Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
super to usg 🙂
ja umówiłam się na wizytę 20 lutego - w moje urodziny 😎
czytam wasze wpisy i strasznie mi was szkoda bidulki, ja prawie żadnych objawów nie mam a wy się tak męczycie 🤢 mnie to tylko ból piersi i wzdęcie męczą, czasem trochę przymuliło, głowa pobolała i tyle. chodzę normalnie do pracy.
co to za tabelka o której mówiłyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 przepraszam, ze tak sobie do Was weszlam, ale bylam ciekawa co u wrzesniówek słychac, bo mam sentyment do tego forum 🙂 i tak patrze na Wasze tematy i troche Wam zazdroszcze tych przezyc, bo jeszcze rok temu ja bylam na Waszym miejscu 🙂 jak ten czas szybko leci 🙂 pieknych chwil z brzuszkami Wam zycze 😁
wrzesniowka 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Byłam dziś na USG i dzidzia super się rozwija pięknie machała rączkami i nóżkami 🙂
Poza tym nadal się bardzo męczę i końca nie widać 😞

EWA wszystkiego najlepszego dla Hani!!!no a dzidzia na zdjęciu urocza 🙂
Kasia ja Cię nie uratuję bo sama męczę się juz 5 tygodni,więc wiem co czujesz niestety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przykro, że tak źle znosicie początki ciąży 🥴
My dziś świętujemy roczek mojej córci kochanej. Dziękujemy za życzonka 😆
My w niedzielę mieliśmy wypadek samochodowy 😞 ale dzięki Bogu nic nam nie jest 😆 Już dziś czuję się zdecydowanie lepiej bo wczoraj to wszystkie mięśnie mnie bolały. Tak się spinałam wracając do domu ze szwagrem samochodem. Co najważniejsze obyło się nawet bez szpitala obejrzał nas tylko znajomy ratownik medyczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, jeżeli chodzi o mdłości to mogę podpowiedzieć moje sposoby- bułka z masłem z rana jeszcze przed wstaniem z łóżka -ja tak na prawdę jem coś koło 6-7rano jak mi się uda to jeszcze sobie przysypiam i po przebudzeniu na pół siedząco zjadam jeszcze kawałek odczekuję jakieś 15-20 minut i dopiero wstaję-co bardzo ważne nie popijam. wynalazłam w aptece tabletki do ssania(bezpieczne dla kobiet w ciąży) Isla z imbirem -dostępne w superfarmie-pomagają tak po 30-40 minutach. a poza tym standard czyli ciągłe podjadanie nawet jak mnie mdli staram się coś zjeść -a jak już nie mogę to kupuję sobie żelki. Są oczywiście takie momenty, że kompletnie nic nie pomaga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie. no co do mdłości i wymiotów to własnie dobrze jest zjesc cos suchego jeszcze w łóżku. ale byłam dziś u lekarza i mowił ze jeszcze tydzien-dwa i powinno minąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja powoli wracam do świata żywych zaczynam czuć się coraz lepiej 🙂ale wymęczyło mnie ładnie,ale taki mój urok ciąży 🙂ponoć to od tego że mam bardzo duzo hormonów...

A co tam u was dziewczynki??Jak się czujecie??

Witam nowe mamusie i mam nadzieję,że będziecie do nas częściej zaglądać 🙂

Ewa jak po urodzinach??Hania zadowolona??może pokaż jakieś zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja powoli wracam do świata żywych zaczynam czuć się coraz lepiej 🙂ale wymęczyło mnie ładnie,ale taki mój urok ciąży 🙂ponoć to od tego że mam bardzo duzo hormonów...

A co tam u was dziewczynki??Jak się czujecie??

Witam nowe mamusie i mam nadzieję,że będziecie do nas częściej zaglądać 🙂

Ewa jak po urodzinach??Hania zadowolona??może pokaż jakieś zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haneczka zadowolona jutro czeka ja kolejna imprezka urodzinowa tym razem z matka chrzestną i znajomymi. Dziś 2 dzień od szczepienia i jak na razie córcia znosi to bardzo dzielnie, bez marudzenia i co najważniejsze temperatury.
To zdjęcie z urodzin 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/downloads1w.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6205/downloads1w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczna dziewczynka 🙂 jeszcze raz sto lat dla solenizantki!!!
U mnie jeśli chodzi o szczepienia to Nikola zawsze dobrze znosiła tzn.nie miała żadnych objawów także super,że Hania też dobrze to znosi 🙂

Kurde szkoda,że nie mamy tej tabelki 😞 ale ja nie umiem niestety tego zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jest nas już trzy 🙂 super 🙂
Dopisałam imiona póki co tak wstępnie i zobaczymy czy wytrwają do porodu 😁 😁 😁

Jak wam dziewczynki mija sobota???

Ja obiadek zrobiłam i oczywiście juz zjedzony,także teraz to chyba zasłużona drzemka 🙂 szkoda tylko że moje dziecię juz od dawna nie robi sobie poobiedniej drzemki a było tak cudownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!
JA ostatnie parę tygodni to miałam mdłości nawet w nocy (i na mdłościach się nie kończyło), teraz w końcu chyba się poprawia i mam nadzieję, że odżyję... do mdłości doszły bóle podbrzusza i nospa byłą w robocie non stop, ale to dlatego, ze mój K. nie mógł mi pomagać, bo co chwila wyjeżdżał itp. Zaowocowało to też jednak zmianami na lepsze, bo teraz mój Tata ze swoją rodziną przeprowadził się do Suwałk i w końcu mam wsparcie i pomoc (nie wspomnę o tym, że będzie z kim zostawić Olka jak pójdziemy rodzić 🙂)

Haniu 100 lat 🙂 rośnij Mamusi zdrowo i szczęśliwie ... i niech Twoje ząbki wyjdą bezboleśnie 🙂

aaaaa byliśmy 18 u gina no i wszystko w porządku z Dzidzią 🙂 słuchaliśmy serduszka i mamy pierwsze foty 😁

Staracie się tłumaczyć swoim dzieciom, ze w brzuszku u Mamy jest dzidziuś? Co sądzicie o kupieniu lalki żeby maluch się przyzwyczajał?

Imię:Baśka
Wiek:31
Ciąża:2
Zachcianki:?
Płeć:?
Ruchy:?
Imię Dziecka: Zuzanna/?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...