Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja pepol mam w środku z córa później tylko mi się zrównal
co do wózków ją wybieram chicco jak narazie ale juz nie napalam się na wszystko jak przy córci tylko zakupy już będą dobrze przemyślane
co do zachcianek to nie mam szczególnych czasem coś słodkiego
a z foto to spróbuje jakoś bo mam neta w telefonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Dziewczyny wózków raczej do domu ciągać nie będziecie tylko gondolkę z dzieciątkiem. No chyba, że nauczycie dzieci zasypiać w wózku ale to potem znów problem z odzwyczajeniem 🥴 więc nie wiem czy warto 😆
Dziś dziecko dało mi pospać do 6:10 jak miło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 a u mnie pępek już od dawna jest wystający 🙂 jak znajomi i rodzina przyjeżdząją w odwiedziny to pierwsze zdanie na powitanie to ooooo jaki masz śmieszny pępek 😁
wczoraj wieczorem pierwszy raz miałam zachciankę na słodkie...czyli na omleta z dżemem i śmietanką , tak mi zasmakowało, że dziś rano musiałam znów zrobić sobie na śniadanie 🙂 miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktoś-wyjątkowy dziękuje za Twoje zainteresowanie jako jedyna odpowiedziałaś na moją wiadomość pochwalenia się jakoś niemogę się przebić na forum niektóre dziewczyny mają tu swój świat i ignorują inne użytkowniczki także niema z kim dzielić się swoimi przeżyciami może to kwestia czasu bycia na forum niemam pojęcia w każdym razie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malgosia75 Czy Ty oby nie przesadzasz? Na bieżąco komentujemy posty czasem się zdarzy jak jest więcej wpisów, że coś się pominie ale uważam, że nikt nie jest tu faworyzowany.
Jeśli zależy Ci aby zareagować na coś wg Ciebie ważnego to czasem trzeba ponowić prośbę.
Bardzo bym chciała aby każda z nas czuła się dobrze na forum 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka chyba troszkę nerwowo zareagowałaś niemam 15 lat żeby jakoś specjalnie próbować zwrócić na siebie uwagę i ponawiać posty bo raczej jest to dziecinne zachowanie jednak kiedy temat pochwalenia się co tam u lekarza itd. tym bardziej że są osoby które są życzliwe i zainteresowane tematem jest tematem przygaszonym przez wybór wózków to jak ktoś ma się czuć nie jestem tu żeby nikogo urazić ale mam prawo wypowiedzieć co mnie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oojjjjjj 😁
Jeśli chodzi o zwrócenie uwagi na siebie to pewnie teraz się udało 😁
Jako pierwsza Małgosia wprowadza niemiłą atmosferę na forum.
Pewnie ma gorszy dzień - jak to baba w ciąży heheh

Jest nas tutaj za dużo na forum, aby każda każdej komentowała każdy post 🙂 Przynajmniej ja tak uważam.
Czytam wszystkie i cieszę się z dobrych wieści, ale uważam, że każdy ma prawo komentować akurat to, co w danej chwili jest dla niego ważne, albo to na co ma ochotę 🙂
A takie wymuszanie może przynieść odwrotny skutek.

Pozdrawiam Cię Małgosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż się zdziwiłam że tu taka poruchawa 😮 Wyluzuj Małgosia 😉
Ja tam wszystko czytam bo do tabelki na bieżąco wprowadzam zmiany 🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlYKmlfM-caEdDMteFJwTEpjaXpWa2YxcXZUc0JyNXc&usp=sharing
Ale odpowiadam na posty na które uznaję że mam coś do powiedzenia. Z resztą jak siądę i mam do przeczytania 3 strony, a w międzyczasie oglądam tv, rozmawiam z mężem.... to nie pamietam wszystkich poruszanych tematów 😁

Każdy ma inne oczekiwania od forum. Dla mnie jest tu w sam raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj ale się porobiło ...
gusia i konefka mają rację - nikt tutaj nikogo nie faworyzuje, każdy piszę to na co ma ochotę w danym momencie. Jest nas tu tyle,że każda chcę się podzielić czymś innym i według mnie to jest fajne 🙂 a
Nie każda z nas ma czas, żeby siedzieć non stop przy komputerze i komentować każdy dodany wpis a po paru dniach nie logowania się na forum jest mnóstwo wpisów i nie każdy cofa się do tyłu, żeby czytać nasze komentarze sprzed kilku dni.
Zapewniam cię, że każda z nas cieszy się z każdej dobrej informacji o zdrowiu naszych maluszków i nikt nikogo tutaj nie olewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj ale się porobiło ...
gusia i konefka mają rację - nikt tutaj nikogo nie faworyzuje, każdy piszę to na co ma ochotę w danym momencie. Jest nas tu tyle,że każda chcę się podzielić czymś innym i według mnie to jest fajne 🙂 a
Nie każda z nas ma czas, żeby siedzieć non stop przy komputerze i komentować każdy dodany wpis a po paru dniach nie logowania się na forum jest mnóstwo wpisów i nie każdy cofa się do tyłu, żeby czytać nasze komentarze sprzed kilku dni.
Zapewniam cię, że każda z nas cieszy się z każdej dobrej informacji o zdrowiu naszych maluszków i nikt nikogo tutaj nie olewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie kłócić mi się tutaj. Ja też się przyznaję, że czytam wszystko, ale odpowiadam wybiórczo.
A ogólnie dziś poszłam na izbę przyjęć do szpitala położniczego i jestem noddziale patologii ciąży. Zatrzymali mnie na kroplówkę z magnezu. Miałam za duże napięcie brzucha i o szyjce macicy pani ginekolog powiedziała, że bardzo źle nie jest, ale tak jak powinno też nie. Więc żeby Dzidziuś jeszcze sobie powiedział w brzuszku jestem na patologii na około tydzień. Mam nadzieję, że nie dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajkack strasznie mi przykro że musisz zostać w szpitalu oby te dni jak najszybciej Ci minęły na pewno wszystko jest i będzie ok ja w 12 tygodniu leżałam w szpitalu bo miałam takie minimalne ale powtarzające się co 2 dni krwawienia czasami lekarze mówią żeby lepiej poleżeć w szpitalu bo w domu to zawsze coś jest do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze 😁 mojego kuzynka jest teraz w szpitalu jest w 8tc i plamiła to na 6dni ją wzieli. ja bym sie dzisiaj przewrociła, aj bo kurde krawężniki stawiaja 😠 normalnie smierc przed oczami jak bym tak na brzuch poleciała och nawet nie mysle 🥴
A właśnie, odwiedzała was już położna? a jeśli nie to od kiedy myślicie ją zaprosić? czy dopiero po porodzie?
u mnie remont pełną parą i burza za oknem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje że w Anglii lepiej żywią w szpitalach niż u nas.... odpoczywaj 🙂

Właściwie nie wiem jak jest z tą położną w Polsce..... trzeba ją zapraszać do domu przed porodem? 😮 Ją się wybiera czy jest z przydziału z przychodni? Myślałam że po porodzie ktoś się zjawi, popatrzy, pomarudzi i pójdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja leżę w Polsce, rodzicom zamieszanie zrobiłam, mąż się stresuje w Uk czy w ogóle będę mogła wrócić przed porodem do domku w Anglii.
Na razie badała mnie ginekolog na izbie przyjęć, a kolejne badanie zapowiada się dopiero na poniedziałek, bo to Polska i w weekend to oni już nic nie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...