Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia734 napisał(a):
To co sie działo że zrobili ci cc??


No niby miałam lekkie nadcisnienie, obrzeki, potem dodatkowo podejrzewali u mnie półpasca...
Podsumowujac moj gin chcial miec pewnie spokojnego sylwestra a ze jest fanatykiem cięć to mnie pociął 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I bardzo dobrze 🙂 2 poród podobno szybciej idzie... Więc może jutro już bedziesz tuliła synka 🙂 Tego ci życzę...


Becikowe 2013 - co się zmieniło?
Od stycznia 2013 zmieniła się zarówno kwota, którą otrzymują rodzice, jak i sposób jej przyznawania. Zgodnie z ustawą z 12 października 2012 becikowe otrzymują tylko te rodziny, których miesięczny dochód nie przekracza 1922 zł na osobę. Samo becikowe zaś zostało podwyższone - rodzice otrzymują zapomogę w wysokości 1200 zł.

Nawet nie wiedziałam że podnieśli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, nie tak mialo byc 🙂
Dobry wieczor przede wszystkim 🙂
Ja po rozmowie z polozna, jutro mam konsultacje z lekarka w szpitalu - usg i badanie i decyzja co do dalszego postepowania.
Okazalo sie ze dosc istotne jest to ze moja mama przenosila nas po 2 tyg, wiec moze to dziedziczne. Juz sie nie moge doczekac usg zeby sprawdzic wody, wagę i łożysko.
Pozdrawiam!

ps. ja tez o dziwo - trzy ostatnie noce przespalam budzac sie zaledwie 1-2 razy - co po wczesniejszych bezzsennych nocach to jakis cud chyba! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda, to trzymam kciuki żeby szybko poszło i sprawnie przed rozmową. Ja czekam aż taxi przyjedzie i lece do lekarza, bo coś mi kiepsko.

No a co do pogody to niech będzie, trudno. Jakos wytrzymam . Choć mój lekarz mówi, że często w taką pogodę dochodzi do rozwiązań .

Dobra lecę ,a później mam jeszcze do zrobienia dżemy jagodowe.


Muszę dzis prasować, bo mnie szlag trafia , jak tyle do zrobienia jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ps. dziewczyny - widzialyscie prognozy??????
ma byc po 38 stopni!!!!! to jakies nieporozumienie! 😠 😠 😠 😠


Powaznie? 😮 a u mnie chyba nie ma klimy na sali do porodów rodzinnych 🥴 ale w sumie nie ma tego złego... może dzieki temu od razu przy porodzie wypocę całą wodę, która się we mnie nazbierała 🙃

Jagoda co do Twojego przenoszenia, to podobno tj. dziedziczne, że sie dzieci przenasza lub rodzi wczesniej 😁 ja bylam 2 tyg. przed terminem urodzona, więc jest nadzieja 🤪 Ależ jestem ciekawa co Ci dzisiaj powiedzą 🙂 daj znac jak tylko bedziesz mogła!

Marinka Ty tez sie odezwij!

Ja mam dopiero jutro lekarza, wiec jeszcze 1,5 dnia lezenia przede mną 😜 a dzisiaj idziemy na ostatnie spotkanie w szkole rodzenia nt. pielęgnacji noworodka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! 🙂 i kolejna ciężka noc za nami 😉 oj te przebudzenia na sikanie to mnie wykończą wrrr!!! 😠
Ale jeszcze troszkę i będziemy wstawać do dzieciątka 🙂 Jezu jak ja już jej się nie mogę doczekać masakra jakaś! ciągle o niej myślę co noc mi się śni. No już tak bardzo bym ją chciała przytulić i mieć cały czas przy sobie, patrzeć na nią..... Wy też takie nie cierpliwe jesteście? Pewnie to dlatego, że to pierwsze nasze dziecko 🙂 aj niech ten czas szybciej leci...
Dzisiaj ktg może więcej tych skurczy będzie 😉
Monia dzięki za stronkę
Miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny
Trzymam kciuki za Martynę, Jagodę i wszystkie Nas.....;-)
Boje się coraz bardziej.remont w proszku, mało czasu...ja coraz bardziej odczuwam mój odmienny stan;-)
Ehhhhhh
Chcę przytulic maleństwo, a zarazem nie chcę bo co ja mu za warunki teraz zapewnie;;;;;;;;;;;;cholera jasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny
Trzymam kciuki za Martynę, Jagodę i wszystkie Nas.....;-)
Boje się coraz bardziej.remont w proszku, mało czasu...ja coraz bardziej odczuwam mój odmienny stan;-)
Ehhhhhh
Chcę przytulic maleństwo, a zarazem nie chcę bo co ja mu za warunki teraz zapewnie;;;;;;;;;;;;cholera jasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas fatalnie mala ciagle glodna cyc jej wogole niewystracza zastanawiam sie czy sie niepoddac i juz nie przejsc na butle puki co zwiekszylam z 2 na 3razy podaje butle niewiecie czy da sie sprawdzic czy moje mleko jest tresciwe i wogole czy mam go wystarczajaco duzo????????? marinka co do sudocremu to zazezy od rodzaju skory nam akurat niepodszedl ale nie mowie ze innym niepomaga
jagoda jeszcze nieurodzilas????????? ehh mam nadzieje ze ruszy u ciebie szybko
my wykonczone po nocy bo niewiem czy niezaczynaja sie u nas kolki majka skoczyla dzis 3tyg wiec to calkiem mozliwe kupki robie ladnie choc czasem sie prezy dzis dala nam popalic tzn mi bo maz na nocki pracuje a ogolnie jest taka jak ja bylam mala czyli maly rozdarciuch wiec u nas sielanka sie skonczyla zmeczenbie daje o sobie coraz bardziej znac wczoraj malo niezaslablam a to tez przez dietke bo niebylam przyzwyczajona do takiego jedzenia ogolnie jade na spockiej zer zolty i bialy bulki maslane i woda niegazowana a wczoraj wypilam karton soku jablkowego bo musialam tak mi sie chcialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Nic mi nie jest, skurcze przepowiadające 🙂 spoko 🙂 Kazała duzo leżeć , żeby wytrzymac do tego 38 tygodnia 🙂


zrobiłam 40 babeczek z jagodami, sałatke śledziową, zupkę pieczarkową, noooo jeju energii dużo ale to już koniec ide lezec bo nie mogę już stać. Limit wyczerpany na dziś.

Justyna mówiłam , że cc będzie 🙂 i lepiej przynajmniej bezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sierpnióweczki,

ja jestem po konsultacji i jestem pod wielkim wrażeniem podejścia!!!
To co przeżyłam przy pierwszym porodzie to koszmar, a teraz...jak to jednak nie dywany, nie hotelowe warunki a ludzie, pojedyncze osoby, lekarze - powodują, że coś jest piekne albo staje się traumą.
Zostałam potraktowana wspaniale!lekarka, która mnie pierwszy raz widziała i znala moją historię tylko z opowiadań mojej położnej - była dla mnie ciepla, wyrozumiała i bardzo konkretna i co mnie ucieszyło - obiektywna.
Zrobiła mi bardzo dokładne badania i niestety, zanse na sn są minimalne z powodu blizny, która nie bardzo pozwala na wejście główki w kanał...
Jutro, żeby uspokoić moje sumienie - podepną mnie do OXY i zobaczą jaka będzie reakcja organizmu. Pod kropłowką będę od 8-12:00, jeśli nic się nie wydarzy, to od razu będę miała CC.
ALE...ale godne i po ludzku, mało tego...MÓJ MĄŻ BĘDZIE ZE MNĄ NA SALI OEPRACYJNEJ!!! i razem wspolnei zobaczymy naszego synka od razu po wyjęciu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Potem też nie rozdzielą nas, mąż caly czas bedzie z dzieckiem, i jesli bedziemyu chcieli bedzie Juniora "kangurował" skóra do skóry 🙂
Tak się cieszę!!!! 😆 😆 😆 😆
Jutro Leoś będzie z nami!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewaa76 napisał(a):
hej Dziewczyny
Trzymam kciuki za Martynę, Jagodę i wszystkie Nas.....;-)
Boje się coraz bardziej.remont w proszku, mało czasu...ja coraz bardziej odczuwam mój odmienny stan;-)
Ehhhhhh
Chcę przytulic maleństwo, a zarazem nie chcę bo co ja mu za warunki teraz zapewnie;;;;;;;;;;;;cholera jasna


Ewa, trzymam i ja kciuki za Ciebie i za ukończenie remontu 🙂
Ja wiem co to znaczy, w pierwszej ciąży przeprowadzaliśmy się na początku 9 mies do innego miasta, tym razem pod koniec 8mego znowu zmienilismy miasto (powrót) - obie przeprowadzki z generalnym remontem, druga dodatkowo z trzylatkiem towarzyszącym nam w kazdej minucie remontu, zakupow i transportu. DASZ RADE a potem jaka satysfakcja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda to super ze już jutro będziesz tulić synka.. Oj ja też bym już chciała...
I Karolina też jutro?
Ja dziś po ktg nic... (A jak byłam rano to były 3 dziewczyny po terminie i ja jedna przed... A mówicie że w taki upał szybciej przred terminem się rodzi... I kol też jest już 2 dni po terminie..) A w nocy jest koszmar przez dzień tez różnie... I ten upał... To mnie najbardziej dobija....
A poza pogodą i moim samopoczuciem najbardziej wkur**** jest moja teściowa.... Oj ta baba to potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi... 😠
No i jeszcze raz gratulacje dla Martyny;.... Wkońcu ma swoją cócie przy sobie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, Ojej jakie wieści tutaj!!!

Martyna się rozpakowała 🙂

Jagoda, jakos tak mi się miło czytało o Twojej sytuacji o tych lekarzach i , że dzis będziesz trzymała swojego synka już 🙂 Wszystko będzie dobrze! Zobaczysz!

Justyna, pewnie, że bezpieczniej!!!

Gosia , no to dajesz czadu z oknami , chodź do mnie też 🙂 . Ja czekam 🙂 i staram się nie wywoływać wilka z lasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze 😠 napisałam wiadomośc na całą stronę i mi ją wcięło 😠

w takim razie napisze tylko, że trzymam za Was kciuki mamusie rozwiązujące się 🙃 i gratuluję rozwiązanym 😆
Jagoda cieszę się, że trafiłaś wreszcie na profesjonalistów! Czekamy na wieści 🙂
Ciekawe też co z Karoliną?
Ewa dacie rade z remontem! Taki maluszek dużo miejsca nie potrzebuje 😉
Gosia to co mowi tesciowa to dziel przez 2 - łatwiej się żyje 😉
Justyna to super, że cesarka 🙂
Marinka jak dzisiaj? Nadal masz skurcze?

A ja mam dzis wieczorem wizytę u gin. Alez jestem ciekawa co powie 🤪 Wczoraj na szkole rodzenia super, mój mąż nawet lalkę przebierał i kąpał 🙃 a innemu tatusiowi podczas kąpieli udało się ją nawet utopić 😁 także uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjno-rozrywkowych 😉

Upalne buziaki dla Was mamuski 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...