Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia25 napisał(a):
hej dziewczyny wróciła od lekarza no mam jedno dzieciątko 🙂 te drugie to był zły znak a ja podejrzewam że aparat był do dupy i lekarz który robił mi USG 😮 słyszałam serducho jak bije 😆 mierzy 12 mm 😜 i ciśnienie mam 110/80 i coś bardzo mnie za niepokoiło to że na prawy jajnik z ciałkiem żółtym 🥴 w piątek mam jeszcze raz do nich iść na USG więc okaże się o co chodzi .....


Kasia gdzie chodzisz do lekarza? Bo ja też w Wawrszawie prowadzę ciążę 🙂 No i dobrze, ze wszystko sie wyjaśniło i wiesz jak jest już 🙂
A gdzie rodziłaś wczesniejsze?W jakich szpitalach?


Bry! Ja humor mam do d... pogoda masakryczna jakas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laurana1986 napisał(a):
Hej Dziewczyny. powtarzałam bete. we wtorek miałam 14409,57 a dzis wzrosła jedynie do 15804,72... dzwonilam do gina, mówi że za mało ale że mam czekać do wtorku, wiem ze nie powinnam sie stresować, ale już drugą noc nie spie, nie potrafie myslec o niczym innym... 😞



Kochana nie martw sie. Moje koleżanki też tak miały i tula swoje dzidzie 🙂 nie przejmuj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

Jestes i piszę tu pierwszy raz. Czy są tu jakieś konkretne zasady? Jestem z Warszawy i tu mam prowadzoną ciążę, za miesiąc przeprowadzam się do Pruszkowa pod Warszawę. Jestem w 10 tyg i jeszcze 3 tyg na zwolnieniu do 20 lutego. Jestem sama w domu bo mąż w pracy. Na szczęście mdłości mi ustaly ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiczeq napisał(a):
Hej Dziewczyny,

Jestes i piszę tu pierwszy raz. Czy są tu jakieś konkretne zasady? Jestem z Warszawy i tu mam prowadzoną ciążę, za miesiąc przeprowadzam się do Pruszkowa pod Warszawę. Jestem w 10 tyg i jeszcze 3 tyg na zwolnieniu do 20 lutego. Jestem sama w domu bo mąż w pracy. Na szczęście mdłości mi ustaly ufff...


ooo a skad z Warszawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Kolejna wrześnióweczka się kłania, również pierwszy post na forum. 7 tydzień i 2 dzień... 🙂 Brak wymiotów natomiast bolące piersi i totalne rozchwianie emocjonalne, obawa o wszystko. Ale chyba nie jestem w tym sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂
Jak samopoczucie dzisiaj? U nas słoneczko wyszło i jakoś tak od razu energiczniej się robi 🙂
Wy dziewczyny z mazur do Warszawy sie przeprowadziłyście a ja odwrotnie 😁 cztery lata temu wyniosłam się z Warszawy do Suwałk 🙂
Wczoraj miałam jakiś dzień zdechlaka 🙂 cały dzień w piżamie przechodziłam z bólem głowy, wymiotami i pobolewaniem w podbrzuszu (mój Syn ma motorek w dupce) ale uznałam że czym bardziej sie za siebie nie biorę tym gorzej, więc dziś dłuższy spacerek a jutro z koleżanką (no i oczywiście z Olkiem) idę na zakupy (a co!) poprawić sobie humor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! A humor jakis taki lepszy 🙂 wrocilam z synkiem ze spacerku 🙂 3 godziny spacerowałam i obkupiłam moja dziewczynke 🙂 Humoe swietny 🙂

oczywiscie zjadłam owsianke na wodzie i koniec 🙂


ide piec ziemniaczki 🙂 do tego skrzydełka, bo starsza lubi ) A jutro egzaminy mam ... Ojej jak mi sie nic nie chce )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej w Wawie ponuro 😞 przeprowadzialam się tu ze wzgledu na przyzwoitą pracę i to samo mój mąż przyszedl ze Śląska 🙂 Dziś zjadlam drożdzowkę z serem bo chodziła za mną i była za słodka- zemdlilo mnie az zielona się zrobiłam. Też tak rozbita dziś jestem mam plan iść na spacer i pakować ksiązki i ubrania na przeprowadzkę bo będzie ratami. U mnie w domu nie ma nikogo więc czuję się aspołecznie- macie jakiś pomysł na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś nie martw się na zapas. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo.
Ja przez tyle lat przeżywałam, ze nie mogę mieć dzieci a tu proszę jaki Bóg łaskawy będę miała teraz dwójkę 😆
Witam też nowe Mamusie 😆 bardzo się cieszę, że jest nas coraz więcej.
U nas dziś w końcu błysnęło słoneczko i nie wiało więc korzystałam z okazji i spacerowałam z rodziną 😆
Mój szkrabonek już pięknie śpi więc i ja zaraz zapadam w sen. Miłej nocki życzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale od poniedziałku do piątku mam zwariowane jak pisałam wcześniej 3 dzieci i mam co robić 😜 teraz na Pan Bóg zachciało mu się 4 i mam nadzieje że na tym się zakończy 🤨 ☺️ w poniedziałek idę na serie badań miedzy innymi glukoza blleee o samej myśli że mam to wypić. Pogoda w Wawie do dupy 😞 Trzymajcie się ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂

U nas na szczęście chorowanie skończone 🙂
Tylko męczą mnie nadal mdłości i wszystko co najgorsze,ale trzeba to przetrwać 🙂
W poniedziałek mam wizyte u gina 🙂

I witam nowe mamusie 🙂


marinka jak tam po egzaminach??
Marta jak tam u Ciebie??jak samopoczucie??lepsze??
Kasia no glukoza nic miłego pić to świństwo,ale jakie pomocne ja przy pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową .Teraz mialam badania ale póki co glukoze z krwi.

I nie wiem co jeszcze pisać jakoś brak motywacji pogoda do bani i w ogóle....
Dziewczyny pisać coś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 samopoczucie troche lepiej. Bete robillam 3 razy i rosnie, wzrost jest ok 15% alenie zwalnia a czasem przyspiesza;-)jutro wizyta, staram sie myslec pozytywnie ale bardzo sie boje.. Ogolnue caly xzas mam nudnosci, co chwila biegam do lazienki a od rana mam takie uciskajace i ciagnace bole w podbrzuszu.. Wiec jakby wszystko roslo prawidlowi. Dam znac jutro po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...