Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie!


MoniaG moje wielkie gratulacje! Dziewczyneczkę swoją będziesz miała!
I fajnie, że taka duża jest i takie kopniaki Ci sprzedaje 🙂

Ja ostatnio zjadłam i czekoladę i kawy sie napiłam a i tak miał nas mój synek głęboko , bo sie odwrócił i sobie spał . Nawet specjalnie mu nie zależało Nam się pokazać. Ale może 24 cos tam w końcu zobaczę, twarzyczkę itd i sie troszkę porusza.

Daga , serdecznie Ci współczuje lekarza... Jeju Ty to masz szczęście dziewczyno. Jak masz choć ciut kasy , to idź prywatnie zrób USG. W ogóle to jest niepoważne, że tak Cie potraktowali. Przytulam Cię mocno!!!


Ja dalej sprzątam...ech masakra. Facet kończy zakładać drzwi i wysprzątam sobie w końcu porządnie. Ogólnie strasznie dużo tego sprzątania... Juz mam dosyć... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Dagmara to co wyczyniają twoi ginekolodzy woła o pomstę do nieba, cyrk na kółkach. Jedna nie bada, ma cię gdzieś a drugi olewa totalnie... Może jednak lepiej prywatnie... NFZ to złodzieje, płacisz składki ale one na nic ci się nie przydadzą- no może tylko za szpital nie będziesz płąciła jak pójdziesz rodzić.

Monika gratki córeczki 🙂 Babeczki opanowały sierpień 😉

Marina, współczuję. Ale przynajmniej będzie czyste nowe pachnące mieszkanko 🙂

Jestem po glukozie... Nie będę was narazie straszyć jak ja ją przeszłam. Ogólnie samo jej wypicie nie było złe. Zdecydowanie cytryna to super pomysł. Gorąco polecam. I na wszelki wypadek, lepiej posiedźcie te 2 h po wypiciu tam w laboratorium. Bo różnie możecie znosić tą glukozę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia gratulacje dziewczynki 🙂 a ja czekam do 14 30 bo od tej godziny przyjmuje lekarz i zamierzam isc i zapytac sie czemu tak mnie wczoraj potraktowal i powiedziec mu ze faktycznie potwierdzil moje zdanie teraz ze jak chodzi sie na kase to lekarze maja w dupie pacjeta widocznie musze isc prywatnie albo dac mu w lape zeby mi normalnie prowadzil ciaze i zachowywal sie jak czlowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A miało byc tyle chłopców a tu psikus 🙂 Rzeczywiście dziewczynki opanowały sierpień he 🙂

Daga współczuje Ci sytuacji. Idź może Cię dzisiaj przyjmie, wogóle dziwne że mając usg w gabinecie nie zrobił Ci podczas wizyty. Ehh i weź się tu nie stresuj.

Marinka powoli sobie wysprzątasz ale później jaka radośc, usiadziesz wyłożysz nogi na swoim 🙂

No i Monia Gratuluje córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
troche inny temat z mojej strony. Znajoma podpowiedziała mi zakup fotelika, którego mozna uzywac od noworodka do około 18 kg wagi dziecka. Przykład w linku http://foteliczkowo.pl/fotelik-samochodowy,grupa-wag-012
Czy któraś z Was praktykowała coś takiego lub zna opinie na ten temat?
Mi osobiście ten patent sie podoba, bo nie trzeba kupowac kilku fotelików, tylko można modernizować jeden. Co do polecającej znajomej, to ona ten patent bardzo chwaliła i mówił , ze napawde warto.
Pozdrawiam razem z maleństwem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ją od soboty leze w szpitalu w sobotę i w niedzielę caly czas wymiotowalam więc dostałam kroplowki na wymioty i wczoraj już coś przyjęło...
Monia gratuluje corci... U mnie raczej synek ale potwierdzi się pewnie jutro o ile puszcza nnie na polowke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ją od soboty leze w szpitalu w sobotę i w niedzielę caly czas wymiotowalam więc dostałam kroplowki na wymioty i wczoraj już coś przyjęło...
Monia gratuluje corci... U mnie raczej synek ale potwierdzi się pewnie jutro o ile puszcza nnie na polowke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam u lekarza u okazalo sie ze ten co bylam u niego ostatnio prowadzi mi ciaze ausg robi inny lekarz przeprosilm mnie za ta sytuacje zadzwonil do tego co mial mi robc usg zrobil mu awanture bo okazlo sie ze nietylko mnie wczoraj tak potraktowal i kazal mi przyjsc w ponidzialek a zaproponowal mi lekarz zeby przyszla jutro na jego dyzur do szpitala i mi zrobi usg wiec lekarz nic niezawinil tylko idiaota ktory robi usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaacie Dagmara ty to się masz... No ale dobrze że lekarz spoko i zrobi ci jutro to usg. Nie zrozumiałam cię wcześniej, więc wczoraj ten lekarz u którego byłaś to był inny, ten który robi usg a dzisiaj już byłaś u tego co w tamtym tyg, co ma ci poprowadzić ciążę, tak???

Gosiu, czasami taki urok ciąży, że nie wiadomo co i dlaczego bo jesteś bardziej narażona na infekcje. Pewnie okaże się to jakąś wirusówką i niepotrzebnie cię trzymają tylko w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...