Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta a z czego piję Dawidek ta herbatke??Uważaj na ząbki ja się na własnym błędzie przekonałam 😞 dawałam Nikoli herbate w nocy i piła dużo z butelki bo non stop sie w nocy budziła,a mleka też nie chciała.I teraz skończyło się to próchnicą butelkową i nie było wyjścia żeby ratować zęby musiała mieć lapisowane górne jedynki i dwójki 😞 miała wtedy też ok 2 latek jak się to zaczęło od razu zabrałam jej butelke i koniec z herbatka tylko woda czysta i od tamtej pory przesypia całą noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny
Z tymi pomocnikami to rożnie bywa 🥴 jak szybko wyfruną z gniazda to i pomoc nie wielka no ale cóż takie, życie 😆
U nas w domu dziś święto obchodzimy 2 rocznicę ślubu 😆 Mam nadzieję, że uda nam się wieczorny wypad do knajpki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od paru dni boli mnie brzuch 😞 wczoraj odebrałam usg które robiłam w 6 tyg i wyszło pęcherzyk ciążowy 7,4 mm i drugi pęcherzyk ciążowy 4 mm i się teraz zamartwiam czy ten drugi pęcherzyk wyrośnie... jeśli nic się nie zmieni idę na ostry dyżur do lekarza bo w ciągu dnia nie ma szans żeby cię zbadali.. no a mój lekarz stwierdził że nie prowadzi ciąż bliźniaczych i dał mi skierowanie do przychodni specjalistycznej .. a przychodnia przy szpitalna IMD na Kasprzaka najbliższy termin to 15 luty 🤔 zwariuje i jeszcze ten ból 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
termin mam na 7.09 ale juz wiem , że cc będę mieć jeszcze w sierpniu. Ale jak by nie było jestem wrześnióweczką 🙂

Mam już 2 dzieci 2009 2011 no a teraz 2013 czyli co dwa lata 🙂 Ale to będzie trzecie cc więc ostatnie dziecko 🙂

Czuje sie masakrycznie. Non stop wymiotuje i nic jeść nie moge. Od początku ciąży jestem -5kg. Nic na to nie poradze. Pare dni temu byłam na USg i wizycie i słyszałam piękne serducho 🙂 wg USG oczywiscie jak zawsze wychodziło, że dziecko starsze o jeden tydzien, ale tym sie nie przejmuje , bo z 2 moja tez tak miałam 🙂

pozdrawiam Was Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia25 napisał(a):
od paru dni boli mnie brzuch 😞 wczoraj odebrałam usg które robiłam w 6 tyg i wyszło pęcherzyk ciążowy 7,4 mm i drugi pęcherzyk ciążowy 4 mm i się teraz zamartwiam czy ten drugi pęcherzyk wyrośnie... jeśli nic się nie zmieni idę na ostry dyżur do lekarza bo w ciągu dnia nie ma szans żeby cię zbadali.. no a mój lekarz stwierdził że nie prowadzi ciąż bliźniaczych i dał mi skierowanie do przychodni specjalistycznej .. a przychodnia przy szpitalna IMD na Kasprzaka najbliższy termin to 15 luty 🤔 zwariuje i jeszcze ten ból 😞


Kasia , a nie możesz prywatnie gdzieś pójść?? i sie teraz dowiedzieć? ja bym nie wytrzymała chyba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EWA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!udał się wypad??

Kasia no jak Cię bardzo ten brzuch boli to idź do lekarza czy jedź do szpitala nie czekaj.


U mnie nie wesoło 😞wczoraj cały dzień leżałam z goraczką i cały dzień wymiotowałam masakra jakaś z tym wszystkim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Marinka 😁 zauważyłyście że na naszym forum nie ma żadnych dziewczyn w pierwszej ciąży?? 😮
Ewa jestem pewna że randka z mężusiem się udała 🙂 fajnie Ci że możecie gdzieś razem wyjść i Hanię zostawić... my tylko z Olkiem bo wszyscy daleko
Kaśka Ty idź do lekarza bo lepiej dmuchać na zimne niż żebyś miałą sobie później wypominać że w porę nie zareagowałaś
Ja też się czuję niezbyt dobrze już tak nie wymiotuję ale wieczna śpiączka i zadyszka 😮 a przy tym równoczesna opieka nad Małym ehh... ale pocieszam się faktem, ze niedługo mój Tato ze swoją rodziną przeprowadza się do Suwałk wiec trochę odsapnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja sie strasznie męczę z wymiotami. Dziś znów zjadłam owsianke na wodzie... No i jakoś w brzuszku zostało. wszystkie zapachy mnie drażnia, anwet płynów do mycia nie mogę użyć. podłogi myje zwykłą wodą.

Faktycznie , że same mamusie , które juz mają dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierworódki jeszcze brzuszka nie odkryły 😉 a co do zapachów i smaków to mój się ze mnie śmieje że się eko zrobiłam 🙂 tłuszcz mi śmierdzi i nawet nie bardzo mogę smarować masełkiem chleb (oczywiście własnoręcznie pieczony) słodycze też wybiórczo raczej czekolada gorzka, soki tylko naturalne i woda... jedyny grzeszek to kawa, ale przy moim ciśnieniu nie mam wyboru bo bym zasnęła na stojąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi wszystko odrzuciło nawet moją kochaną kawusie,też mi wszystkie zapachy przeszkadzaja nawet picie zwykła woda mi smierdzi 🙂 jedynie ser biały z solą jakoś dam radę zjeść 🙂
Ale dziś mały sukces bo do tej pory nie wymiotowałam 🙂 może będzie juz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Marinka 😆
Kasiu jedz może na pogotowie z tym bolącym brzuszkiem lub szukaj kogoś prywatnie.
Bachap j mam tu tylko siostrę która tez ma dziecko i pracuje więc też nie wychodzimy. Ostatni raz wstyd się przyznać ale przed samym porodem byliśmy na kolacji.
Moje dziecko spisało się świetnie nie płakała, że nie ma mamy i taty zjadła butle i do łóżeczka i sama zasnęła. Teraz już jestem spokojna więc w lutym planuje jakiś wypadzik do kina.
Ja wam dziewczyny współczuję tych mdłości i problemów z zapachami 🥴 Ja jedynie śpię dużo. Wczoraj jak wparowałam do tej restauracji to jak szalona szalona zamawiam. Przez prawie pół roku dieta ze względu na uczulenie Hani więc miałam co nadrabiać. Mąż tylko oczy przecierał ze zdziwienia jak pochłaniałam wszystko z talerza. Przeważyła bita śmietana i owoce tego zjadłam chyba najwięcej 😆 W pierwszej ciąży nie mogłam nic słodkiego i wszyscy wróżyli mi chłopaka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia trzymamy kciuki 🙂 daj znać jak wrócisz. Trzymajcie się
Ewka to dałaś sobie popalić 😁 fajnie że w końcu możesz jeść na co masz ochotę 🙂 teraz tylko męża do garów i niech dogadza ciężarnej żonie 😉
A ja się cholera jasna już taka nerwowa zrobiłam że ostatnio coraz częściej zdarza mi się wybuchać i się kłócę ze swoim 🤨 cały dzień nad sobą staram się panować bo wiadomo że dziecko nie jest niczemu winne więc potem wyżywam się na mężu ☺️ a On nie znosi tego tak cierpliwie jak w pierwszej ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wróciła od lekarza no mam jedno dzieciątko 🙂 te drugie to był zły znak a ja podejrzewam że aparat był do dupy i lekarz który robił mi USG 😮 słyszałam serducho jak bije 😆 mierzy 12 mm 😜 i ciśnienie mam 110/80 i coś bardzo mnie za niepokoiło to że na prawy jajnik z ciałkiem żółtym 🥴 w piątek mam jeszcze raz do nich iść na USG więc okaże się o co chodzi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...