Skocz do zawartości

Jaki wozek ? | Forum o ciąży


klk1509

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kochane Kwietnioweczki :-) co bierzecie pod uwage przy wyborze pojazdu dla swojej pociechy ? I jakie wozki wybralyscie bo mozliwe,ze juz czegos szukacie :-) ja osobiscie szukam juz,poniewaz jestem ciekawa czego mozna sie spodziewac ceny sa rozne aczkolwiek do 1500 zl sa dosc ciezkie mi zalezy na lekkim wozku poniewaz Moj maz prowadzi swoja firme i nie ma go w domu do 18 wiec jakos musze sobie poradzic :-) bardzo spodobal sie nam graco symbio w kolorze czarnym ale chyba troche przesadzili z cena za kolor czarny poniewaz wynosi ona ok 3000 zl zas za inne kolory jest to cena do 2500 zl i nie moge znalezc nawet uzywanego w przystepnej cenie bo koniecznie chce 5 w1 :-) a wy co myslicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prawdopodobnie zdecyduję się na Ballerinę z Babyactive. W sklepie pierwsza rzuciła mi się w oczy i całkowicie mi pasuje- może troszeczkę waży, ale mieszkam w domku więc to nie aż tak wielki kłopot. Widziałam, że narzekają na ich spacerówkę, ale zobaczymy 🙂

Czy u Was też jest "zasada", że to dziadkowie maluszka kupują wózek? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy Bartusiu miałam Chicco Trio Enjoy
teraz bym się na niego nie zdecydowała z powodu takiego, że wózeczek jest typowo dla miastowych, nie nadaje się na zimę. A tak jest super poręczny i ogólnie extra.

Teraz natomiast myślimy o Espiro Atlantic

wózek extra poprostu jak dla mnie cudo.


Madera co do kupowania przez dziadków to zależy u mnie np mojej mamy nie stać a teściowie i tak dużo kupowali rzeczy więc wózek sami kupiliśmy używany i nad takim też teraz myślimy bo wiem że nówka nie jest nam potrzebna ale jeśli kogoś stać to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata dla mnie kupowanie wózka za taką cenę jest troszkę nienormalne, prawda jest taka że maluszek w gondoli pojeździ do ok 5-6 miesiąca potem przeskoczysz na spacerówkę i tu możesz uznać że jest niewygodna nie podoba Ci się lub coś innego i potem jest kłopot z sprzedaniem. Jak maluszek skończy roczek i tak będziesz szukała czegoś w stylu spacerówka parasolka dla własnej wygody wiec jak dla mnie nie opłacałoby się kupować takiego wózka i takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przecież to, że u mnie panuje zasada, że wózek kupują dziadkowie nie oznacza,że mają kupić nowy powyżej 3tys. zł. Tyle wózków można znaleźć w dobry i idealnym stanie właśnie używanych.


klk Może porozglądaj się za czymś podobnym tj. koła, waga, stelaż itd. co przyciągnie Twoją uwagę i nie zrujnuje kieszeni. Ja sama przeszła się do \"wózkowego\" sklepu żeby je zwyczajnie poprowadzić, podnieść, zobaczyć skrętność kół, a później szukałam tego na internecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam atlantic espiro i w sumie to jestem z niego zadowolona 🙂 gondola posluzyla wiadomo do czasu az Maja nie zaczela siedziec a spacerowka moze sluzyc naprawde dlugo.Jedyny minus to jego waga ale przynajmniej mam pewnosc ze nie rozpadnie sie szybko 😜
I koniecznie sprawdzcie przed zakupem czy stelaz miesci wam sie w bagazniku auta jesli macie zamiar zabierac go na wycieczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj zaczepilam na miescie jedna kobietke,ktora ma greco symbio i jest bardzo zadowolona mowi,ze jest lekki miesci sie do bagaznika wszystko latwo sie instaluje prosty w obsludze jakby Kobieta go stworzyla :-) a poza tym ja twierdze,ze autopsja jest lepsza niz opinie na internecie badz kobiet napotkanych przypadkowo :-) mowisz,ze bylas w sklepie ale co :-) ci to dalo ? Wozek kazdy nowy jest super dopuero pozniej zauwazamy jego wady no chyba,ze rzeczywiscie ich nie posiada ... Moj maz stwierdzil,ze wozek jest pierwsnza klasa nasi znajomi juz na niego czekaja :-) i chyba jest rowniez zdecydowany i nikt go nie przegada . Dla Mnie jak i dla Was cena jest dosc duza ale warta wszystkiego co powinien miec wozek naszej pociechy . Najbardziej podoba mi sie stelarz do samochodu nie jest jak przy innych wozkach ze tylko na pasy jest lekki solidny, praktyczny wygodny :-) wiec czego moge chciec wiecej jezeli wszystko zapewni mojej fasolce :-) atlantic maja nasi znajomi i po 2 miech. Skrzypial, kolezanka mowi,ze jakby nie mieszkala w domku to by go nie wniosla na 2 pietro . Wiec sama nie wiem :-) zobaczymy jeszcze troche nam zostalo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, szczerze mówiąc nie kojarzę żadnego wózka z podanych przez Was 😜
ja przy Judycie miałam używany wózek, który kupiliśmy od kuzynki i niestety okazało się że był już mocno wysłużony (bo jak wiadomo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach...) firma WIEJAR czy jakoś tak, modelu nie pamiętam, w każdym razie z gondoli byłam bardzo zadowolona i jak dla mnie byla bardzo ładna, niestety spacerówka nie była już tak fajna no i stelaż nam szybko poszedł ale to raczej ze względu na to że faktycznie był wysłużony.
Teraz mamy już kupiony JANE SLALOM PRO, ponieważ potrzebowaliśmy porządnej spacerówki na zimę dla Judytki więc kupiliśmy od razu 3 w 1 i będzie dla następnej pociechy... ze spacerówki jestem meeega zadowolona, zobaczymy jak będzie z gondolą, ale ogólnie wózek się super prowadzi i jest wygodny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Agata ja np wiem jak owy wózek wygląda i jeździ u mnie na wsi babeczka ma go i mówi że przeklina dzień w którym go kupiła. Nie podoba jej się teraz wogle, mówi że gdyby mogła by kupiła jakikolwiek ale nie ten.



Zależy jaki kto ma gust i jak szanuje 🙂 Ja byłam dzisiaj w sklepie i owy wozek mial najwicej widzow pozniej xlaander ale jak ludzie uslyszeli ze nas jest tak lekki przyszli zobaczyc . My sie zdecydowalismy 🙂 wypróbujemy i damy znać na pewno czy bylo warto 🙂 a co do atlantica to powim wam tylko,ze byl akurat na promocji - Pani powiedziala,ze jest duzzo zwrotow po paru miesiacach wiec poczytajcie wady popytajcie ludzi i sie zastanowciee 🙂 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja też już się powoli rozglądam za wózeczkiem, bo najprawdopodobniej do lutego muszę się zdecydować.. Moja chrzestna przylatuje wtedy do Polski i zaproponowała sprawić nam prezent w postaci wózka.

Podoba mi się Mikado Aston 3w1, dostępny jest na internecie w sklepie sklep-smile. Kolorystyka całkiem ciekawa do wyboru, a cena też nie jest wygórowana, bo niecałe 1100 zł.. Ale sama nie wiem, może wy coś wiecie o tym wózeczku? To będzie moje pierwsze dziecko, więc nie bardzo wiem jaki wózek będzie najlepszy.. Podoba mi się jeszcze Graco Evo, ale uważam, że cena jest trochę za wysoka.. Myślę, że nie ma co wydawać na wózek wielkich sum.. Albo wózeczek mam się spodoba i będzie dobry, ale równie dobrze możemy też go przeklinać, kolorystyka w Graco Evo też jakoś średnio mi odpowiada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana886 napisał(a):
Moj atlantic nie klekocze 😁 i to prawda, jest ciezki.Na szczescie mieszkamy na parterze, na 4 piertro nie wciagnela bym go juz.


Mi tam ciężar nie przeszkadza mieszkam na wsi więc gdy wózek swoje waży lepiej się po wertepach leśnych i polnych prowadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam tu zorientować się, na co patrzą inni przyszli użytkownicy wózków 🙂 Ja, mimo tego, że mieszkam w domku, patrzę jednak na wagę. Poza tym na wymiary po złożeniu, bo często będę wyjeżdżać samochodem do rodziców, więc małe rozmiary są jak najbardziej wskazane.
Wybraliśmy z mężem wózek Maxi Cosi Elea. Przekonał nas pan w sklepie z wózkami. Niestety tam ten wózek kosztował ponad 3 tys., ale w sklepach internetowych da się znaleźć dużo taniej.
Też myślałam nad opcją jakiegoś tańszego wózka, bo przecież to nie na długo, ale doszliśmy z mężem do wniosku, że furą to córcia będzie jeździła porządną 🙂 Dużo rzeczy dostałam w spadku po koleżankach, przez co wydatki nam się troszkę zmniejszyły, więc z wózkiem szalejemy 🙂
Co o nim sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...