Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rudi - u mnie tez nic !! co mnie wkurza 😞 ciągle ktoś dzwoni i pyta i jak urodziłaś a ja na to nie kulam się wciąż ;/ ale jak zaczęłam czytać o tych waszych biegunkach to skojarzyłam ze dzis byłam 3 razy na ubikacji i tak już 4 dzień.. a przecież bez czopka sie nie obyło przez prawie caly okres ciazy...

Kerry-
fajnie ze opisałaś porod i ze mialas to cc...przynajmniej masz wojtusia szybciej przy sobie ...no i juz w domku

Karolla- w domku moze byc tylko jeszcze lepiej 🙂 i dla ciebie i dla maluszka 😁

Jagoda- mi wlasnie ilosc ruchow strasznie zmalała..i przyznam ze staram sie klasc na placy aby mala zdenerwowac aby sie ruszyla bo zawsze tego nie lubila... bo wtedytylko sie rusza.. a lekaz kazal mi teraz strasznie pilnowac ruchow .. a 3 dni temu wlasnie kolezanka mi opowiedziala ze byla taka parka przyjechali do spzitala hi hi hi na korytarzu a potem rozpacz ...okazalo sie ze dziecko sie nie ruszalo a byla 2 tyg po terminie 😞 straszne .. udusiło sie ...wolała bym takich histori nie sluchac moja kolezanka z pracy urodzila dzis o 7 rano coreczke a miala tak termin jak ja .. pozazdroscic jej ...

Martyna =zycze ci z całego serca aby cos sie u ciebie rozkreciło...przy takich obiawach 🤪 🤪naprawde bo u mnie to nic zupelnie 😞

Dagi-slicznie wygladasz po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 byłam dziś u doktorka i szyjka zamiast sie skrocić to sie wydłużyła i tak jak czytam u was brak oznak porodu po raz trzeci mialam dzis ktg i zero skurczów. żeby przyspieszyc porod lekarz mi dzis zrobił masaż szyjki bolało bardzo ale do zniesienia. u mnie tez pomiary sie bardzo roznią gdzie wczesniej byly rowne moze dlatego ze dziecko jest juz duze wazy 3600 i ciezko dokladnie zmierzyć . maly prez caly dzien prawie sie nie rusza dopiero jest aktywne wieczorem. imam IIIstopien dojzalosci łozyska od trzech tyg.

wydaje mi sie że wam czop odchodzi bo doktorek mi mowil ze moze odchodzic w kawałku w koloze budyniu czekoladoweko lub z niteczkami krwi jak szyjka sie rozwiera i pekają naczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 byłam dziś u doktorka i szyjka zamiast sie skrocić to sie wydłużyła i tak jak czytam u was brak oznak porodu po raz trzeci mialam dzis ktg i zero skurczów. żeby przyspieszyc porod lekarz mi dzis zrobił masaż szyjki bolało bardzo ale do zniesienia. u mnie tez pomiary sie bardzo roznią gdzie wczesniej byly rowne moze dlatego ze dziecko jest juz duze wazy 3600 i ciezko dokladnie zmierzyć . maly prez caly dzien prawie sie nie rusza dopiero jest aktywne wieczorem. imam IIIstopien dojzalosci łozyska od trzech tyg.

wydaje mi sie że wam czop odchodzi bo doktorek mi mowil ze moze odchodzic w kawałku w koloze budyniu czekoladoweko lub z niteczkami krwi jak szyjka sie rozwiera i pekają naczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie 😉 Objawy to jeszcze nic nie znaczy, bo na dobrą sprawę ja dopiero coś zaczynam czuć 😉 Plamienie powiedzmy że ustało, coś tam się zdarzy na papierze ale ogólnie jest ok. Czesto twardnieje mi brzuch ale to nie jest regularne. A z tym bólem na okres to jak pisałam wcześniej- coś tam wieci, kłuje ale to ciężko bólem nazwać. No i szyjka długa i brak rozwarcia 😜 Także znając moje szczęście za 2 tygodnie urodzę jak nic 😜

Jagoda jak po wizycie???

Justyna ależ wam fajnie 🙂 Daj znać jak pierwsze nocki Wojtusia 🙂

Naste ja też mam długą szyjkę także spokojnie. Niestety o łożysku nic nie wiem, bo nic mi nie mówiła. Dopiero połowa 38 tc także spokojnie, coś się ruszy na pewno.
Budyniowi czekoladowemu do tego czegoś dużo brakuje. U mnie było to brunatne ze śluzem

Matylda Czekamy jutro na Was 🙂 Jak będziesz mogła daj znać 🙂 Powodzenia i niech będzie szybko gładko i bez komplikacji 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja jak zwykle po rozmowie z polozna uspokojona, ale troszke rozczarowana 😉 bo niewiele sie dzieje.
Przede wszystkim Leon znowu skopał sprzęt i alarm pojawil sie w juz po 2-3 minutach, a jego tetno dochodzilo do 190. WARIAT!!!! 🤪 polozna zeby sie upewnic ze wszystko z nim OK, przedluzyla nam ktg do prawie 50 min i podobno wszystko super, a łobuz jest i tyle.
Biegunka - wrazliwe jelita (mam od zawsze zespol wrqzliwego jelita) i ucisk na jelito grube, bo Junior sie obnizyl dosc znacznie przez ten tydzien.
Ostatnio przy badanu tydz temu nie czuli nic, teraz położna wyczuła główkę 🙂 wiec na pewno jest głowa do dołu i zaczyna cisnąć.
Wody mi nie odchodzą - obfita wydzielina i tyle.
Nastepne ktg za tydz, a ja mam dzwonic jakby cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyna, mówię Ci - obie przejedziemy na sierpień jak nic 😁

Matylda - TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRO!!!!

Dagii - slicznie wygladasz!

Mariette - nie slcuhaj ,nie mysl o takich rzeczach, mysl o tym jak to bedzie cudnie utulic drugi cud stworzony przez Ciebie (przy udziale meza 😉 ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wody to na ostatniej wizycie u mojego gina - tj. 8 lipca było ich sporo.
Teraz jak pytalam w szpitalu mojej polożnej o USG to mowi ze ozmawiala z 2 lekarzami na oddziale i obaj uznali ze nie ma takiej potrzeby. Byc moze zrobia mi za tydzien w czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam szalone kobietki 😁
U nas troszkę marudzenia dziś było w sumie to od 2 dni .....
mamy problem z brzuszkiem bączki idą jako tako ale płaczu jest przy tym 😞 😞 😞 😞 😞
a no i Adaś zaczyna się rozglądać i wołać szuka towarzystwa " łózko zaczyna go parzyć" 😁 😁 😁
Kąpiele u nas są spokojne - lubi wodę
Co do córki to już mi wybyła na kilka dni do babci ....
"uciekła od nas " 😁 😁 😁 😁 a tak poważnie to z babcią pojeździ troszkę nad jeziorko pochlapie się troszkę w wodzie (jakaś atrakcja dla niej ) bo my co blisko domu się kręcimy jak to mąż mówi w "koło komina "
czekam teraz aż mały się obudzi na jedzonko w dalszym ciągu jesteśmy na etapie na żądanie ale może po wizycie w Bizielu jak go zbadają to powiedzą co dalej jak mam ustawiać jedzenie np.
a jeszcze cyklu horrorów :
sąsiadka była ze swoją córeczką na szczepieniu w przychodni do której ja tez należę
mała skończyła 7 tygodni właśnie no i poszły się szczepić ... czekają w kolejce a tu akcja
kobieta wpada z 8 miesięcznym bobo zdenerwowana bo pani w przychodni (tej ) chwile temu szczepiła jej dziecie (a ta jakimś cudem się kapła i się wróciła ) pomyliła szczepionki i podała jej coś innego dla jeszcze starszego dziecka (tylko nie wiem co )
a to wszystko widziała sąsiadka ..no masakra i weź no tu człowieku zaszczep dziecko 😞
ale ponoć dały skierowanie do szpitala na obserwacje spisały nazwę numery felernej szczepionki gdzieś tam dzwoniły
swoja droga ciekawe co z tym dzieckiem 🤨 🤨 🤨
później 1 pacjenta trzymali 45 min zanim zaszczepili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nam dzisiaj w nocy odpadł pępuszek 🙂
I już spokojnie możemy ćwiczyć leżenie na brzuszku 🙂

Czekamy na pierwszych gości, szkoda tylko, że pogoda się popsuła 😞
Mam problem bo wszystkie ubranka są na Emkę za duże i ciężko ją ubrać na spacer .

Dziewczyny trzymam za Was kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już za niedługo wszystkie będziecie miały swoje szczęścia przy sobie.

Miłej soboty 🙂

Karola i jak pierwsza noc w domku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
U nas noc przy cycku. Wojtas najchętniej nie odpuszczał cycka na krok. Ciągle by jadł i spał 🙂
Mamy już wagę wyjściową, czyli 4 kg! 🙂 w szpitalu schudł 360 g. Smiejemy się, że mam śmietanę w cyckach a nie mleko 🙂
Dagii- u nas też problem z ubrankami. Bo Mały ma 59 cm. Na 56 za małe, na 62 za duże jeszcze....

Miłej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki. Ja tak na chwile. My po usg wszystko ok jak na razie nie widać zeby ciaza byla mocno przenoszona. Z mała wszystko ok i waży prawie 4 kg. Jutro test oksytocynowy w poniedziałek badanie wód i we wtorek juz beda wywoływać do skutku.

A jak wy myślicie ze po tym teście tez moze zacząć sie poród?
Pozdrawiam juz nie moge sie doczekać wtorku. A wiem ze jak bardzo sie chce to beda sie ciągnąć te dni. Ojej juz by mogło byc po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas wszystko ok dzis wyruszamy na pierwszy spacerek nad zalwew mala spi praktycznie ciagle budzi sie w nocy 3razy na karmienie pepuszek tez juz wizi na wloasku mysle ze do ponidzilku odpadnie
co do ubranek wczoraj bylam malej kupic bo mam wiekszoc na 62 a te na 56to glownie sukienki rampersy i z krutkim ale jeszcze jej tak nie bubiore az ze byla likwidacje sklepu 5.10.15 to ja obkupilam za 60zl kupilam jej dresil sztruksowy getry i bluzeczke z krutkim do tego sweterek i sukieneczke skarpetki i czpeczki i 2pary polspiochow wiec zakup udany dzoewczyny ktore juz maja maluszki przy sobie czy jecie jakies owoce??????? jakie?? bo ja mam taka chec na nektarynki czy maliny lub porzeczki masakra w nocy musialam zjesc 3tafelki czekolady niemoglam sie powstrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki dokupiłam dzis reszte wyprawki wlaśnie sie pierze i biore sie za pakowanie torby do szpitala . 😁 moze jak sie spakuje to mały zechce wyjść 🙃 .zazdroszcze wam ze macie swoje skarby przy sobie tym bardziej ze ostatnio słyszalam o tym jak dzidziuś sie udusił bo sie zablokował w miednicy i ważył 5kg a wczesniej lekarze robili usg i mowili ze bedzie wazył do 4kg.straszne . 😞 😞 znacie jakiś dobry krem na rozstępy? bo wczoraj nawet moj misio zauważył ze mam na dole piersi a ja naiwna myslalam ze faceci takich rzeczy nie widzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej . Mama pojechała na wczasy - troche mnie to przeraża . Ale jestem jej mega wdzidczna że przyjechała na ten tydzien i pokazała mi co i jak . Człowiek pewniej sie czuje .

niuniuś jest grzeczniutki ale wcina i cycka i butelke . Czym można dopajac takiego bobaska ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂

ja mam teraz chill out i relaks 🙂 🙂)
Chłopaki pojechali na rejs statkiem po Wisle, ja mam posprzatane, rano moj tata z mężem podowieszali kolejne szafki, pólki itd.
U nas rano bylo fajnie, chłodno, teraz znowu ponad 30 st - osłabia mnie ten upał - dosłownie! i to jak na zlość, bo jak pamięcia sięgam to lipiec byl zawsze mokry i chłodny, w tym roku musial byc upalny..wrrrr

Junior nadal mi masakruje wnętrznosci, kręci się niemiłosiernie. Co za bzdura - ze dziecko w 8,9 mies. ciazy przesypia 20 godz na dobę! mój jak spi 4 to max 🤢

Milego popoludnia wszystkm!

ps. torby spakowane od ok. 2 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...