Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dawnomnie nie bylomam już netawiec będę codziennie zagladac martyna sliczna niunia jamargaretka i ewawaszetezslodziutkie my dziś kończymy 4tyg jak to zleciało majka wazy 4k wiec rosnie karmimy nadal co godzine nie wiem jakdamy rade i ile jeszcze ale niepoddaje siebede karmic cycem jak najdłużej mala daje popalicostatnie 4noce niespie bo ona spi w dzień a w nocy buszuje ehh ale to po mnie mama mowi ze ja taka bylam nikola zakochana w siostrze tez ciagle ja caluje chce z nia spac a tatuś jakto tatuś niepomaga bo się tłumaczy ze pracuje chrzciny już mam zakatwione sale i kosciol na 21wrzesnia wiec z glowy już no to lece spac puki mam jak i czas czekan na kolejne mamusie rzpakowujcie się szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Karolina! 🤪 Super, że wszystko ok, a jesteście już w domu? Jak się czujesz?

U mnie nie wiem co sie dzieje, ale dzs brzuch bolal jak na okres i jakies poplamianie znów miałam, może ta szyjka się w koncu coś rozwiera bardziej 🙂 oby 😉 wczoraj weszlam do znajomych na 8 pietro schodami 🤪 także koniec oszczędzania się 😉 jutro wizyta u gin. - zobaczymy co wybada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm dziewczyny , nie wiem czy u mnie sie cos nie dzieje... 🤢 🤢

niecały tydzien temu odszedł mi czop i hmmm dzis są mocne skurcze. Mają przyjechac moi rodzice do nas to podskoczę do lekarza, wezme na wszelki wielki torbę bo może mnie potną od razu.
Do smiechu mi nie jest , bo mialam dotrwac do terminu. Mój lekarz juz spanikował i każe jechać jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny
czuje sie ow iele lepiej niz przy pierwszym cieciu choć kolorowo nie było ciezko zniosłam znieczulenie i myslalam ze zejde im tam na tym stole
ale najwazniejsze ze wszystko jest ok i mały jest kochany i grzeczny starszy brat troche dokucza ale dajemy rade 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/eir4.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/435/eir4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola gratulacje duzy i sliczniutki chłopaczek
marinka czemu mialsdotrwac doterminu??????
monia a ty jak tam z tym plamieniem jestem pewna ze toszyjka bo ja tez tak miałam wic pewnie na dniach kolejna mamusia będzie znami
gosia a ty jak tam lepiej się czujesz bo widze ze zle znososz ta koncowke tak samo jak ja znosiłam ale już nidlugo bedziekoniec i pociecha będzie z toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola jaki on cudny! A ile ma włosów 🙃
Marinka odzywaj się co i jak!

Daga mam nadzieję, że to szyjka. Chciałabym do lekarza jutro pojechać przynajmniej z 5cm rozwarciem jak moja koleżanka 😁 i nawet nie czuła kiedy jej się zrobiło 🙃 Ja tak poplamiam cały dzień, ale nic poza tym narazie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O zdjęcie mi się dopiero teraz pokazało... Jaka bujna fryzurka 🙂 Śliczniutki jest...

Daga ta końcówka jest tragiczna 😞 Teraz mam jakieś skórcze od czasu do czasu ale tylko ja chodze... Wzięła bym niuńke na spacer może w końcu by się coś ruszyło no ale niestety nie da rady bo deszcz 😞
Wczoraj niby skórczy nie miałam chyba albo poprostyu ich nie czułam ale takie miałam parcie jak by młody miał zaraz wyjść i to tak co jakiś czas... Ale do tego strasznie się wiercił.... A przed porodem dzieci podobno się wyciszają....
Poza tym od jakiegoś czasu jest mi strasznie nie dobrze ostatnio nawet mnie już wydarło... I dziś też jest nie ciekawie azle jeszce wszystko w żółądku... I do kibelka też dosyć często biegam nie mam biegunki ale czuje dość często potrzebe skorzystania z wc... A do terinu jeszcze 13 dni 😞 Mam nadzieje że urodze szybciej... 😞 Bo już nie daje rady.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina moje gratulacje! super chłopak! duży silny z ekstra czuprynką 😁

Wczoraj mega bolały mnie kości miednicy myślałam, że mnie rozerwie! 🥴 Ledwo co wstawałam do łazienki w nocy po prostu maaaasakra jakaś! Aż się poryczałam z bólu. Dzisiaj jest trochę lepiej ale i tak cały czas wszystko tam czuję. Pewnie w nocy znowu bóle się nasilą 😞 Oj... ile jeszcze to będzie trwało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja zaczelam plamic 2yg przed porodem a gosia cos czuje ze uciebie to już niedlugozreszta monia u ciebiepewnie tez mozejuzw tym tygurodzicie fajnie by było japostaram się wstawiczdjeciemalej ale musze opanować nowego laptopaheh siostra wrociz nad może to mi go ustawi na razie tylkonet smiga ale jestem happy bo na tel tylko fb miałam moja mala spi5min wstaje 5min cyca doii znow spi20minwstaje cyc 5min i spi masakra jak by niemogla się najeść raz a porzadniea umecze się znia ale karmimy nie poddajemy się a mam na kebaba taka ochote ze masakra ledwosie dziś powstrzymałam jak szlam kolobaru ehh obiadow nie jem od wyjścia ze szpitala jem tylko kanapkibulki maślane i ser bialy zolty spopcka jajka i parowkimoje jedzonko heh ciekawejak długo na nim pociagne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wziełam 2 paracetamole, było mi tak zimno że sie ubrałam w dres, grube skarpetki i 2 kołdry. Wypociłam się i mi przeszło. Piersi też już spoko, kapusta pomogła.
Monia a może czop Ci odchodzi?
Karolina ale ma dużo włosków Twój synek, fajniutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas ok mala do 1spala po butli potem co godzina jak zwykle wstawanie dziś idziemy pierwszy raz w gości jestem ciekawajak mala będzie się zachowywać dziś wstala o 6 i usnela o 10 teraz jesz spi ja już ogarnieta mieszkanie tez obiad się gotuje potem na jakies zakupy a moja nikolka bawiąc się dziś lakka moiw to moja dzidzia była u mnie w brzuszku i wsykoczyla jak majka dalam jej cycka bo była glodna żeby nieplakala niemozliwa jest ciegle majke caluje dziś przyszloa midecyzja o becikowe szybko w sumie a na kocie będę je mieć pod koniec miesiąca ciekawe czy wezme 1000 czy 2000 bo na razie przyznali mi 1000 a druga może jeszcze przyjdzie moja malutka ma już ciasne pajace na 56 jestem w szoku jak ona rosnie szybko jak z dnia na dzian staje się coraz fajniejsza a jej najlepsze zajecie to lezenie i noszenie na roczkach pomimo ze jej nieuczylam ale coc dzieci same maja swoje upodobania spi ladnie w lozeczkusama wiec jestem zadowolona ja z niki do tej pory spie az wstyd się przyznać a tatuś w pokoju u nikolki hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej właśnie wróciłam z KTG. Nic mi się nie zmieniło nadal jest 1 cm rozwarcia :/
Bartek waży około 2750 , a Julka 2600. i Zamieniły się miejscami. Bartek wcześniej był po prawej stronie, a teraz jest po lewej, a Julka jest teraz po prawej. Jak nic się nie będzie dziać to mam przyjść w Poniedziałek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej właśnie wróciłam z KTG. Nic mi się nie zmieniło nadal jest 1 cm rozwarcia :/
Bartek waży około 2750 , a Julka 2600. i Zamieniły się miejscami. Bartek wcześniej był po prawej stronie, a teraz jest po lewej, a Julka jest teraz po prawej. Jak nic się nie będzie dziać to mam przyjść w Poniedziałek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna ty masz blizkiaki ja tez bardzo chcialam ale widocznie mi nie dane super zazdroszcze i to do tego parka wow ale sie wam super trafilo
gosia monia jak tam u was ?????????
ja tez mialam zapalenie piersi i kapusta pomogla aleniepowoem boaly jak cholera i byly chwile zwatpienia awogole mija 4tyg od mojego porodu a ja nadal krwawie nie duzo ale krwawie a ostatnio tak zemnie chlupnelo ze w aucie mi po nogach cieklo masakra czekamy na kolejna mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...