Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siemka.
ja zamierzam karmić przez pierwsze miesiące, a butelki narazie kupuje dwie, do wody albo herbatki,
wczoraj się dowiedzieliśmy że nasz syneczek będzie miał kuzynostwo ale 5 miesiecy młodsze, ja dziś nie spałam i całą noc maluszek kopał 🤪
no to we czwartek zaczynam 3 tymestr 😁 leci...leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂 mój facet jak pierwszy raz położył rękę na brzuchu i poczuł ruchy naszego maleństwa to zaczął się śmiać i powiedział mi że on zawsze myślał, że to kobieta tylko czuje w środku ruchy dziecka a przez dotyk ręką to nie da się poczuć 🙂 to był w lekkim szoku i stwierdził, że to niesamowite uczucie dla niego a co dopiero dla nas kobiet noszących nasze pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej dziewczyny 🙂
a mój mężczyzna maluje sufit w pokoiku gdzie zagości nasza córeczka, rano byliśmy wybrać kolor farby do pokoiku i najpirw miało być na biało 🤨 pozniej zmieniłam zdanie na pastelowy żółty no a na koniec kupiłam farbę "bajkowy róż " z duluxa juz nie moge sie doczekac jak bedzie pomalowane wszystko i zacznę ustawiac mebelki
no a ja wstawiłam mycie garów w zmywarce i zajadam się pysznymi napoleonkami 🙂 🙃 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny noi nici z mojego lotu dziś byłam u ginekologa i stanowczo mam zrezygnować z mojego lotu teraz muszę sprzedać bilet za łamka doradził mi podróż samochodem jeżeli tak koniecznie muszę jechać noi nie mam wyboru muszę się męczyć jazda autem no ale zdrowie mojego
szkraba jest naj ważniejsze a ciśnienie w samolocie mogło by wywołać poród przy mojej otwartej szyje
w piątek następną kontrolą

co do butelek to kupię jedną mała aventa w razie w zamierzam karmić piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina co Ty masz za lekarza, że doradził Ci podróż samochodem w otwartą szyjką ???
Przecież wstrząsy szybciej wywołają poród niż ciśnienie w samolocie, które jest stablizowane.
Chyba, że następuje jakaś awaria ...
Czytam co piszesz i oczom nie wierzę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
całe szczęście że przed wylotem poszłaś do lekarza,musisz na siebie uważać.
a ja pół nocy nie spałam po tych moich napoleonkach, dopadła mnie okropna zgaga...coś okropnego nie wiem co mi pomogło bo wypiłam dużo wody a po chwili szklankę gorącego mleczka i zgaga ustąpiła 🙂
u mnie od rana pada wieje i jest zimno trzeba włączać piec i nabijać rachunki 🤨 kiedy się zrobi ciepło
hm? oby było lato aż do grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi na zgage pomaga cieple mleczko i Rennie 🙂 ale to na taka jak teraz mam na wieczor (prawie kazdy), bo na te co mialam w pierwszym trymestrze, to nic nie pomagalo, to bylo nie do opanowania, na szczescie to tylko wspomnienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się męczę ze zgagą 🙂 ale mówią że jak kobieta w ciąży ma zgagę to dziecko ma włosy 🤪
wyszły mi plamy między piersiami, mamusia mi mówi że maluszek uciska na wątrobę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mam jeszcze jedną wizytę w piątek ale już nawet pytać nie będę chyba on mi tłumaczył z tym ciśnieniem nie wiem muszę jechać jeszcze do polski koniecznie próbuje teraz bilet sprzedać wiecie jaka paranoja udało mi się kupić bilet w promocji w dwie strony za 50e a przewoźnicy życzą sobie od 160 do polski170e a w dwie strony i tłuc się 15 20h a samolot 2h a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ale zimno ja chcę słoneczko...
Ja odpukać nie mam zgagi i w pierwszej ciąży tez ani razu nie miałam może teraz tez nie będę mieć 🙂

Asia a ja słyszałam,że jak dziecko ma często czkawkę to,że ma włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malgosia75 napisał(a):
Zastanawiam się czemu wyskoczylo że jestem w 23 tygodniu jak jestem w 22 ale doktorowa też mi zawyża niewiem czemu dziękuje za przywitanie 😘


Pewnie liczysz tygodnie ciąży od prawdopodobnej daty owulacji, a lekarz albo według usg, albo od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Oczywiście witam serdecznie 🙂

Na kiedy masz planowana datę porodu? Na 20 wrzesień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Małgosiu 🙂 Jest nas coraz więcej 🙂
Oj ta zgaga jest okropna, ja nigdy w życiu nie miałam zgagi nawet nie wiedziałam co to jest ,,,a teraz mnie męczy ... dziś byłam w aptece i Pani dała mi na tą zgage jakieś mleczko w buteleczce i jakoś narazie mam spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...