Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak, mąż był przy porodzie. Przy pierwszej indukcji też był i to do samego końca mimo że już wcześniej było wiadomo że nic nie będzie. Wogóle to przy porodzie smieszna sytuacja wyszła 😁 o mały włos a by go poród minął 😜
Przed 10 miał przyjść obchod więc mąż musiał na ten czas wyjść. A że ja się dobrze trzymałam, nic nie wskazywało że zaraz będę rodzić to umówiliśmy się że on na 15-20 minut wyskoczy na parking przekaże papiery swoim zastepcom. W tym czasie okazało się że mam 7-8 cm rozdarcia i szyjke zgładzoną i że trzeba pęcherz plodowy przebijać. Jak ordynator przebił tak zaczęły się skurcze parte. Właśnie na nie wrócił mąż. Aż zbladł jak zobaczył co się dzieje. Zostawial żonę usmiechnieta a zastał w kucakach i sapiącą 😜 za jakieś 10 minut urodziła się Blanka, on cały czas stał obok i mnie glaskał, pocieszał. Gdy Mała się urodziła miał łzy w oczach. Wcześniej zarzekał się że pepowiny nie przetnie, podczas porodu położne się zapytaly a on bez zawahania poszedł i przeciał z trzęsącymi rękoma. A teraz... Zakochany w córeczce po uszy:-) jak ma chwilę wolnego to non stop do niej zagląda, całuje, nosi:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu i jak tam ???????? ja padam mala tak daje czadyu raczki i bujanie jak nie to to noszenie ja po domku ehhh miala byc aniolkiem a tu coistna diablica je nadal co godzine w nocy boze niemam juz sily pralka na pelne obroty ulewa strasznie pampersy juz nosimy 2 jak ona szybko rosnie jejku ja wyruszam jutro na dzialke bo ma byc cieplo wiec moze sie troszkepomocze w basenie tzn nogi bonadal jestem w pologui zemnie cos tam jeszcze cieknie jutro musze sie zapisan na wizyte do ginekologa a dostlam juz becikowe 2000tys wiec juzmam na chrzciny 🙂 gosia a ty jak tam dajesz arade przestan juz siedolowac bo dzidzia czuje twoje emocje i niewyczekuj tak bo sie przedluzy odpusc i zrelaksuj sie
martyna ja jak uriodzilam niki to swiata za nia niewidzialam kazda chwile jej poswiecalam wiec niedziwie sie ze zajeta jestes 🙂
a co tam u jagody nic niepisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
a u mnie nadal cisza... termin miałam na 12.08 a tu już 17.08... nie mogę już się doczekać spotkania z naszym maleństwem, a jemu tak w brzuszku dobrze, że do nas się nie śpieszy...
19.08 mam kolejną wizytę u gin, jak będzie bez zmian to będę miała chyba wywoływany...
aż zazdroszczę szczęśliwym już mamusiom, ze mają swoje skarby już po drugiej stronie brzuszka...
a mi pozostaje czekanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia urodziła dziś o 10.20 przez cc
Nela waży 3240 i ma 56cm... Dostała 10 pkt.
Dziewczyny czują się dobrze ale nie było łatwo ale więcej się dowiemy jak wrócą do domku...

To która następna?? Justyna chyba miała mieć cc 14... Więc może też jest już jest po.... I tuli swoje pociechy....

Dlugowlosa tydz po terminie pewnie wezma cię już na szpital i będą coś robić dalej...

Dziewczyny te któe nie wysłały nr a mają ochote możecie mi podesłać na priv a ja roześle reszcie żebyśmy mialy kontakt tel 🙂
No i na fb też mamy swoją grópę więć jak też jest któraś chętna Małgorzata Olbrycht Markowa to moje namiary piszcie że to wy to was dodam do grópy...


Mnie dziś ogarną mały szał sprzatania mam tak zły humor że masakra i wyżywam się na pokoju... Sprzątam scieram kurze omiatam pająki piore firanki myje okna itp... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Ja po wizycie w piatek u ginekologa-wszystko ok. Szyjka skrócona, bóli brak. Zatem wzielam sie ostro za remont-dzos szlifowalam troche sciane po gladzi, pozamiatalam wylewki zeby panele za chwile mozna bylo ulozyc. Telefon mam sluzbowy i pod koniec sierpnia konczy mi sie umowa wiec jeszcze nie mam nowego numeru(jak bede miala to podam);-)
Gosia-trzymam kciuki za Ciebie i twoje relacje z mężem-musisz być silna...ja bylam w zwiazku z facetem który lubił wypić i się rozstaliśmy bo nie dawalam rady. Ale może szczera rozmowa i takie postraszenie coś pomoże---próbuj Kochana i trzymam kciuki
Daga-powiedz to becikowe teraz jest po 2 tysiace?......myslałam, że 1000?
Trzymam kciuki za was kobiety...i za siebie też-juz czuję, że godzina W jest blisko 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewa jest 1tys a drugi drugi dostajesz jak nieprzekroczyszjakiejs tam kwoty w kazdym badz razie ja nieprzekroczylam i dostlam wiec jestem happy asiajeszcze raz garulacje gosiamasz syndrom wicia gniazda wiec juz niedlugo pewnie dlugowlosa ociagasz sie bierz sie do roboty kochana moze bedziesz nastepna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
dziś po południu mam ktg i wizytę u gin... ciekawa jestem co mi powiedzą 🙂 , mam nadzieję, że w końcu wyjdzie, że coś zaczyna się dziać i że poród tuż tuż...
daga co do ociągania się to własnie wręcz przeciwnie, robiłam i robie wszystko by przyśpieszyć przyjście na świat naszego dzidziusia, ale on jak na złość na nic nie reaguje...chyba jest mu w brzuszku, aż za dobrze, albo ja jestem trudniejszym przypadkiem i na mnie nic nie działa... heh 😉
gorąco pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aco tu dzis taka cisza rodzicie??????? hihi u nas nicsie niezmienilo mala ulewa ja piore przebieram malo je nutli niechce wiec walczymy zeby jadla z niej ale ona woli cyca nawetjak jestpusty tocos tam mlaska hehe a smoka za zadne skarby niechca a coja bym dala zeby zaczela go ssac odpoczela bym troszke wlasnie robie sobie kolacje jajka na twoardo ochta mnie naszla wczoraj na dzialve narwalam aroni izrobilam kampot z niej obilam sie na noc amala jaka kupke walela zepo pas sie obsrala masakra az z pampersa jej wylecialo ja brudna i ona brudna jeszcze tak niebyloa jakie baczki walila jak stary czlowiem 😁 😁 aja myslalam ze to moj maz ijego okzanilam a pozatym to zlapalam jakiegos dola niewyszlam dzis nigdzie i przelezalam caly dzien w domu tak mi sie plakac chcialo jakos czuje sie bezsilna mala chce cyca a ja cyc pusty i szkoda mi troche jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aco tu dzis taka cisza rodzicie??????? hihi u nas nicsie niezmienilo mala ulewa ja piore przebieram malo je nutli niechce wiec walczymy zeby jadla z niej ale ona woli cyca nawetjak jestpusty tocos tam mlaska hehe a smoka za zadne skarby niechca a coja bym dala zeby zaczela go ssac odpoczela bym troszke wlasnie robie sobie kolacje jajka na twoardo ochta mnie naszla wczoraj na dzialve narwalam aroni izrobilam kampot z niej obilam sie na noc amala jaka kupke walela zepo pas sie obsrala masakra az z pampersa jej wylecialo ja brudna i ona brudna jeszcze tak niebyloa jakie baczki walila jak stary czlowiem 😁 😁 aja myslalam ze to moj maz ijego okzanilam a pozatym to zlapalam jakiegos dola niewyszlam dzis nigdzie i przelezalam caly dzien w domu tak mi sie plakac chcialo jakos czuje sie bezsilna mala chce cyca a ja cyc pusty i szkoda mi troche jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po wizycie... nadal cisza ;/ rozwarcia brak, ale że jestem 7dni po terminie to jutro z rana mam się wstawić do szpitala... trochę się przeraziłam, bo całą ciąże nastawiałam się na poród siłami natury, a tu jak tak dalej będzie bez zmian, a dziecko podobno jest duże to czeka mnie jutro cesarka... mam nadzieje że do rana zrobi mi się choć troszeczkę tego rozwarcia 😉 ...
pozdrawiam i do usłyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to na co oni czekają?? Przecież miałaś mieć cc.....

Dlugowlosa może nie bedzie tak źle i urodzisz SN nie ma co sie dołować... Ja też urodze słonia 🙂 I też nie przyjmuje do wiadomości cc tylko sn.....

Ewa a może lada chwila 🙂

3mam za was kciuki i dawajcie znać co i jak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, u mojej bączki, bekanie jak stara to standard 😉 Teraz coś się troszeczkę męczy z kupą i chyba brzuszkiem. Narazie dałam jej koperek.
Kurcze, Daga, masz przerąbane. U mnie Blanka to leniuszek i przy cycu uwielbia zasypiać (a najlepiej to by się z nim wogóle nie rozstawała), ale czasami smokiem też oszukam. Pije ładnie z butelki... Może Mai firmy nie podchodzą??? Moja tommy tippee zaakceptowała, za to calma z medeli nie idzie, dławi się. Także co ściągnę to muszę przelać do butelki. Mi ulewa z jednego cyca ( a raczej dosłownie wszystko zwraca), wczoraj doszłyśmy z położną do wniosku, że za dużo leci z cyca i początkowe mleko muszę ściągać i dopiero taką wymaltretowaną cycę przystawiać, a ewentualnie gdy się nienaje, to dokarmić ściągniętym pokarmem. Jak narazie działa...

Dla przyszłych mam i tych świeżych- pijcie duuuużo wody. Nie każdy lekarz wam to powie ale to wspomaga laktację. Mi pomogło bardzo, bo od samego początku miałam pokarm. Z tym, że ja piłam nawet 3-4 litry dziennie. Koleżance nic nie powiedzieli i u niej była kicha. Nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...