Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej jak tam wasze Maluszki ? 🙂
U nas wszystko dobrze maluszki miały tydzień temu w czwartek szczepieni 3 wkłucia 😞
I ważyły Julka 4 kg, a Bartek 3980 kg . W nocy ładnie śpią Julka budzi się tak 2-3 razy, a Bartek 2-4 razy. Dzisiaj obudziły się 2 razy tylko 🤪 Nie mają wogule kolek 🙂 Julka w dzień jest grzeczna , a Bartuś jest marudka 🙂 Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczynki Marcel ma 2 latka mam prośbe przyszłe mamusie klikajcie

im więcej lajków tym większa szansa na wygranie sowy którą chce nasz synek.. więc...akcja zorganizowana..sówka dla Marcela a oto link https://www.facebook.com/photo.php?fbid=220362354793818&set=a.177593909070663.1073741830.175485459281508&type=1&theater¬if_t=like klikajcie lubie to na komentarz Monika Borek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dołączcie na fb.... Bo tu widze że zaglądamy coraz żadziej i niedługo całkiem stracimy kontakt... A szkoda by było bo znamy się już dosyć długo i wiemy że możemy na siebie liczyć i wymieniamy się doświadczeniami, uwagami na temat naszych dzieciaczków... No i cieszymy się z ich postępów... A mamy dzieciaczki prawie że w takim samym wieku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszkowe mamusie i przyszła mamusie Jestem majóweczka 2013 i mam do Was ogromna prosbe
Bardzo proszę o oddanie 3 głosów, bardzo mi zależy na tym bo pierwszy raz biorę udział w konkursie i chciałabym coś wygrać. Po prawej stronie jest "zagłosuj" i trzeba przepisać wyraz z obrazka z góry bardzo dziękuję !!! Można oddać 3 głosy jednoxześnie, wystarczy wejś jeszcze raz w link albo odświerzyć strone, z góry bardzo dziękuję

https://ww...stes/galeria/porada/6980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Hej!
Coś mi się wydaje, że bezsensu piszę ale cóż... jak nie spróbuję to się nie dowiem. Otóż czy mamuśki sierpnióweczki jesteście gdzieś? Na Facebooku np? Gosia udało Ci się zebrać dziewczyny do kupy czy lipa 😞 jeżeli tak to masz mój nr na priv napisz esa 🙂
?
..brakuje mi was dziewczyny :/ teraz mamy wiecej czasu nasze dzieciaczki coraz mądrzejsze, byłoby fajnie utrzymywac kontakt i wiedzieć co u was na bieżąco. Pozdrawiam buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ojej dziewczyny - jak się ciesze musze się pochwalić - mamy DOMI. Przyjechaliśmy juz do domu i mam nadzieję, szybko przywyknie do nowych okoliczności, bo narazie, to daje popalić z niezadowolenia że opuścila brzuszek mamusi! Jak będe miła czas to zajrzę poczytam i popisze może .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...