Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze raz wielkie dzięki Dziewczyny.

Tak, karmię piersią choć to przy niej nie jest łatwe. Mam pokarm, mała umie porządnie ssać, ale co z tego jak z niej leniuszek i nad cycą zasypia... Possie z 5-10 minut i koniec. Muszę ją tarmosić, zabierać cyca itp. No ale walczę i nie poddaję się.

Jutro będzie już lżej, zdejmują mi szwy.

A co do upałów... Ach dajcie spokój... Nie puchły mi nogi w ciąży to teraz bach i mam balony. Niech ten upał się wreszcie skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi Kinia ledwo cycka poczuła to zasypiała zaraz... Hehe większe pół dnia przewisiała na cycku... 🙂

Upały... Mam już dość a dalej u nas ma być ok 35st w cieniu 😞 Ale od jutra ochłodzenie...

A nogi mi zaczęły puchnąć jakieś pare dni temu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Martyna-Blaneczka przeurocza....;-)
Ja pomimo upałów dzielnie walczę z przeciwnościami remontu-owszem puchną mi ręce i nogi obecnie też, pojawiły się też przeciwności finansowe ale nastawiam się pozytywnie. Goraco jest mi bardzo ale każdemu z Nas teraz doskwiera skwar-nie będę narzekać. Wczoraj zerwałam tapete z Wc w nowym mieszkaniu i zamierzam przed urodzeniem położyć jeszcze nową. Jutro przyjeżdż ekipa pomóc w remoncie pokoju dużego...;-)
Powiem szczerze, że nie wiem skad u mnie jeszcze tyle siły....chyba robie to dla Małej i dla Brunonka;-)
Poza tym w niedziele odbieram wózek.............. i zaczynam szykować łóżeczko. No i jeszcze muszę ogarnąć łazienkę;-).......he he he bo potem będę dentka zapewne przez kilka dni. Moja mama zapytała czy nie boję się porodu?...Owszem boję się ale co mam zrobić? Dużo kobiet to przeżywa i ja też przeżyję- chyba zaczynam wierzyć, że jestem twarda pomimo moich ostatnich chorób(2 razy antybiotyk)..........Kobiety są jednak nie do zdarcia;-)
Trzymajcie się Kochane i zaczynamy odmierzać czas do narodzin Naszych Maluchów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Martyna-Blaneczka przeurocza....;-)
Ja pomimo upałów dzielnie walczę z przeciwnościami remontu-owszem puchną mi ręce i nogi obecnie też, pojawiły się też przeciwności finansowe ale nastawiam się pozytywnie. Goraco jest mi bardzo ale każdemu z Nas teraz doskwiera skwar-nie będę narzekać. Wczoraj zerwałam tapete z Wc w nowym mieszkaniu i zamierzam przed urodzeniem położyć jeszcze nową. Jutro przyjeżdż ekipa pomóc w remoncie pokoju dużego...;-)
Powiem szczerze, że nie wiem skad u mnie jeszcze tyle siły....chyba robie to dla Małej i dla Brunonka;-)
Poza tym w niedziele odbieram wózek.............. i zaczynam szykować łóżeczko. No i jeszcze muszę ogarnąć łazienkę;-).......he he he bo potem będę dentka zapewne przez kilka dni. Moja mama zapytała czy nie boję się porodu?...Owszem boję się ale co mam zrobić? Dużo kobiet to przeżywa i ja też przeżyję- chyba zaczynam wierzyć, że jestem twarda pomimo moich ostatnich chorób(2 razy antybiotyk)..........Kobiety są jednak nie do zdarcia;-)
Trzymajcie się Kochane i zaczynamy odmierzać czas do narodzin Naszych Maluchów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! 🙂 jak na razie jest fajnie! 🙂 ale zobaczymy co do końca dnia zafunduje nam pogoda. Dzisiaj szkoła rodzenia i spotkanie z ordynatorem oddziału położniczego, a potem lecimy na ognisko na wieś do znajomych ...mmm pieczona kiełbaska i ziemniaki z ogniska pycha 🙂
Coraz bardziej mnie bolą kości te na dole 🤔 ciekawe czy już tam jest okej czy dalej jeszcze muszą mi się rozstawiać? 🤨
Dziewczyny, a wasze dzieciaczki przed porodem były spokojne czy raczej bardziej aktywne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Monia tak na koniec jeszcze musiałaś poleżeć, ale dobrze, że już jest wszystko okej i spokojnie możesz w domku sobie czekać. A już za nie długo wyjdziesz razem z Hanią ze szpitala 🙂
Gosia wczoraj chyba miała mieć Karolina planowaną cesarkę o ile dobrze pamiętam.
Jamargaretka masz śliczną córeczkę 🙂 a jakie ma słodkie włoski ...piękności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki! 🙂
Ewa25 śliczna córeczka 🙂 taka delikatna 🙂 piękna.
Idę dzisiaj na ktg, a potem mam wizytę u mojej gin, ciekawa jestem jak moja szyjka czy już jest tam w miarę przygotowana do porodu może jakieś rozwarcie już jest? 😉 Kości mnie bolą i to mega więc myślę, że coś tam się chociaż delikatnie pozmieniało ...oby bo ile jeszcze mam czekać? Ja chcę już rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂
Dziś wypada mi "planowany termin porodu" 😉 - ciekawe kiedy faktycznie on nastąpi? 🤔
Po południu mam wizytę u gin, usg i ktg 😆, ciekawa jestem czy coś się u mnie zmieniło, bo tydzień temu na wizycie było bez zmian, zero skurczy, brak rozwarcia itp ;/ a już nie mogę się doczekać spotkania z Naszym synkiem 😁
Pozdrawiam! Miłego Dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny. Maja właśnie często się uśmiecha 🙂
Polecam Wam herbatke z tych liści. Mi pomogły, po wypiciu zaczynałam miec skurcze. I może się u Was coś ruszy.
Ehh a ja dzisiaj mam gorączkę, piersi mnie bolą. Jakiś stan zapalny mi się robi. Przykładam liście kapusty, może coś pomoże. Mała nie chce ssac, ściągam pokarm laktatorem i daje jej z butelki. Trochę to męczące. Ale szkoda marnowac mojego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...