Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Nadal nie widać serduszka, ale lekarz chce dać jeszcze jedną szansę i mam dopiero w poniedziałek zgłosić się jeszcze na jedno USG. Jeśli nadal nic się nie zmieni to będzie już potwierdzone że ciąża obumarła i idę na zabieg.
Tak więc na razie znikam z forum.
Życzę Wam cudownych przeżyć w czasie ciąży, zapamiętywania najmniejszych wspaniałych chwil w tym czasie i szczęśliwego rozwiązania we wrześniu 🙂
Trzymajcie się cieplutko Dwupaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimo wszystko nadal trzymam kciuki za Ciebie Martuś. Mam nadzieję, że do nas wrócisz. Jeśli nie życzę aby kolejne dzieciątko bardzo szybko pojawiło się w Twoim życiu.

Dziewczyny ja mam za tydzień wizytę i już się doczekać nie mogę chociaż wiem, że tym razem nie będzie USG ale może uproszę lekarza ze względu na walentynki 😆
14 lutego to był termin porodu mojej Haneczki ale jej się na świat nie spieszyło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za pierwsze badania zapłaciłam 247 zł a gdybym nie znała grupy krwi to jeszcze plus 20 było by 😆 Mi lekarz powiedział, że to tylko te badania są cholernie drogie potem będzie juz ok 50 zł i mniej 😆 Ja dostałam rozpiskę badań na całą ciąże na 1 wizycie. Chodzę prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
I ja się przywitam z Wami wrześniowo dziewczyny 🙂
9 tydzień biegnie a samopoczucie takie do bani....... Czuję się jakbym słonia połknęła, nic mi się nie chce i kilka razy wymiotowałam... Apropos .. Czy jak wymiotuję po zażyciu tabletek to czy powinnam je wziąć ponownie?
Te tabletki to 2x duphaston, 2x folik i 1x jodit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wrześnióweczki 🙂

Trochę mnie u was nie było,ale to przez to że nadal bardzo kiepsko się czuję normalnie masakra...
Poza tym wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest ok a za tydzień mam USG juz doczekać się nie mogę 🙂
A tu widzę nadal pustki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Miałyście już pierwsze USG? Ja miałam wczoraj wizytę u lekarza, który miał mi zrobić USG czekałam w kolejce 2 godziny po czym poprosił mnie do gabinetu przyłożył do brzucha na pół minuty to narzędzie i powiedział, że dzidziuś jest za mały na to badanie, że bez sensu marnować czas! A jestem w 11 tyg i płód mierzy 4.35 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie wrzesniowe 🙂Nazywam sie Sylwia 🙂 spodziewamy sie kolejnego dzidziusia jeszcze nie bylam u lekarza bo mam troszke ponad 2 tygodnie dopiero. Ale poniewaz ciaze liczy sie od poczatku ostatniej miesiaczki takze przypada mi "niby" na ostatni tydzien wrzesnia ale poniewaz ja wiem kiedy doszlo do zaplodnienia wiem ze odejmie sie odrazu prawie 3 tyg i w duzym stopniu bede mama pazdziernikowa ale to dopiero bedzie wiadomo w 12 tygodniu ciazy kiedy to jest najbardziej przyblizona data porodu i ktorej lekarze sie trzymaja, takze mysle ze narazie bede wam dotrzymywac towarzystwa 🙂 jak sie czujecie moje drogie? macie juz dzieciaczkiw domach? pracujecie? macie juz dolegliwosci? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie nowe mamusie 🙂

Sandra bardzo dziwny lekarz moim zdaniem,ja miałam pierwsze Usg w 7 tyg ciąży,ale lekarz powiedział,że ciąża jest mniejsza,że ok 5 tydzień no i jeszcze nie było serduszka 😞 teraz 19 lutego będę miałą nastepne i mam nadzieję,że bedzie wszystko dobrze.

Sylwia no ja mam 3 letnią córeczkę 🙂 a czuję się póki co bardzo źle już od 4 tygodni mam dzień i noc mdłości które nigdy nie maleja i wymity straszne choć chyba juz powoli mi sie zaczyna polepszać,a no i ja jestem prawie od początku ciąży na L4 przez te dolegliwości 🙂

I piszcie jak najwięcej żeby nam ten wątek trochę ożył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Witam 🙂

Też dzis potwierdziły się na tescie 2 kreseczki 🙂
Termin z OM mam na 5.09 🙂
Mam już córeczkę 7 stycznia kończy 3 latka 🙂

Moja jest z 14stycznia 2010 🙂 hmm nie bylo Cie jeszcze 3lata temu na forum 🙂 a widzisz juz bysmy sie znaly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia25 napisał(a):
Witam witam ja już po raz 4 ciąży 😜 1 córka lat 8 druga córka lat 4 , 3 córka lat prawie 3 i teraz mamy nadzieje że będziemy mieli w końcu chłopczyka 😆 Pozdrawiam serdecznie 😘
Kasiu trzymam kciuki za chlopca hehe ja to mam przeczucie tym razem ze bedzie syn, jak to mowia trafiony w same dni plodne taakze niby powinnien byc synus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Witajcie nowe mamusie 🙂

Sandra bardzo dziwny lekarz moim zdaniem,ja miałam pierwsze Usg w 7 tyg ciąży,ale lekarz powiedział,że ciąża jest mniejsza,że ok 5 tydzień no i jeszcze nie było serduszka 😞 teraz 19 lutego będę miałą nastepne i mam nadzieję,że bedzie wszystko dobrze.

Sylwia no ja mam 3 letnią córeczkę 🙂 a czuję się póki co bardzo źle już od 4 tygodni mam dzień i noc mdłości które nigdy nie maleja i wymity straszne choć chyba juz powoli mi sie zaczyna polepszać,a no i ja jestem prawie od początku ciąży na L4 przez te dolegliwości 🙂

I piszcie jak najwięcej żeby nam ten wątek trochę ożył 🙂


Gosia u mnie z dolegliwosci to tylko tylee ze mam okropne bole podbrzusza dzis prawie cala noc nie spalam jeszcze mala mi sie budzila co chwile, bo jest silna alergiczka i znowu zjadla cos nie dobrego i plakala w nocy i sie oczywiscie drapala do krwi. Jutro ide do pracy 8h zobaczymy jak sie bede czuc hehee naszczescie narazie mam troszke mniej pracy bo seozonu nie ma to pracy tez. No i z dolegliwosci to jeszcze piersi alaa!! balonyy juz mam hehehe i dzis mam jjakies zacmienie ksiezycowe w glowie 🙂 ale mam nadzieje ze tym razem obejdzie sie bez mdlosci! bo z pierwsza mdlosci mialam nie tyle ze zygalam czego ci wspolczuje i zycze cierpliwosci ale te mdlosci zgaga i bole glowy u mnie bylo na porzadku dziennym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra26 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Miałyście już pierwsze USG? Ja miałam wczoraj wizytę u lekarza, który miał mi zrobić USG czekałam w kolejce 2 godziny po czym poprosił mnie do gabinetu przyłożył do brzucha na pół minuty to narzędzie i powiedział, że dzidziuś jest za mały na to badanie, że bez sensu marnować czas! A jestem w 11 tyg i płód mierzy 4.35 cm.

hmm rzeczywiscie dziwnie zachowanie lekarza ale mysle ze nie powinnas sie martwic bo takie badanie napewno jeszcze bedziesz miec a napewno bardziej sie ucieszysz gdy juz cos zobaczysz jak ja bylam w pierwszej ciazy to tez bylam bardzo szybko na usg i to ze bylam straszliwie chuda spowodowalo ze bylo widac szybko juz przez brzuch, wszystko. Ael wiem ze wiele kolezanek albo nie bylo widac nic albo mialy troszke grubsza skore i nie bylo widac badz mialy dopochwowo wtedy widac wszystko 😉 trzymam kciuki za kolejny raz i nie martw sie na zapas 🙂 11 tygodni to jest przyblizona data po ostatniej miesiaczce z poslizgiem 2-3tyg w zaleznosci kiedy zaszlas w ciaze tylko lekarze tak obliczaja 🙂 glowa do gory ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...