Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

ja to jestem chyba z jakiejs innej planety juz sama na siebie nie mam slów 😁 ale kupiłam sobie rozowa koszulke z klapkami na cycuchy 😜 i miałam 3 skurcze na miescie, pipke mi rozsadza dosłownie, wczoraj to przeszłam sama siebie a on? nie wiem co sobie wyobraza moze faktycznie rozłoze łożeczko jeszcze? brak słów ciekawe jaki bedzie po porodzie cwaniak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie już męczą skurcze kolejny dzień z rzędu, wczoraj biegunka, dzisiaj wymioty i brzuch na kolanach ..
Tylko, że teraz to już sama nie wiem czy to stres czy zbliża mi się powitanie maluszka ..
W poniedziałek pojadę do lekarza sprawdzić co się dzieje ..

Apropos smoczków i butelek to ja je wyparzyłam we wrzątku ale nie wygotowywałam. Bałam się że się powyginają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie tez sie boje ze sie powyginaja 🙂
Co do skurczow to mam najbardziej na wieczora wczoraj mialam 2 w odstepie 5 min troszke bolace ale pozniej byl juz spokoj teraz tez mialam skurcz . W ogole w szpitalu przed porodem robia usg? Wydaje mi sie ze powinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Jeśli macie zamiar używać butelek to chyba lepiej od razu zaopatrzyć sie w sterylizator. Jana początku z pierwszym dzieckiem też kombinowalam z gotowaniem. Może to zależy od wody, ale mi na butelkach robił sie osad... kupiłam sterylizator elektryczny zestaw na allegro dałam chyba ok 120 zł w zestawie były 2 butelki że smoczkami, 2 smoczki uspokajające i czyscik do butelek- wszystko było nowe. Nie wiem jakie teraz są ceny, ale naprawdę polecam wlewacie 50 ml wody ja lalam zrodlana bp taka uzywalam do mleka dla małej. Zero osadu i problemu z gotowaniem. Wiem że są też sterylizatory do mikrofalowych ale nie wiem jak działają. Gdyby ktoś chciał to moja siostra ma sterylizator avent elektryczny ale go uzywala, jakby co to mogę zapytać czy nie będzie chciała sprzedać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Jeśli macie zamiar używać butelek to chyba lepiej od razu zaopatrzyć sie w sterylizator. Jana początku z pierwszym dzieckiem też kombinowalam z gotowaniem. Może to zależy od wody, ale mi na butelkach robił sie osad... kupiłam sterylizator elektryczny zestaw na allegro dałam chyba ok 120 zł w zestawie były 2 butelki że smoczkami, 2 smoczki uspokajające i czyscik do butelek- wszystko było nowe. Nie wiem jakie teraz są ceny, ale naprawdę polecam wlewacie 50 ml wody ja lalam zrodlana bp taka uzywalam do mleka dla małej. Zero osadu i problemu z gotowaniem. Wiem że są też sterylizatory do mikrofalowych ale nie wiem jak działają. Gdyby ktoś chciał to moja siostra ma sterylizator avent elektryczny ale go uzywala, jakby co to mogę zapytać czy nie będzie chciała sprzedać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kami0603 napisał(a):
Kochane mam glupie pytanie no ale kto pyta nie bladzi 🙂 jak sie wygotowuje butelki i smoczki?

Dziewczyny wygotowujecie butelki juz teraz? Ja myslalam, zeby tego nie robic na razie, dopiero jak bede miala potrzebe dokarmiania Malej.

W ogole moja siostra opowiadala mi (rodzila w PL), ze jej coreczke po urodzeniu bez pytania dokarmiano w szpitalu. Moja siostra lezala z Zuzka dluzej w szpitalu (chyba dwa tygodnie badz nawet trzy) i miala normalnie od razu pokarm w wystarczajacej ilosci. I np wracala malenka z badan i nie chciala cyca. Moja siostra zglasza to do siostr, a one, a bo my ja nakarmilysmy na badaniach. Albo brali ja na naswietlania i siostra mowi, ze to pora karmienia, a one, to my jej butle damy. Jak dla mnie szok! Jak mozna tak bez pozwolenia matki robic?! W Anglii w szpitalu nawet nie zaszczepia dziecka bez pozwolenia, a gdzie dopiero nakarmic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rodziłam 1,5 roku temu moja córcia dużo płakała ja byłam przez to wyczerpana. Położna zapytala czy nie chce dla małaj glukozy to odpoczne dobre 3 godziny. Zgodziłam sie i córcia pospala ok 4 godziny bez przerwy 🙂
Ja dzis chodzic nie mogę prawa strona odmawia posłuszeństwa :/ do tego rano bolesne skurcze :/ obawiam się, że będę tym razem miała bóle krzyzowe :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...