Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam wskazanie od ginekologa polskiego do oszczedzajacego trybu, wiec dzis tylko tyle chodzilam co z domu na przystanek autobusowy, z autobusu do domu babci, a juz od babci taksowka wrocilam, stresu tez zadnego nie mialam.
Wydaje mi sie, ze duzy wplyw na to ma tez to, ze mam problemy z tym spojeniem. W nocy jak spie na boku dostaje jakiegos ucisku i musze czesto zmieniac bok, ale przez niepelnosprawnosc bioder glownie pracuja mi miesnie brzucha 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu byłam w hurtowni i oglądałam chyba z 50 modeli... Powiem Ci, ze ten przekonał mnie do siebie waga, lekkością prowadzenia i łatwością zmiany np. Gondolki na fotelik. Bez żadnych adapterow. Fajny bajer z tym obracaniem 360 stopni 🙂
Ewelina zlituj się z tym sprzątaniem, nie rób nic ponad siły bo nam się wylamiesz i urodzisz wcześniej 🙂))
Karola budulko pewnie bardzo Ci niekomfortowo przez to spojenie ...ale na pocieszenie: jeszcze 3 miechy ! Damy radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek jest rewelacyjny a ten obrót o 360 stopni to bajer jak nic.
Moje dziecko dziś znów o 5 pobudka 🥴 i jak pośpi tak jak wczoraj tylko godzinę w dzień to ja kopyta wyciągnę 🥴 Ona od 16 do 20 to jest mega aktywna (to był czas szaleństwa z tatą) a ja już wtedy opadam z sił 🥴 no nic może jeszcze parę dni i się przyzwyczaję. W sobotę przyjadą moi rodzice troszkę mi pomóc.
Ewelina musisz zaraz troszkę zwolnić tempo bo w 3 trymestrze takie porządki mogą przyspieszyć poród.
Ja może siostrę zmobilizuję to mi jakąś fotkę brzusia strzeli 😆 to wstawię 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój wybór to Tutek Tambero http://www.dudekdladzieci.pl/pl/p/3w1-TUTEK-TAMBERO-z-fotelikiem-firmowym/254
Choć przylatując do Pl byłam przekonana, że tylko obejrzę Coletto Mateo i od razu go kupię, jednak ten Tutek mnie bardziej przekonał do siebie 😆 i też jest bardzo lekki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Choć u nas pochmurno i leje jak nie wiem od rana,a miało byc tak pieknie 🥴

Agatka wózek sliczny 🙂 ja nadal się zastanawiam na tym jaki wózek kupić ale to gdziek dopiero w sierpniu bedziemy kupować . Ja w wolnej chwili wstawie swojego brzucha 😜 tylko najpierw zdjęcie musze zrobić 🙂

Eveline zwolnij tempo kochana 🙂

Dziewczyny malgosia i ewi jak po wczorajszym USG,wszystko ok??

Karolina jak dzis brzuszek??Tutek też bardzo fajny,a kolor jaki wybierzesz??

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola fajny Tutek jest ale niszczą się buty jak odblokowujesz hamulec 😁
Matteo ma taki hamulec, ze i blokując i odblokowując robi się to tym samym sposobem, czyli naciskajac. Koleżanka ma tako laret i cały czas narzeka ze co chwile nowe balerinki musi kupować przez ten nieszczęsny hamulec 😁

Alez mam zachcianki kulinarne... Wczoraj robiłam tarte z lososiem, mozarella i pomidorami a dzisiaj na śniadanie tosty z nutellą i truskawkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi butami to nawet fajnie 🙃 czesciej cos nowego bede miala 🙃 zartuje 😉 moze nie bedzie tak zle, wiekszosc wozkow ma takie hamulce. A kolorek to czerwony z czerwonym stelazem 😆
Co do brzucha, dzis juz nie jest twardy, ale w nocy az mi sie snilo, ze dzis na izbe przyjec na porodowke trafilam 🤨
na szczescie nie ma takiej koniecznosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowusz mi sie ten brzuch robi twardy, jak bedzie pod koniec dnia tak twardy jak wczoraj, to jutro rano ide do szpitala polozniczego, bo mam na ulicy obok, a przeciez tutaj w PL nie mam swojego lekarza, wiec chyba to najlepszy wybor (a dzis nie chce mojej mamy martwic, wiec jutro ona sobie do pracy pojdzie i nie bedzie wiedziala o mojej wizycie). Myslicie, ze mnie przyjma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam Europen Health Insurance Card, czy karte europejskiego ubezpieczenia. Zgodnie z prawem Uni Europejskiej dzieki tej karcie moge zglosic sie w kazdym panstwie Uni Europejskiej w naglych wypadkach badz przy leczeniu przewleklych chorob oraz w ciazy na spotkania z ginekologiem. Dlatego wydaje mi sie ze w szpitalu najlepiej beda wiedzieli jak zalatwic wszystko z ta karta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ kobitki wczoraj nie mogłam się zalogować aby się pochwalić że na usg wyszło że jestem między 23-24 tygodniem i dzieciątko waży 650 gram to chyba sporo ale ułożone jest miednicowo także niedowiedziałam się czy to na pewno dziewczynka ale tak strasznie kocham to moje dzieciątko że jak je widze na usg to serce z dumy i ze szczęścia mi pęka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś zjadłam chyba kilo młodych ziemniaczków z koperkiem tak mi smakowały że nie mogłam się powstrzymać 🙂 a na deser oczywiście napoleonka 🙂 moj kochany dalej kończy pokoik a ja puki co odpoczywam ale jak skończy to czeka mnie niestety sprzątanie...ja nie lubię a nawet nienawidzę jak mam brudną podłogę i bałagan w mieszkaniu.

kajkack idz może z tym brzusiem do lekarza nawet jak juz nie bedzie ci się tak napinał, sprawdzić czy wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się bardzo podobał Tako, ale jest prawie dwa razy cięższy niż Tutek, a ja nie wiadomo jak będę miała z tymi biodrami po porodzie, więc postawiłam na wagę.
Idę na pewno do ginekologa, nawet jakbym miała za wizytę zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo. no wózeczki piekne 😁 mi sie brzuszek napina pod prysznicem nie wiem czemu jakos smiesznie, dzis sprawdzimy czy ma otwarte oczy (poswiecimy w niego latarka).
za tydzien ide do ginka mowił mi ze od 30tc mam sie uczyc rozpoznawania ruchów dziecka, ciekawe czy dam sobie rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 razy to nie, ale faktycznie jest cięższy 🙃 Tutek Tambero 13kg, Tako Capvita 16,5kg, Coletto Mateo 12,5kg. Jeśli chodzi o wygląd i funkcje to wszystkie mi się podobają 🙂 ale i tak obstaje przy swoim wyborze Bebetto NIco Plus 13kg (podobno te cięższe są trwalsze, ale ja mam kilka pięter do pokonania :P )

pępol to ja miałam zawsze jak guziczek, a teraz w ciąży troche go wywaliło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja w pierwszej ciąży tez miałam nisko brzuch, a teraz od samych piersi. Ale w pierwszej ciąży miałam lozysko na tylnej ścianie a teraz mam z przodu, podobno ma to znaczenie. No i w pierwszej ciąży byłam chudzielcem a teraz już nie jest tak wesoło 🙂 Jednak każda ciąża jest inna, a jak ktoś opowiadał to nie wierzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...