Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej ja juz po usg wszystko ok mala wiercipieta z tej mojej dziewczynki ale ten lekarz niepowiedzial mi pluci bo niebyl w stanie tak sie krecila ale mysle ze tamtem sie niepomylil co do wymiarow ok mala wskazuje na 23 czasem 24tydz wiec w normie serducho wszystko wporzadku i na miejscu wiec kamien z serca ale jak sobie pomysle ze mnie czeka w ponidzialek u tego konowala co mnie tak olal to az mi sie cos robi ale z drugiej strony sie ciesze ze jeszcze raz zobacze mala ja poluje tez na te uzywki z allegro bo naprawde niektore w super stanie a wieczorem ma kolezanka mi wyslac zdjecia ubranek jakie ona ma do sprzedania wiec moze zaczne szalec na maxa a wlasnie tez zabardzo niewiem ile czego pokupywac w pierwszej ciazy mialam starsznie duzo i wiekszaosc niezalozylam bo mala wyrosla a teraz juz niechce miec tak duzo i wydawac niepotrzebnie kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wniosek, że szpital ma ludzi w d... i nic nie pomógł. Pogadaj z gin jutro na ten temat. Może ona coś ci zleci konkretnego, jakieś badania lub konkretnego specjalistę bo w szpitalu będą cię tylko tak zbywać i niby leczyć.

Lody... Ach, rozpływam się ☺️ I w dodatku czekoladowe... To mój wymarzony deser który przechodzi przez gardło nawet w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu gratuluję chłopca, który już daję Ci popalić 😉
A co do imienia to się nie przejmuj my też jeszcze nie mamy wybranego i nie mam pojęcia kiedy podejmiemy ostateczną decyzję 😞 dobrze, że jeszcze troszkę czasu mamy. Choć nie powiem ja bym już chciała mówić do niej po imieniu ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu trzymaj sie dzielnie! I odpoczywaj duzo.

Dziewczyny sprzedajcie przepis na swojskie lody ☺️

A ja Wam powiem, że ta moja Hania to chyba jakaś pomarańczowa się urodzi. No taką mam faze na pomarancze od jakiegos miesiaca, że non stop bym jadla. A właśnie a propos lodów to w lidlu ostatnio kupiłam... pomaranczowe 🤪 🤪

U nas dzis słonecznie i już zdecydowanie czuć wiosnę w powietrzu 🙃 zbieram się do pracy, bo urwanie głowy dzisiaj. A wczoraj stwierdziłam, że musze sobie troche odpuscic i po week majowym zaczne chyba na zmiany chodzic, bo strasznie sie mecze po 9h w pracy i nawet nie mam kiedy cokolwiek w domu zrobic... kregosłup wysiada i chyba sie garba w koncu nabawię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu trzymaj się.......na pewno za moment sie polepszy-a swoją drogą niezłą hustawkę zafundował Ci Maluszek;-)))))
Ja jakoś na słodycze nie mam zbytniej ochoty, raczej na picie soków owocowych, jedzenie pomidorów i frytki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trochę się denerwuje przed jutrzejszym badaniem i jeszcze muszę dodatkowe badania na toxoplazmoze odebrać. Poza tym na I USG wyszła mi agenezja prawej tętnicy pępkowej(chociaz wszystkie parametry były w porządku). Boję się, żeby było w porządku, tym bardziej, że 1,5 miesiaca nie mogłam się wykurować i jeść nie mogłam no i dostałam anemii..... Ciagle kaszel, katar, goraczka.......dobrze, że juz wiosna idzie. Trzymajcie za mnie jutro kciuki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 🙂 Mówisz faza na pomarańcze 🙂 Mi już minęła ale też mnie męczyła 😁 W ciągu dnia 2 pomarańcze i jeszcze sok wyciśnięty, do tego mandarynki 😁 Później przyszła ochota na marchewki i teraz królują jabłka 🙂 Jedź pomarańcze póki możesz bo od sierpnia niestety muszą pójść na jakiś czas w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ja od 8 już mam Pana , który ,aluje nad drzwiami 🙂 będzie wieszał oświetlenie w kuchni i rolety powiesi 😉 i oświetlenie w łazience ... znów biało 😮 😮 😮


MoniaG mój zażartował , że u mnie pomarańcza sie urodzi , bo też mam parcie ale już czuję, że powoli mija. Codziennie z rana o 6 mąż wyciska dla nas litr soku z pomarańczy na śniadanie i z buraków robi, bo mój synek uwielbia 🙂

ewka, trzymam kciuki za wizytę, wszystko będzie dobrze!


Co do lodów przepisu nie dam, bo ja mam termomixa i w nim robię... 🙂 mam książkę ze słodkościami i tam mam mnóstwo lodów 🙂

Gosia, bardzo współczuję. Załatw sobie indywidualne nauczanie, może lepiej Ci będzie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my po neprzespanej nocy mala coraczkowalam od 2 40stopni na 13ta do lekarza ciekawe co powie ja faze na pomarancze maialam kolo 13tyg ciazy jadlam ze 4dziennie ale juz mi przeszlo faktycznie teraz mam na jabka ochote takie twarde i kwasnie a no i w lutym jako mnie na truskawki lapalo heh dzienw te zachcianki owocowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina duży ten twój urwis 🙂 między nami 2 tyg różnicy i tylko 100g 😉
U mnie potwierdzona dziewuszka 🙂 Nawet mam foto z usg gdzie nic nie ma 😉 Żołądeczek jest, wszystko na swoim miejscu 🙂 Waga 700 g dł ciemieniowo siedzeniowa 21 cm. Pooglądałam sobie wczoraj jak buzią ruszała 🙂 Chyba akurat połykała wody płodowe 🙂 Wiercipięta ciągle zmienia pozycję 😉

Uciekam na dworek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes wydaje mi się że Twoja córcia tez ma ładne wymiary. Moja kilka dni tylko młodsza ma 600 i bez nóżek 17 cm dlugosci

ale na tym etapie zaczna nabierac ciałka. Moja przez 2,5 tg wagowo zrobiła ponad 100 proc. z 270 na 600


henimedes napisał(a):
Karolina duży ten twój urwis 🙂 między nami 2 tyg różnicy i tylko 100g 😉
U mnie potwierdzona dziewuszka 🙂 Nawet mam foto z usg gdzie nic nie ma 😉 Żołądeczek jest, wszystko na swoim miejscu 🙂 Waga 700 g dł ciemieniowo siedzeniowa 21 cm. Pooglądałam sobie wczoraj jak buzią ruszała 🙂 Chyba akurat połykała wody płodowe 🙂 Wiercipięta ciągle zmienia pozycję 😉

Uciekam na dworek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej laski, wczoraj byłam u lekarza, plamki na sercu zanikaja, wiec sie bardzo ciesze, mala wazy juz 63deko, wiec ładnie przybiera, niestety pepowina dwunaczyniowa juz sie nie zmieni i przez to mozliwe ze skonczy sie cesarka:/ niestety bardzo slabo rowniez czujue ruchy, raz na kilka dlugich dni i tez czesto nie jestem pewna czy to nie jelita...lekarka powiedziala ze jeszcze 2tyg tak moze byc ale od 26tyg musze juz czuc ruchy wyrazne codziennie, jesli tak nie bedzie to mam jezdzic do szpitala na ktg, nawet jesli mialoby to byc codziennie...eeeh, a jak u was z tymi ruchami u waszych dzidzkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...