Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratuluje Martyna! Dzielna mamo 😆
Jagoda- Twoja kolej 😜 do dzieła Leon!

Nasza noc udana, zaraz, no może nie zaraz tylko za 1,5 h wróci tata że służby, pewnie będzie steskniony..

na dzisiejszej wizycie lek. dopytam o ból brzuszka, może jakieś krople. Wczoraj 2razy po jedzeniu Lenka cierpiała. Justyna a jakie krople macie - pisałas, że Wojtkowi pomogły. Konsultowałas to z lek. O jak to jest, od czego ten ból? Też miał po karmieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola ten ból jelit związany jest z ich niedojrzałościa. One się dopiero ksztaltuja i przyzwyczaja do mleka matki. Większość dzieci tak ma. A krople to dicoflor. To jest priobiotyk. U nas dziala. Zaczelisky druga buteleczke podaje dwa razy dziennie. U nas w ogóle.poprawa. kupy idą jak szalone. Mały trochę.się.prezy apel to normalne 🙂
Dzisiaj mamy druga rocznicę ślubu 🙂 muszę coś wymyślić na kolację.
Miłego upalnegp dnia.
Jagoda trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna wszystkiego naj z okazji rocznicy, my drugą obchodzimy za kilka dni 13 sierpnia. Wiem, że Maluszki maja niedojrzały układ pokarmowy, ale zastanawiam się, czy to nie początek kolek, albo coś nie tak zjadłam....bo jednego dnia trochę fasolki szparagowej do obiadu i w nocy bolał ją brzuszek, ale nastepnego dnia nic takiego już nie zjadlam, standard jak dotychczas, a też po dwóch karmieniach cierpiała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie a jak uwazacie jak szybko po zjedzeniu czegos ''nie dobrego'' reaguja maluchy? czy to jest tego samego dnia, czy w nocy czy moze na drugi dzien?
Gratulacje dla Blanki i Adasia oraz mamusiek.
Jagoda do dziela!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
to i ja się dopisuję na rocznicowanie w sierpniu jedna już za mną z cywilnego a 18go sierpnia mam pierwszą z kościelnego - tylko że my nie świętujemy 😉
Rudi nie mam pojęcia kiedy dzieci reagują , może poczytaj gdzieś co i ile i jak długo utrzymuje się pokarmie matki
ja na szczęście jak dotąd nie mam tego problemu tfu tfu dziś np kalafiorowa
po gołąbkach ładnie PIERDZIAŁ - tzn bezboleśnie i to było właśnie jakoś tak że zjadłam, po dwóch godzinach karmiłam a po kolejnych dwóch już do wieczora puszczał bąki więc szybko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie u lek. pediatry, wszystko ok, lek. twierdzi, że mamy się nie stresować kikutem pępka, bo bywa i że po 6 tyg. odpada/!!!! no to czekamy... z brzuszkiem nie widzi wskazań do stosowania czegokolwiek, skoro sporadycznie boli ja brzuszek. No ale ja nie wiem, czy sporadycznie, skoro przedwczoraj w nocy, wczoraj po dwóch karmieniach dziennnych i dziś też dopiero udało mi się ją uspokoić po 2 h karmienia łącznie z masowaniem brzuszka, płaczem, przewijaniem, lulaniem...
Także zakupiłam dicoflor i jeszcze bobotic - krople takie jak espumisan, oby dały radę; Justyna: po jakim czasie stosowania dicoforu zauważyłaś poprawę?? Która z Was (chyba pisałyście Ola, dDga, ale nie pamiętam) jeszcze stosuje kropelki i jakie macie obserwacje?? Pauli a jak u Was po kroplach??
Za to pięknie przybiera na wadze, dziś mamy 3900g 🙂 więc od swojej najniższej przybrała 740 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my nasza rocznice mamy 25wrzesnia karolla my uzzzzywamy espumisanu i baczzki sa wiec ok kupka tezz ale ja podaje tylko kiedy mala sie prezy i place i wiem e ja boli brzuszzek a nacodien nic niepodajemy mala dziz ciagle spi budzi sie tylko na karmienie i zasypia butli w dzzien dzis niepodalam jakis p;ostemp mala niebyla glodna wiec chyba sie najadala wiec jestem zadowolona ssie juz okolo 100min i zzasypia
no jagoda pewnie ju tuli leona a wlasnie niealoylismy watkow gratulacyjnych megi i rudi ja niemoge jakis blad mi wyskakuje wiec moze ktoras z was zalozy bylasm sie tez dowiadywac o sale na chrzciny i w sumie ok robimy pod koniec wrzesnia tylko jeszcze musimy zapytac ksiedza cy moemy zrobic w sobote moze sie zgodzzi od talezyka nam powiedzieli 100zzzll wiec niema tragedi i o becikowe tezzzz dzis zlozylasm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wróciliśmy z usg bioderek . Wszystko jest dobrze 🙂
Jedno zmartwienie z głowy .

Drugie rozstrzgnie się w piatek ponieważ kazali zrobic posiew moczu Kubusiowi - zrobilisy i wyszła bakteria e-coli . Pediatra stwierdził ze Kubuś za dobrze się rozwija i nie wierzy że ma te bakterie i kazal powtórzyc . jak okaże się że ma racje i to pomyłka to zostanie już nam "tylko" sprawa z chirurgiem i operacja .

jak Wasze dzieciaczi reagują na upał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Ja tylko na chwilę, przekazać super wiadomość

Dzisiaj o 13.25 na świat przyszedł Leon Jakub!!!!!!!!!!!!!!
Waga - uwaga - 4160 gram i 58 długości!!!!!!
10 pkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


super!!!! ale duzy Chłopak!!!! 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moj mały konczy dzis dwa tyg. wczoraj odpadł pepek. dzis caly ranek nie spal bo bolal go brzuszek dostal pare kropelek espumisanu i po dwoch godz odeszly mu baczki i mala kupka.a i dzis pierwszy raz nie plakal przy kapaniu i ubieraniu 🤪 🤪 🤪 jak patrze na swoje cialo w lustro to mi sie plakac chce ogolnie jestem szczupla ale posladki i piersi pokrywaja rozstepy. smaruje bio oil mam nadzieje ze cos pomoze. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamusie, nasz synek Leon Jakub przyszedl na swiat 6.08 o godz. 13.25, waga 4160 i dl. 58. dostal 10 pkt i jest okazem zdrowia:-) urodzil sie przez cc ale sam porod byl piekny! maz byl ze mna na sali operacyjnej,oboje wodzielismy Leoska od razu po wyjeciu 🙂)))) zreszta podczas tej pierwszej prezentacji Junior nasiklal mi na twarz 😉 potem od razu maz go kangurowal skora do skory,a jak skonczyli mnie szyc od razu przystawili mi go do piersi. ma b. silny odruch ssania a ja mam sporo siary,wiec jest Ok. mamy pokoj 1os. z lazienka.w pt lub sb wracamy do domku:-) Opieka,szpital,ludzie-wspaniali! Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
Jagoda gratuluję dużego Leonka!
My dzis bylismy na badaniu i USG bioderek o wszystko jest dobrze 🙂 noc i poranek minęły spokojnie, u lekarza Lenka była grzeczna i cały czas czuwala, a teraz sobie je II śniadanie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla my tez stosujemy Dicoflor ale ze zwzgledu na przebyta kuracje antybiotykowa. Niby jest lepiej niz w szpitalu ale tez zdarza sie marudzenie i prezenie sie. W czoraj np. przespala caly dzien z dwoma czuwaniami moze ze 2 godz a wieczorem byl problem z zasnieciem ale wlasnie dziwnie bo prezyla sie i kwiczala jakby ja cos bolalo.
Od kiedy podajecie te specyfiki na odgazowanie?
Jagoda to chyba rekordowy bobasek co? Gratuluje serdecznie 🤪
Olu wspolcuje Kubusiowi oby wszystko dobrze sie skonczylo...
My mamy skierowanie dostac na bioderka bo sa do kontroli i jeszcze umowiona przez szpital wizyte u laryngologa poniewaz badanie prawego uszka cos w szpitalu wogole nie wychodzilo.... 😞 😞 😞 Bardzo sie boje o jej sluch.... bo niestety tego sie nie da rehabilitowac...
Moja na upal roznie, wczoraj np przespala caly dzien za to dzis rano nadrobila juz aktywnoscia 3 godzinna i marudzeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola bedzie dobrze wszystko napewno
rudi my tez jedziemy na katrole sluchu dpiero 10 wrzesnia na boderka mamy 3wrzesnia
jagoda no to spory senek gratulacje jeszcze raz nasza mala roznie raaguje na upal wczoraj tez spala caly dzien dzis od 9 do 13 spala teraz buszuje a ja witamine mam w dozowniku odrazu mam d ik razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...