Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolla napisał(a):
gizelda napisał(a):
szkoda że WAS nie ma 😞

A moze dolaczysz do grupy na facebooku, tam ruch jak w ulu.

nie odpowiada mi taka forma
ale coś mnie ciekawi
dlaczego jeśli w tym nie uczestniczę to ciągle mam te posty i wpisy na tablicy ??????, można to jakoś wyłączyć ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejja jestem zagladam tu i tu ana brzuszek to juz zostal jakis sentyment jak przez 7miesiece sie zagladalo w dzien w dzien wiec moge i tu pisac dla mnie zadna roznica a co tam u ciebie gizella moja mala tak szybko rosnie jej a ciagle tylko raczki i riaczki dzis mamy szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Karolla napisał(a):
gizelda napisał(a):
szkoda że WAS nie ma 😞

A moze dolaczysz do grupy na facebooku, tam ruch jak w ulu.

nie odpowiada mi taka forma
ale coś mnie ciekawi
dlaczego jeśli w tym nie uczestniczę to ciągle mam te posty i wpisy na tablicy ??????, można to jakoś wyłączyć ???


Hmmmm, no rozumiem. Ja na brzuszek chętnie zagladalam i zaglądam, ale cóż począć, gdy ekipa się przeniosła. Szkoda, że nie chcesz pisać na fb, bo mnie osobiście będzie brakować Twojego twardo stapajacego po ziemi podejścia. Jesteś zaproszona przez Monikę (tak sie wyswietla), wiec może trzeba odrzucić/zignorować zaproszenie (nie wiem, co tam Tobie sie wyswietla).

A co u Ciebie, Antosia o Lenki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Karola u nas OK
młoda szaleje
mały tylko je i śi czasem sie rozgląda trochę leniwy ale LENA też taka była
a razie cyc mu wystarcza
szczepiona po gruźlicy wygląda fatalnie , może później fotkę pstryknę
my po ortopedzie mały na granicy dysplazji , szerokie pieluchowanie za 6 tyg kontrola , stópka super , jeszcze troche masażu i będzie mógł być piłkarzem
krztusi mi się czymś nie wiem czy to mleko czy wymiociny bo nie widać nic oprócz sliny ale już 4 razy byłam na granicy robienia mu sztucznego oddychania , nie wiem jaka jest przyczyna je ładnie cyca , często odbija , leży na podniesionym , kurde nie wiem , boje się że czasem nie usłyszę albo coś
we wtorek mamy szczepienie pentaximem 5w1
no i laryngologa muszę poszukać żeby wędzidełko przeciąć
a tak to jest kochany , po prostu go ubóstwiam , przeraża mnie tylko fakt że ONE tak szybko rosną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, moment zakrztuszenia Lenki był dla mnie koszmarem, poryczałam sie potem strasznie, a ona nic, zero płaczu spokojna, a było ostro, aż noskiem jej mleko poszło (tak łapczywie jadła i zakrztusiłą się trzymając pierś...);

dobrze, że stópka lepiej, bioderka też wyprowadzisz...

ja na razie stresuję się szczepieniami, pierwsze w poniedziałek, nie wiem, jak to zniosę...

a dziś nic Lena nie śpi, marudna jest trochę i płaczliwa ze zmęczenia...może po kapieli sie uda ululać, a może i nie ;p

ale od kilku dni zauważam postępy rozwojowe, wpatruje się, jak do niej gadam i stara się "odpowiadać", śmieje się gdy ja ją naśladuję i próbuje tak podtrzymać "konwersację" - super zabawa, a dla mamy ile radości!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my poszczepieniu mala tak strasznie plakala az maz dogabinetu wparowala i oberwalo sie bogu ducha winnejpielegniarce ale przeciez to nie jej wina ze mala plakala ladnie na wadze przybrala dr powiedzialaze za duzo bo 1700 apowinna ok 1000 bo wazy juz 4800a masa urodzeniowa to 3200ma juz 59cm mamy odstawic sztuczne mleko i karmic sama piersia wiec odstawiam bo niechce miec pulpecika 😉 kolejne szczepienie 10 pazdziernik my szczepilismy tez 5w1 ale infarix pamietam nikole pentasnem szczpilam mala wykapana o 20 i odrazu zasnela butli juz niedostala w piatek usg brzuszka takie katrolne czy jest ok a bioderkamamy 3wrzesnia mam nadzieje ze bedzie dobrze i 10 wrzesnia audiolog i katrola sluchu bo jedno ucho namzle wyszlo w szpitalu ja na brzuszka tez zagladam chetnie codziennie ale juz nie tak czesto jak w czasie ciazy 🙂 bo wiadomoteraz mnie czasu i wiecej roboty a na odparzenia dr dalanam clotlimantizum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hoooo 🙂
z sentymentu zaglądam tu , widzę ze troszkę tu ruchu jest 🙂
to fajnie ....
i tak myślę ze będę tu zaglądać i w miarę możliwości pisać i co tam u nas się dzieje . Mały jest słodkim cwaniakiem czasem daje nam ostro w kość .
teraz zmykam miłego wieczorku w miarę spokojnego życzę Wam kobietki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallooooo
mówi się :P
Matylda jak tam Antoś? Wiadomo coś już w sprawie nóżki ? Trzymam za was mocno kciuki.
U nas zazdrość wychodzi u starszej .... strasznie się klei do nas co 2 min mówi ze kocha nas i sama się dopomina o uczucia o czas itp. zobaczymy jak to się dalej potoczy . mam nadzieje ze nie będzie negatywnego odzewu w stosunku do Adasia. Adas przestawił sobie czas jedzenia teraz jest zawsze glodny o 0:30 którejś a był glodny o pełnej godzinie . Hmmmmm martwi mnie troszkę bo zaczyna mi robić zielone kupy 😞 musze o tym więcej poczytać i robi je tak co 2-3 dni baki puszcza czasem śmierdzące ale jak puszcza to przeważnie jest wrzask a no jesteśmy na troszkę piersi (bo jest tego u mnie mało ) i na mleku modyfikowanym enfamil . i zjada mi tak około 90 -100 ml mleka co 3 godziny - 3,5 godziny w nocy co 4 nawet . lapiemy też ostatnie chwile wakacji bo zaraz mamy rok szkolny i będzie nauka . 11 września mamy szczepienia 2 tura jesteśmy na 5 w1 i rota . będę tu zagladac a teraz miłego wieczoru i nocki zyczę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! W koncu mam chwilke to do was zagladam a tu cichutko...
U nas w porzadku. Mała skonczyła miesiąc w srodę z waga 4600. Z czego 800 zrobila w 2 tygodnie 🤪
Pierwszy miesiac moge powiedziec ze dziecka nie bylo. Przesypiala prawie cala dobe. Teraz zaczyna juz sie domagac towarzystwa i coraz miej spi. Mam nadzieje ze to przejdzie bo wczoraj to w sumie chyba ze 3 godziny spala a tak to tylko drzemki. Dzis jedna godzinna drzema i teraz o drugiej usnela.
Wogole to jej sie poprzestawialo. Wczesniej aktywnosc/spanie co 3 godziny lamane karmieniem. Niestety teraz nie znasz dnia ani godziny spania, karmienia, czuwania. Przez to nie wiem czy mi sie produkcja mleka nie zaburzyla, bo Gabi zaczela dojadac sobie po pare lykow.
Czesto trwa przy cycu do momentu az jest ekstremalnie najedzona a wtedy czesto jej sie ulewa, tak samo przy czkawce, ktora ma zawsze po karmieniu. Zaczela sie tez czasem usmiechac do mnie ale bardzo rzadko jej sie zdarzy.
Na spacery malo chodzimy, bo niestety najpierw ja mialam wysoka goraczke, ledwie sie bez antybiotykow obylo a teraz niestety Olek w piatek prawie 40 i majaki. od wczoraj kaszel.
Mam jeszcze pytanie o kupe. U nas ma dziwna konsystencje, takie grudki (cos jak serek wiejski ale mniejsze-przepraszam) ale polaczone sluzowatymi nitkami, grudki nieprzezroczyste, aluz przezroczysty, wszystko koloru zoltego. Nie wiem czy to sa juz sluzowe kupki? Syn mial takie same od samego poczatku. Ale zaczynam to kojarzyc z tymi bolesciami....
Ucho juz zbadalysmy i ok jednak jest, jeszcze 05 bioderka, 14 okulista i 20 dodatkowe badanie sluchu...
Termin szczepienia poki co przenosimy ze wzgledu na panujaca w domu zaraze.
Pozdrawiam wzystkich serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej
Rudi waga ładna, kupy też raczej ok u nas też są grudki strawionego mleka, nie wiem tylko co ze sluzem. Przykro mi z powodu waszych chorób, juz chyba lepiej?a co do usmiechow, ja jak gadam do Małej, pochylam sie i robię miny, bawie się z nią w naśladowanie dźwięków, które wydaje, to wtedy pięknie się do mnie uśmiecha. A i do karuzeli nad lozeczkiem i grzechotek.

Matylda a jak Twoje pociechy?
Jagoda a co i Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Mnie to wogole dawno tu nie bylo no ale niestety nie bylo jak. Ja dochodziłam do siebie troche lekarzy zwiedziłam troche badan musialam zrobić. Ale juz jest na razie ze mna ok. Tylko zostało mi odwiedzić neurologa zanieść wyniki z rezonansu.
Malutka moja kochana skończyła 7 tyg. Dalej na cycu je na rządanie. Zaczyna gaworzyc duzo sie uśmiecha z rączka ok dodam ze miala złamany obojczyk bylam z nią na bioderkach okazało sie ze na uszkodzone biodro prawe i troche lewe no i niestety musi nosić szelki pavlika dopiero dzisiaj kupiłam no raczej wczoraj i okazało sie ze nie ma kto ich założyć a u nas w miescie nie ma ortopedy a u tego co bylam z zuzia to nic nie powiedział ze on założy tylko cos tam pomruczal pod nosem ze ja sama moge założyć. Jutro ide do lekarza rodzinnego moze on mi cos doradzi jak nie to bedziemy musieli jechac znow do tego ort i niech założy. A nawet środowiskową prosiłam to sie nie podejmie bo tez boi sie ze moze cos uszkodzić. Ach te lekarze. Mój maly chodzi do przedszkola w tym roku jakos jest lepiej nie narzeka. Pozdrawiam papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Mnie to wogole dawno tu nie bylo no ale niestety nie bylo jak. Ja dochodziłam do siebie troche lekarzy zwiedziłam troche badan musialam zrobić. Ale juz jest na razie ze mna ok. Tylko zostało mi odwiedzić neurologa zanieść wyniki z rezonansu.
Malutka moja kochana skończyła 7 tyg. Dalej na cycu je na rządanie. Zaczyna gaworzyc duzo sie uśmiecha z rączka ok dodam ze miala złamany obojczyk bylam z nią na bioderkach okazało sie ze na uszkodzone biodro prawe i troche lewe no i niestety musi nosić szelki pavlika dopiero dzisiaj kupiłam no raczej wczoraj i okazało sie ze nie ma kto ich założyć a u nas w miescie nie ma ortopedy a u tego co bylam z zuzia to nic nie powiedział ze on założy tylko cos tam pomruczal pod nosem ze ja sama moge założyć. Jutro ide do lekarza rodzinnego moze on mi cos doradzi jak nie to bedziemy musieli jechac znow do tego ort i niech założy. A nawet środowiskową prosiłam to sie nie podejmie bo tez boi sie ze moze cos uszkodzić. Ach te lekarze. Mój maly chodzi do przedszkola w tym roku jakos jest lepiej nie narzeka. Pozdrawiam papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
helołłllłł
jak ponakarmiam i pousypiam dzieci to może w końcu coś napiszę
a tymczasem
zakupiłam dziś TO ( bo planujemy chrzest choć konkretów brak )
http://www...ztu-Gniewko-Jesien/1170
i TO żeby w końcu dzieci miały gdzie spać jak do tatusia pojadą
http://www...4fa3e5c78ec509e7692d2b3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
dziewczynki Marcel ma 2 latka mam prośbe przyszłe mamusie klikajcie

im więcej lajków tym większa szansa na wygranie sowy którą chce nasz synek.. więc...akcja zorganizowana..sówka dla Marcela a oto link https://www.facebook.com/photo.php?fbid=220362354793818&set=a.177593909070663.1073741830.175485459281508&type=1&theater¬if_t=like klikajcie lubie to na komentarz Monika Borek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...