Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obecnie wychodzi mi początek 19stego tygodnia. Od jakiegoś tygodnia miewam bóle brzucha i zaparcia,coś nie tak chyba z moim przewodem pokarmowym....dziwne bo zaczęło mnie boleć nagle 02.04 ,byłam wczoraj na wizycie no i mam zwolnienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam straszne bóle na początku. teraz też sie zdarzają ale juz nie czesto. w ogole mam problemy w wc bardzo rzadko tam zagladam 🤢 za dwa tyg badania już nie moge sie doczekac bo niemam pewnosci co do płuci.
a własnie mam wahania co do imion dla mojego malca, może coś zaproponujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gigus napisał(a):
j mam wahania co do imion dla mojego malca, może coś zaproponujecie??

Ty masz wahania, a ja mam czarna dziure w glowie. Zadne imie sie mi nie podoba :/ jeszcze ze wzgledu na to, ze poki co nie zamierzamy z mezem wracac do Polski, a predzej jak juz, to gdzies po swiecie jeszcze sie potulac, to chcemy wybrac imie 'uniwersalne', czyli takie, ktore by bylo latwe w wymowie, zrozumiale rowniez po angielsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my z imieniem w ogóle nie mieliśmy problemu, jeszcze zanim zaszłam w ciąże ustaliliśmy że bedzie Martyna lub Tymon 😁 ale nikt z rodziny ani znajomych ich jeszcze nie zna

co do bóli, to mnie ciągle coś napierdziela 🤢 a to plecy, a to brzuch... najgorzej jest rano bo wiercąc się w nocy przybieram różne (zapewne nieprawidłowe) pozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😆
Dziś i u nie nie ma słonka z łóżka wstawać się nie chce ale mały krasnal już przed 7 krzyczy am i trzeba wstać 😆
Dziewczyny wczoraj na tvn style oglądałam program położne. Kolejny odcinek 12:15, 12.04.2013. Program rewelacyjny pokazane wszystko od a do z jak kobiety rodzą. Zryczałam się przy nim jak głupia bo wróciły emocje z przed roku.
Miłego dzionka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamiętam jak taką serię o porodach oglądałam jako nastolatka.
Powracając do moich bólów, rzeczywiście jakieś ćwiczenia by pomogły, bo jak mnie tak boli, to jak położę się na plecach i naciągnę nogi, to aż słyszę jak kości w stawach się poruszają i ból zmniejsza się lub przechodzi.
Tylko tutaj spotkanie z jakimś fizjotetapeutą od zgłoszenia problemu będę miała po 6 tygodniach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie imiona były jeszcze przed ciążą ale teraz mi sie zmieniło chłopczyk miał byc Hubert ale nie wiem.... co do dziewczynki nie mam wątpliwosci. chociaz wszystkie imona sa ładne w sumie. och jeszcze mamy duzo czasu cos sie wymysli a na pewno wpadnie mi do głowy jak wezme maluszka na rece 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola2013- brzuch może cię boleć właśnie przez zaparcia. Mnie też dopadają takie ostre bóle brzucha jakby mi ktoś szpilki wbijał ale to jest przez problemy z zaparciami, poprostu nie tak jak trzeba funkcjonują jelita itp..

Ja też jeszcze nie mam imion wybranych, ciągle zmieniam zdanie na początku ciąży podobało mi się imię Oliwia albo Aleksander a teraz nie podoba mi się żadne:/ jakbym miała w tej chwili wybrać to zupełnie bym nie wiedziała .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja dziś miałam wizytę u gina i cieszę się bo wszystko ok i wyniki też mam bardzo dobre,a co najważniejsze nie mam cukrzycy 🙂
Za 2 tygodnie USG już doczekać się nie mogę 🙂

U nas jeśli chodzi o imiona to też problem...
Przy pierwszej ciąży wiedzieliśmy,ze bedzie to Nikola 🙂
A teraz jakos nie mamy nic szczególnego ja jestem zdania,że nie ma brzydkich imion tylko trzeba odpowiednio wybrać.
Np.jak teraz mamy Nikole to nie bedzie do niej pasowała Zosia czy Marysia itd...
I tu jest problem bo ciężko mi się zdecydować nie wiem może Oliwia,Laura
A chłopiec to juz czarna magia totalna pustka niby mi od dawna podoba sie Nikodem,ale mężowi nie bardzo i w sumie nie pozostaje nic innego jak tylko czekać co się tam skrywa w brzuszku może wtedy będzie łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Piotruś bardzo ładne i Bartek śliczne...
Mamy jeszcze w opcjach Filip, Mikołaj, Hubert,
no a dziewczynka to Jagoda 🤪 jeszcze Magdalena i Agnieszka mi sie podobaja ale Jagódka jest takie najładniejsze wg mnie oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka, jak mnie bolało gardło to Pani w aptece poleciła mi tantum verde to psikania. Aplikuje się miejscowo i zapewniała ze jest bezpieczny.
Jeśli nie chcesz do lekarza się przejść to możesz wypróbować. Mnie pomogło.
Byłam maksymalnie rozłożona w 13t.c ale całe szczęście bez temperatury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie 😎 jak samopoczucie?? u mnie pięknie pachnie wiosną ale we mnie zima 😠 jestem strasznie wkurzona wrrr..... mam nadzieje, że mój maluszek nie będzie taki nerwowy jak ja.
ale w końcu mogę sie pożegnać z butami zimowymi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...