Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no i po remoncie mieszkanow wysprzatane co prawda zeszlo mi od 16tej ale lsni moj kregoslup wysiada i chyba sie przemeczylam bo i brzuszek boli i sie stawia zaraz wskakuje do wanny i posiedze w wodzie moze przejdzie a jutro od rana relax na dzialeczce w basenie i moj upragniony grill 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MoniaG napisał(a):
Poważnie? To masz super budowę chyba i przemianę materii 🙂 No w tej ciąży to faktycznie "szalejesz" skoro juz 6 kg do przodu 😉

Wiadomo, nie ma co generalizowac - kazda z nas jest inna i kazda ciaza inna 🙂 Oby dzieciaczki były zdrowe - to najwazniejsze 🙂


z tą przemianą to nieciekawie 🙂 ale faktycznie podczas karmienia chudłam bardzo. przed ciążą nosiłam M-ki a po ciąży xs-ki teraz pewnie tez wiecej przybieram bo w trakcie ciąży skończyłam karmić piersią. ale to nic - byle dzidzia rosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u mnie nie ciekawie ostatnio... Wewtorek miałam skurcze w srode wymiotowałamw czwartek byłam u dr i jest ok a te bóle z noszenia Kini cały dzień jej nie nosiłam a na wieczór była masakra dalej skórcze i przeokropny ból myślałam że bede musiała jechać na szpital ale po paru godz przeszło,.... Mam nadzieje że się szybko nie powtórzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej powiedzcie jak u was z dostępem do fb?? Bo bynajmniej u mnie tak jest że częściej siedzę na fb i tam jest lepszy dostęp... Może byśmy stworzyły sobie też taką grópę na fb??
nie chodzi o to żeb wezygnować z tego forum tylko być w 2 miejscach jednocześnie...
Ja stworze taką grópę i jak któraś z was bedzie chciała dołączyć napiszcie na priv jak was znaleźć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo gosia ja tez mam fb i tam ciagle siedze moje namiary to dagmara murawska radom moje zdjecie jest w takiej niebieskiej sukience na tle czerwonej sciany napewno znajdziesz ja juz po dzialeczce wprawdzie pogoda zbytnio nie dopisala ale i tak posiedzialam i sie zrelaksowalam zrobilam fotke tel a niemoge jej wstawic 😞potem moze pokombinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki 🙂

Po weekendzie u mnie rozleniwienie pełną parą 😎 odkryłam, że Hania już ma otwarte oczka, bo jak polezalam chwile na słoncu to szalenstwo w brzuchu 😁 i tak kilka razy sie działo, wiec podejrzewam, ze musi juz widziec swiatło 🤪
Alez to wszystko jest niesamowite 🙂

Co do fb, to faktycznie Gosia masz racje, ja tez jestem tam czesciej, a właściwie to cały czas bo w tel mam 😉 stworzyłaś już tę grupę? Jak was znalezc?

Jamargaretka bardzo mnie pocieszyłaś, że karmiąc się szybko chudnie 🙂 mam nadzieję, że i u mnie tak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, i jeszcze jedno pytanko dziewczyny. Czy zdarza się, że Wam twardnieją brzuchy na parę sekund? Ja wczoraj miałam tak najpierw rano, a 2 raz po południu i dzisiaj rano tez stwardnial na chwilke. Normalnie robi sie taka piłeczka, ze całą macice widac dokąd się rozrosła i po chwili przechodzi. Ciekawe czy to normalne...

Dzisiaj mam wizytę, to zapytam lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaG napisał(a):
A, i jeszcze jedno pytanko dziewczyny. Czy zdarza się, że Wam twardnieją brzuchy na parę sekund? Ja wczoraj miałam tak najpierw rano, a 2 raz po południu i dzisiaj rano tez stwardnial na chwilke. Normalnie robi sie taka piłeczka, ze całą macice widac dokąd się rozrosła i po chwili przechodzi. Ciekawe czy to normalne...

Dzisiaj mam wizytę, to zapytam lekarza.


Hej ja również miewałam takie chwilowe twardnienia brzucha. No i właśnie z tego powodu wylądowałam w szpitalu przed świętami. Koniecznie powiedz o tym lekarzowi jak z szyjką jest wszystko okej tzn. nie skróciła się i nie masz przy tym żadnych plamień to jest okej nie masz się czym martwić. Ale musisz dużo odpoczywać nie przemęczać się. No i magnez ale Ty chyba Monia bierzesz cały czas Asmag nie? Mi też czasem jeszcze tak się napina brzuch ale to mogą być Skurcze Braxtona-Hicksa to sporadyczne skurcze macicy, których zadaniem jest przygotowanie naszego ciała do wysiłku porodowego. Macica zaczyna "ćwiczyć". Daj koniecznie znać co Ci powie Twój lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, też tak mam ostatnio, ale z moją szyjką wszystko ok. Daj znać co ci powie lekarz no i jak tam Maleństwo 🙂

Z otwartymi oczkami to rzeczywiście fajna sprawa 🙂 otwierają się ok 28 tc. Ja się czasami bawiłam zasłaniając i odkrywając brzuszek 😉

Jak szykowanie wyprawki wam idzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja we wtorek i czwartek miałak molesne skurcze ale wszystko z szyjką ok... A jak się bedzie powtarzało to szpital... Bo to z noszenia córci ale jak takiego szkraba nie wziąć 😞 Bardzo sporadycznie ją biore ale nie da się jej wcale nie brać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz barierka jest dosyc wysoka... Łóżko stosunkowo niskie. Kinia jeszcze chwile pośpi na dole bo mały na początku miesiąc może 2 bedzie w kołysce także jak przejdzie na góre to będzie miała 2 latka...
🙂 Nauczy się 🙂 Na początku chyba materac będę kładła koło łóżka żeby na zawał nie zejść jak się coś w nocy zatłucze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...