Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam tak nieśmiało
z internetowych kalkulatorów termin na 30-31 lipiec więc chyba się łapię 😁
a jesli nie to przeniosę się na sierpień 😉
wizyta dopiero za 2 tygodnie
na razie 3 testy z dwoma kreseczkami
brak @
wielkie i bolące cycuchy
ślinotok
odrzucenie od lodówki
ból w pachwinie
i mdłości
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam! Ja dwie krechy zobaczyłam dzis. Wedlug kalkulatorow internetowych uwzgledniajacych dlugosc miesiaczki termin na 31 lipiec ale gin da mi chyba na sierpien.... usg jeszcze przede mna... mam nadzieje ze wszystko ok... poozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Z pewną dozą niepewności witam się z Wami....
Jutro powinno się wszystko potwierdzić,
Ale wszystko wskazuje na to, że w lipcu powitamy naszego drugiego urwisa 🙂
Najprawdopodobniej termin będę miała na okolice 20 lipca.
Jutro popołudniu mam nadzieję dowiedzieć się więcej.
Póki co w ogóle nie czuje, żebym była w ciąży.
A w pierwszej w tym czasie już miałam problem z podniesieniem rano głowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć jestem nowa na forum.
OM 13 października. Płodne (obfity śluz) zaczęło się 28 października, 30 października kochaliśmy się z mężem. Tylko dwa razy jednego dnia, bo wcześniej i później po tym dniu nie było jak. Dlatego myślałam, że nic z tego nie będzie. 13 listopada byłam u gina na kontroli i usg, nic nie było widać, ale też nie czekałam na nic. 16 listopada zrobiłam dwa testy i na obu dwie kreski (jeszcze blade). 20 listopada powtórka, dwa testy i już dwie mocne krechy. Wczoraj to jest 27 listopada byłam u gina na badaniu i usg. Z OM wyliczył mi 20 lipca 2013 i 6/7 tydzień, a potem z usg wyliczył mi 5 sierpnia i 4 tydzień ciąży, bo widać tylko kulkę 1,05cm. Mam zrobić badania z krwi podstawowe i stawić się za 2 tygodnie. Wpisałam sobie w necie w kalendarz porodu 5 sierpnia i wtedy wyskakuje, że zapłodnienie musiało być 9-15. listopada, a to przecież nie możliwe. 15 listopada to już czekałam na okres i następnego dnia wyszły testy pozytywne. Piersi bolały mnie już od 8 listopada. No i jak mówię, płodne dni mam bardzo widoczne, śluz się rozciąga na pare dobrych centymetrów, i to było 28-31 października. Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justlikethat mysle ze twoje watpliwosci rozwieja sie przy nastepnym usg. Ja w pierwszej ciazy przez cale 9 miesiecy mialam dwa rozne terminy, bo po terminie miesiaczki okresla sie termin porodu po czasie przy usg po wielkosci i wadze dziecka. Ja termin usg na koncu mialam az 3 tygodnie wczesnie, wyszlo po srodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justlikethat napisał(a):
Cześć jestem nowa na forum.
OM 13 października. Płodne (obfity śluz) zaczęło się 28 października, 30 października kochaliśmy się z mężem. Tylko dwa razy jednego dnia, bo wcześniej i później po tym dniu nie było jak. Dlatego myślałam, że nic z tego nie będzie. 13 listopada byłam u gina na kontroli i usg, nic nie było widać, ale też nie czekałam na nic. 16 listopada zrobiłam dwa testy i na obu dwie kreski (jeszcze blade). 20 listopada powtórka, dwa testy i już dwie mocne krechy. Wczoraj to jest 27 listopada byłam u gina na badaniu i usg. Z OM wyliczył mi 20 lipca 2013 i 6/7 tydzień, a potem z usg wyliczył mi 5 sierpnia i 4 tydzień ciąży, bo widać tylko kulkę 1,05cm. Mam zrobić badania z krwi podstawowe i stawić się za 2 tygodnie. Wpisałam sobie w necie w kalendarz porodu 5 sierpnia i wtedy wyskakuje, że zapłodnienie musiało być 9-15. listopada, a to przecież nie możliwe. 15 listopada to już czekałam na okres i następnego dnia wyszły testy pozytywne. Piersi bolały mnie już od 8 listopada. No i jak mówię, płodne dni mam bardzo widoczne, śluz się rozciąga na pare dobrych centymetrów, i to było 28-31 października. Co o tym sądzicie?


Wpisz sobie tutaj datę poczęcia http://www.poradopedia.pl/oblicz/termin-porodu-od-poczecia.html i Ci wyjdzie przybliżony termin porodu.
Ja tez wiem dokładnie kiedy nastąpiło zapłodnienie u nas 27 październik i termin z OM mam na 20 a z usg na 28 bo ciąża póki co jest wielkościowo półtorej tygodnia za mała.
Także na razie nie sugeruj się usg.
Liczy się tak na prawdę termin z OM.
Przy pierwszej ciąży z OM miałam na 1.02 a z usg na 26.01 a urodziłam 3.02 także OM zawsze jest bardziej miarodajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi napisał(a):
U nas niestety na usg pusty pecherzyk, powtorka w czwartek


Jeszcze jest wcześnie pewnie dlatego u mnie dopiero teraz było coś widać końcówka 6 tygodnia - i było bijące serducho 🙂
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Rudi napisał(a):
U nas niestety na usg pusty pecherzyk, powtorka w czwartek


Jeszcze jest wcześnie pewnie dlatego u mnie dopiero teraz było coś widać końcówka 6 tygodnia - i było bijące serducho 🙂
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙂

u mnie w pierwszej ciązy w 8 tc pojawiło się ciałko żółte , a w 9 usłyszałam w koncu serducho
głowa do góry bedzie dobrze
ja tez mam wizytę w środę i też pewnie ujrzę to samo
ale cieszę się bo Beta z dziś to 4700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Gizelda to piękną masz betę 🙂
Ja wizytę mam 8 i mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze.
Bo dużo nerwów już mi fasolina zjadła...

no ja na razie się nie stresuję bo nie mam czym ( no może samą wizytą bo dawno doktorka widziałam 😁 )
ogólnie martwie sie tylko że może być jakieś chore itp itd i boje sie ewentualnego leżenia w szpitalu , chyba bym tego nie przeżyła, strasznie dołujące sa dla mnie takie przeżycia , no i teraz jeszcze małe dziecko w domu ehhh
no ale co ma być to bedzie
teraz jakoś inaczej do tego podchodzę , w sumie to nawet zapominam często że w ciąży jestem 🙃
będzie dobrze dziewczyny trzymam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnej mamusi - Aneti 🙂

Ja już po wizycie i w końcu oficjalnie mogę się cieszyć.
Pięknie fasolina nadrobiła i jak wcześniej była o 1,5 tygodnia za mała
tak teraz brakuje już tylko 3 dni!!

Gizelda a u Ciebie jak tam?
Bo Ty już chyba po wizycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lipcóweczki kochane działać 🙂 ojć pamiętam te czasy brzuszka... 🙂 teraz\ powróciłyśmy chwilowo tutaj bo mamuśki nie działają 🙂 ale na pewno będziecie ze sobą zżyter tak jak my 🙂 teraz to bez siebie nie umiemy żyć w sensie forumowiczki srednia postów na dzień to 20 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Gratulacje dla kolejnej mamusi - Aneti 🙂

Ja już po wizycie i w końcu oficjalnie mogę się cieszyć.
Pięknie fasolina nadrobiła i jak wcześniej była o 1,5 tygodnia za mała
tak teraz brakuje już tylko 3 dni!!

Gizelda a u Ciebie jak tam?
Bo Ty już chyba po wizycie?

witam
dzięki że pytasz ale u mnie już chyba "po wszystkim"
ale WAM życzę powodzenia i zero problemów do samego końca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dzisiaj mija 8 tydzień mojej ciąży 🙂 termin mam na lipiec. Cieszę się przeogromnie że noszę małą istotkę w brzuszku 🙂 8 dni temu byłam na usg ale jeszcze nie było widać zarodka. Chcę iść jeszcze przed świętami, może już zobaczę moje malutkie serduszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zabka2208 napisał(a):
Hej, dzisiaj mija 8 tydzień mojej ciąży 🙂 termin mam na lipiec. Cieszę się przeogromnie że noszę małą istotkę w brzuszku 🙂 8 dni temu byłam na usg ale jeszcze nie było widać zarodka. Chcę iść jeszcze przed świętami, może już zobaczę moje malutkie serduszko 🙂


Będzie fajny prezent na święta 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...