Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

Te nasze Niuńki coś lecą w ciula 🥴 była połozna dzis juz mowi ze czeka na info, majtki mam mokre ale nie tak jak powinny. te lóżka w szpitalu wysokie dzis mnie nogi bolą :P brzuch mam nisko strasznie juz dzis pojde z Mackiem zrobić sobie foto z brzuszkiem jeszcze ja w najgorszym wypadku bede miała wywoływany porod za tydzien ale widzialam ze to troche bolesne jest. zdołowałam sie w szpitalu jak maciej jechal do domu oboje płakalismy 🥴 dosłownie nie mam sił na to już ale coz takie małe cos a juz rzadzi

teraz poszłam do łazienki z now miałam taka maźke na majtkach biało-przezroczysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dzis sie tak zle czuje ze nie mam pytan 😞 w nocy dopadla mnie chyba jakas niestrawnosc po salatce z pomidorow, od rana nie mam mocy jest mi niedobrzi czuje jakbym miala miec rozwolnienie . Moze zbliza sie porod ... teraz dopada mnie strach nie przed bolem czy porodem tylko przed tym czy moj zdazy dojechac jak sie zacznie ,bedzie musial jechac pociagiem niby to tylko 2 h drogi ale pociagi przrciez noe jezdza co 5 min. 😞 humor dzis do niczego,leze w lozku i ryczec mi sie chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kami nie dołuj sie, tak na prawde nie wiemy co nas czeka, jedna z dziewczyn o 5.30 przyjechała na porodówke a 15min pozniej bylo malenstwo 😁 moze nie bedzie tak zle a bol sie zapomni 🙂 tylko własnie najgorsza jest nie pewnosc ja juz mam dosyc tez tego wszystkiego i chodze do wc, poprostu nie ma co czekac samo przyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hoho ale tu się dzieje 🙂
kajka wychodzi na to że twoja dzidzia ma krągłą pupkę 😁 skoro została omylnie wzięta za główkę 😁 nic się nie bój będzie dobrze 😆

gigus nie doszukuj się symptomów tylko spokojnie czekaj - twój mały to sprytny gagatek, daj mu jeszcze troche czasu

a u mnie po staremu - zgaga (rano, we dnie, w nocy) i głupie sny: śniło mi się dziś że z badań GBS 6 różnych chorób mi wykryli 🙃 i że chcą mnie zamknąć w izolatce do porodu 😁

dojazdem mężusiów naszych myśle nie trzeba się martwić - do szpitala zawsze można karetką lub taxi a zanim coś się urodziiii...... to już dawno do nas dojadą. kami sama widzisz u kajki wody odeszły a dalej bidula czeka na dzidzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no więc życzę szybkiego i bezbolesnego porodu 🙂

ja dziś idę do lekarza mojego,boje się że mnie wyśle do szpitala z tym przeziębieniem ...oby nie było takiej potrzeby 😞
w sumie mam zatkany nos nie da się tego wydmuchać...bolało mnie gardełko i lekko mnie drapało w klatce piersiowej ale pomogla mi szlanka mleka z miodem,masłem i czosnkiem i tabletkA TANTUM VERDE.
moja dzidzia jest mega aktywna w dzień fika od 7 i az sie zmęczy 🙂 pozniej jak zjem śniadanko i po obiedzie,w sumie to mało śpi moja córcia no i najbardziej zaczyna wieczorem aż do 23 🙂
boje się ze po porodzie jej zostanie taki plan dnia 🙂

ciekawe co mi powie lekarz,mam upławy w sumie to od bardzo długiego czasu bo całą ciążę używam wkładek higienicznych ...juz tak myślalam ze wody mi sie sączą...
ten mały szkodnik hemoroid ktory mi sie pojawił niby nie przeszkadza ale dziwnie sie z nim czuję...ciekawe czy da sie to schowac tam skąd wyszło 🙂
musze sie zapytać jak przygotowany musi być mój partner na poród czy ma miec jakaś odzież na zmianę...i popytać o znieczulenie dla mnie 🙂 ...wolałabym gaz rozweselający ale nie wiem czy mają go w moim szpitalu...o i nie moge zapomnieć ,musi mi pokazać jak sie oddycha przy porodzie
mam tyle pytan ze jak zrobie liste zeby nie zapomniec to moja wizyta bedzie trwała gozinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny. nadrobiłam wasze posty, ale nie sposob odpisać na wszystkie 🙂 my pomalutku uczymy się siebie na wzajem. pierwsza noc w domu- masakra, ale każda kolejna już lepiej 🙂 jestem bardzo zadowolona, bo jak narazie udaje mi się karmić piersią. fakt, że cierpię okropnie, bo mam pioruńsko popękane sutki (efekt zlego przystawiania przez pierwsze dwa dni), ale najważniejsze, ze Kacperek chce jesć 🙂 cycory to mnie teraz tak bolą, że masakra, wielkie jak główka mojego maleństwa, a mleka tyle, że mały aż sie krztusi czasami 😮 niby wiem, że to normalne, ale jakoś tak dziwnie 🙂 poza tym nie chwaliłam się wam, maluszek urodzil sie zdrowy, waga 3100g, niestety nie wiem jaki był długi bo tu nie mierzą dzieci :/ postaram się wrzucić zdjęcie jak zgram foty z telefonu 🙂

a tak w ogole, to chce wam powiedziec co moglo wywolać u mnie szybszy poród. otóż dzień przed stwierdziliśmy z mężem, że samochód brudny i trzeba umyć, no to mu pomogłam, potem wieczorem troszkę pobaraszkowaliśmy i nad ranem się zaczęło 🙂

to by było na tyle, spadam sie kimnąć póki maluch śpi 🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja jestem po badaniach USG i KTG! Jak się okazało mała nie waży 2600 tylko 2880! W sumie jeszcze nie wiem czy poleżę i wyjdę czy będę rodzić Pani położna po USG powiedziała do mnie: "gdyby pani wody odchodziły to proszę nas szybko informować" więc nie wiem na co się nastawiać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Wrześnióweczki 🙂 Widzę że u Was już pierwsza rozpakowana 🙂
Ja jestem wrześniową mamą z 2012 roku, moja córcia Laurka dziś kończy roczek.
Życzę Wam wszystkich szybkich i jak najłatwiejszych porodów, zdrowych dzidziusiów i wiele radości! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po obchodzie wiem tyle, że jeśli przez tydzien wody plodowe sie nie zmniejsza to chyba porod
a jak sie zmniejsza to moze jeszcze wyjde.. kostki mi puchną i mała jest chyba dosyc nisko bo czuje ją jak sie wierci miedzy koscmi miednicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja te wszystkie pytania kierowałam do mojego lekarza bo to jest moj położnik i lekarz 🙂
w szpitalu byłam pokazał mi sale moj lekarz,bo on pracuje na oddziale,ale nie rozmawialam z nim o niczym bo wiem ze moge pytac na wizytach o wszystko.

ja dziś juz po badaniu,moja córeczka waży 3.350kg
mam rozwarcie "na palca"
i szyjka całkiem sie skróciła-nie ma jej juz 🙂

przestraszylam sie okropnie bo jak wyszlam z gabinetu to skoczylam do wc jeszcze i po oddaniu moczu pojawila sie krew i to tak nawet nawet tej krwi ,boze az mi sie słabo zrobiło ale powiedzialam to lekarzowi a on stwierdził ze mogło tak sie stać po badaniu i ze mam sie nie martwić,i jak jutro bedzie dalej lecieć mi krew to mam jechac do szpitala i dzwonic do niego.
ale jest pewny ze to po badaniu i ze przejdzie
mowił ze lada moment moze zacząć sie poród,i jak cokolwiec bedzie mnie niepokoić mam przyjechac do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super ze to.moze byc juz lada jmoment. Ja to sie schizuje caly dzien ze to dzis. Ta krew to na stowe po badaniu.
Brzuch mnie znowu pobolewa jak na okres a to ozacza ze szyjka sie skraca 🙂
Jak waza dziecko bez robienia usg? Bo mi tylko wazyls go przy usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super ze to.moze byc juz lada jmoment. Ja to sie schizuje caly dzien ze to dzis. Ta krew to na stowe po badaniu.
Brzuch mnie znowu pobolewa jak na okres a to ozacza ze szyjka sie skraca 🙂
Jak waza dziecko bez robienia usg? Bo mi tylko wazyls go przy usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...