Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzis cały dzien Lilka ladnie spała, a o 19 wstała i za nic w świecie nie chciała znów zasnąć, dopiero o 21. Teraz się karmimy. Za 2 godz pewnie znów pobudka. Ale u nas dziś burza była!
My w szpitalu tez dostalysmy smoczek z Avent ale ja kupiłam z Nuk i ten moja ciagnie i jej tak nie wypada z buzki jak tamten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny mam do was pytanie jestem z lipcowek i wczoraj mialam wiyte lekarz stwierdzil 4cm rozwarcia ale niekazal jechac do szpitala skurczy brak tz sa czasami wydzielina cala noc rozowa z krwia czy ktoras z was tak miala?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
hej dziewczyny mam do was pytanie jestem z lipcowek i wczoraj mialam wiyte lekarz stwierdzil 4cm rozwarcia ale niekazal jechac do szpitala skurczy brak tz sa czasami wydzielina cala noc rozowa z krwia czy ktoras z was tak miala?????????


Ja miałam cała noc skurcze w miare regularne ale niezbyt bolesne i co chwila musialam ymieniac wkladke bo tez miałam wydzieline podbarwiona krwia a okazalo sie ze to byly wody plodowe, ze sie saczyly. Do szpitala pojechalam rano i podczas badania odeszly mi wody i w ciagu 40 minut z 4 cm zrobilo sie pelne rozwarcie. Więc to moze wody Ci sie sacza albo to czop odchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
hej dziewczyny mam do was pytanie jestem z lipcowek i wczoraj mialam wiyte lekarz stwierdzil 4cm rozwarcia ale niekazal jechac do szpitala skurczy brak tz sa czasami wydzielina cala noc rozowa z krwia czy ktoras z was tak miala?????????


Mi w ten sposób wody się sączyły, skurczy nie czułam, dopiero jak wody odeszły to zaczęły pobolewać jajniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
oż ty ja też bym się poopalała ale mój w pracy.
A ja dalej nic nie poprasowałam bo Matysia pospała 5 min i cały czas na nogach nie zmordowane dziecię.


Ja teraz prasuje tylko ubrania corek jak mam duzo do prasowania a swoje i meza ukladam do szafki. I modle sie by same sie wyprasowały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała tak ładnie dzisiaj śpi, że też dopiero wróciłam z ogrodu. Złapałam troszeczkę słoneczka. Wcześniej poprasowałam, zjadłam obiadek i zaraz mała pewnie będzie domagać się cyca. Piękna pogoda dzisiaj. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie dzis opalalam ;D mala w wozku spala a teraz bidna leży i stęka kupke bo wczoraj zjadlam ciastko 🤔 nie moglam sie powstrzymac ☺️ ogolnie wszytko u nas gra ,spi elegancko nie placze nie nosze jej wogole na rekach tylko do odbicia. a oto ona 😉 [IMG]http://i40.tinypic.com/vcx56h.jpg[/IMG] tutaj ma równy tydzien 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już po pięknej pogodzie, burza się zaczyna. Ja na razie nie jadam pomidora i ogórka. Tak jem wszystko i jak na razie bez rewolucji ani brzuszkowej ani kupkowej. A i truskawki odstawiłam bo chyba po nich brzuszek ją bolał bo mi płakała. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Wczoraj zjadłam parę chipsow to mąż tak mnie ochrzanił, ale małej nic nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://i44.tinypic.com/1zwmd1y.jpg[/IMG]
My dopiero powoli zgrywamy się z Jasiem, to straszny głodomor, moja pierś mu nie wystarcza muszę dokarmiać mlekiem sztucznym.
Jutro idziemy na pierwszą wizytę do pediatry.
Niestety nie dam rady chyba nadrobic zaległości na forum, ale postaram się częściej zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...