usteczka fakt do całowania. Fajnie że napisałaś, dobrze wiedzieć co u Was.
Moja dziś coś nie chce spać, obudziła się o 17 i koniec nie będzie spać, czasem się złości i dalej nie śpi, zasnęła w tym momencie.
Nosicie jakiś pas na brzuch ? jak tak to może coś polecicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to wygladalo tak: najpierw tona papierkowej roboty miała położna do wypelnienia, potem zbadała mi cirnienie,brzuch pomacała i piersi, potem podotykala mała i ja zwazyła i to wszystko. Jak mialam pytania to odpowiadala. U mnie byla super kobietka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
czytam wasze posty ale nie mam kiedy napisac. Mój mały przybiera na wadze 300 g tygodniowo. Mysle, ze to dobrze. Dziś przespał prawie 6 godzin w nocy, potem sie najadl i obudził za 2,5 godziny. Dał dziś pospać mamie. Nawet nie dawałam mu butelki, tylko na cycu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie pierwsza wizyta trwała godzinę. Super kobieta, popatrzyła jak karmię, zbadała małą, wyczyściła pępuszek, zobaczyła krocze, udzieliła rad, poinformowała o wszystkim. Na drugiej wizycie nawet mi szwy zdjęła.
A teraz uciekam spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i w ten uroczy sposób przekazałyśmy pałeczkę lipcówkom. Niech się teraz one rozwiązują! 😁 😁 😁 😁
Mojej Hani pępek odpada... Wisi na włosku. Jutro pewnie się z nim pożegnamy. Dziś miałam wrażenie że jakoś pokarmu mam mniej, piersi się zrobiły jakieś takie puste, aż sflaczałe lekko, bo wcześniej były aż twarde. Ale widzę że Hania się najada. Dałam jej smoczek... Bo taki się cyc z niej zrobił, że by tylko brodawkę poczuła w busi to już śpi. Jak brodawka znika awantura się zaczyna. Czytuje Wasze posty, ale tak jak większość mamusiek, nie mam za bardzo czasu ha ha ha.
3majcie się dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie była położna tydzień temu w środę i w tą też ma być 🙂
Najpierw kazała malucha rozebrać, obejrzała go, sprawdziła odruchy, pępuszek, pokazała nam gimnastykę :P Potem pytała co chwila czy mam jakieś pytania itp. Zbadała mnie, tzn macicę czy się obkurcza, i sprawdziła krocze 🙂 potem tona papierków i znów czy mam jakies pytania :P Troche rad dała i tyle 🙂 Fajna babka mi sie trafiła 😉

ja na wyjścia obwiązuję brzuch bandażem elastycznym, a żeby nie było opony i fałd widać, bo są ochydne, nie mogę patrzeć w lustro. Mało tego, zero wcięcia w talii, ramiona grube, udziska grube, czuje sie masakrycznie, juz bym chciała ćwiczyć, ale też nie wiem kiedy zacząć. niby macica się już obkurczyla, szew został tylko jeden, plamienia juz prawie sie skonczyly.. Juz bym chciala zaczac cwiczyc bo nawet na wage boje sie wejsc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
magdad86 napisał(a):
Blue mojej kuzynki córka tak miała, a my myśleliśmy, że to czyścioszek z niej.

Moja ma całą buzię w potówkach, albo to trądzik niemowlęcy. Co mamy z tym robić?
Na szczęście jutro się zapytam o to lekarza...

Na potówki stosowałam małą ilość sudocremu szybko znikały, a z trądzikiem nigdy nie miałam styczności. Widzę, że to rozbieranie jest powszechne wśród dzieci was też to czeka 😁 😁


Właśnie posmarowałam jej buźkę sudocremem, taką cieniutką warstewkę, a jutro idziemy do pediatry na ważenie to zobaczymy co powie na tą jej buzię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie gratuluję siły i wytrwałości! 🙂
hullu gratuluję dużej ilości pokarmu i troszeczkę zazdroszczę...
Anita0707 wytrwałości i będzie super! 🙂 Jeszcze będziesz miała dużo mleka, mi się wydaje, że mam tak w sam raz, boję się, że jak ona zacznie więcej jeść to nie będzie się najadać
TITINKA, dobrze, że napisałaś, już nie daje jej tej oliwki na twarz, a ja tak lubiłam jak ona tak nią pachniała, dzisiaj całą buzię posmarowałam jej lekko sudocremem, a OILATUM też jej leję jej do kąpieli, ale buzie i tak myję jej przegotowaną wodą...
Blue ja też staram się jeść wszystko w małych ilościach... ale jak ja robię dania w domu to staram się gotować, bo też chcę zrzucić jeszcze trochę, chociaż boję się, że jak odstawię od cycka to przytyję podwójnie... :/ racja czerwcowe maluchy wyszły boskie! 🙂
hullu to my mieszkamy na 5 piętrze i nad nami już tylko dach i niebo, ale moja jest ubierana tak jak Twój, więc chyba za gorąco jej... ;/ ale chyba zacznę poprostu w dzień ją rozbierać a w nocy niech śpi w długich...

A co do wciągania brzucha to kupiłam sobie majtki ściągające, ale jeszcze ich nie zakładałam...
Właśnie piję karmi na pół z mym M.
Wkurzają mnie jego teksty jak ona ciągnie ostro smoczka, a on, że głodna jest, w ogóle ja ją karmiłam przed chwilą pół h, ale i tak wszyscy wiedzą lepiej, że głodna jest... ;/
MASAKRA JAK JA NIENAWIDZĘ JAK KTOŚ MI GADA, TO CZY TAMTO... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja z lipcówek , ale chcialam sie pochwalic ze moj skarb przyszedl na swiat 17.06.2013 wazyl 2600, dl 52 , ob glowy 33 , 10 punktow , sn no to ja pierwsza się wyrwalam 😉
dzis wlasnie konczymy 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪
duzo radosci z pociech zycze czerwcowym mamusiom 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...