Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
Widzę temat o tantum rosa ją osobiście polecam stosowałam po porodzie i nie tylko super a na po pękane sutki polecam pure lan 1000 z firmy medela lek anioł nie wyobrażam sobie karmienia bez niej przy córci była nie zastąpiona
kasia ją jestem z sosnowca z jakiej jesteś dzielnicy ? Ją z niwki lecę do pl 4 czerwca i wracam 15 może miała byś ochotę się spotkać i poznać?mamy taka możliwość jako nie liczne wzięła byś synka ją swoją córe mogło by być fajnie pomysł nad tym [/quot. O

Ja jestem z Ostrów, blisko tego parku na Kazimierzu. No a propozycja spotkania super :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój lada chwilą będzie nie lubię jak nie ma go całymi dniami ale bynajmniej zdążę się stęsknic i nie lubie spać sama więc dla mnie noc ki były by ciężkie
kasiu to zostaw swój numer telefonu ją ci dam mój 0033 605685011na wiele ci się nie zda bo to francuski ale możesz mieć ją napewno się odezwę z pl numeru ale nie znam tak narazi e nie będziemy tutaj w kontakcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam takie pytanie czy któreś z was otwarła się już szyjka macicy ?albo we wcześniejszej ciąży to dopiero 5 miesiąc i się martwię bo mi się otwarła na palec lekarz mówi że by nie panikowac że będzie ok i wogóle ale ją się martwię tym bardzej że przeszłam już martwą ciążę ale to płód był malutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na twarz 🤨
pierogi to fajna rzecz ale za dużo roboty jak dla mnie, następnym razem po prostu się na nie wproszę 🙃
gigus moja mama robi inaczej: mąka, gorąca woda, jajko, sól, olej i też pychaśne wychodzą
jutro pojade do Plazy może się na USG załapie :P
uciekam do spania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! Ja idę 29 do lekarza to się dowiem co i jak. Jeśli chodzi o szyjkę dużo odpoczywaj ktos_wyjatkowy nóżki w gorze i zero dźwigania no i jeszcze raz dużo odpoczywaj. Miałam koleżankę z rozwarciem i przetrwała do końcówki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to tylko jedna noc same albo dzien mnie od poczatku czerwca czeka prawdopodobnie dluzsza rozłąka 😞 mój facet bedzie jechał w delegscje na szczęście bedzie zjeżdżał co tydzień ale będzie tak przez ok. 3 miesiące więc nie zaciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również witam nową mamiczkę 😁
a mi się zachciało i pieczemy z Maćkiem placuszek za nie długo wyciągamy...
kurcze mi to kłucie w boku nie daje spokoju będę musiała z ginkiem o tym pogadać mama mi moja mowiła ze ciśnie mi na żołądek czytałam na necie że może to byc kolka... ah już sama nie wiem 😜
a tu nie długo 3 tymestr juz nie mogę sie doczekac mojego maluszka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj miałam w domu sajgon 🙃 🙃 🙃 w jednym czasie byli u mnie rodzice, przyjaciółka, teście i szwagierka, a w domu mam na razie tylko 3 krzesła i wersalke 😁 dobrze że kubków starczyło 🙃
mimo że dopiero będę mamą to dostałam ubranka dla małego i ciasto z kremem truskawkami i galaretką mniam mniam mniam 😜

dzisiaj tapetowania ciąg dalszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też nieraz kluje w boku ale zazwyczaj w nocy jak sie przewracam na bok i w tym czasie szybko noge wyprostuje i to dosyc mocno boli musze o tym gin. powiedziec chociaz jak ostatnio jej powiedzialam o kluciu w bokach to stwierdzila ze to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...