Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po kolejnym usg początek 39 tygodnia mały waży 4470g.
Żadnych objawów porodu żadnych skorczy, mały nie wszedł w kanał leży sobie boczkiem i rośnie jak na drożdżach.
Ogólnie to teraz czuje się liepiej niż jeszcze przed kilkoma tygodniami.
Jeżeli chodzi o szczepienia o których mowa to ja na pewno zaszczepie ze względu na to ze będę korzystać ze żłobka a w takim przypadku takie szczepienia są polecane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Jakby któraś chciała coś więcej o szczepieniach poczytać to znalazłam artykuł ...

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny

Ja Natalkę szczepiłam na podstawowe.. ale jakoś szczególnie nie jestem ZA ....
Teraz koleżanka dała w łapę neurolog i ta jej zapisała szczepionkę o niższym ryzyku odczynu poszczepiennego.
Boje się tych szczepień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżeczko moj mąż na za zadanie zlozyc zeby nie swietował za duzo jak nas jeszcze nie bedzie w domu 😜
ja dzis cały dzien jestem do dupy juz chyba przezywam za duzo no ale jak tu nie przezywać?!
super foto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam kobietki po nocy? Mnie wczoraj strasznie noga bolała w pachwinie i miałam uczucie że mi zaraz ciposzkę rozsadzi tak bolało 🥴 Rano wstałam i jest wszystko oki.
U nas pogoda do kitu zimno i wieje a ja mam wizytę u lekarza bo potrzebuję zwolnienia z pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, nie wszystkie ja nadal w dwaupaku 🤪 ale juz jutro jade rodzic 😁 czekałam na ten dzien o 31 stycznia 🤪
mnie boli wszystko w nocy nawet odwrocic sie nie idzie ta pipka mnie szczypie dziwnie juz chodze sie myc co chwile bo nie wiem czy to od tego sluzu czy jak.
JUZ MAM NERWA 🤪 ostatni dzien i nocka w domku z brzuszkiem potem juz Niuńka bedzie z nami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a W nocy spalam jak zabita ale jakis idiota zadzwonil domofonem i mnie obudzil ale udal sie zasnac 🙂 biodra nad ranem dawaly popalic to wstalam ale z ledwoscia pachwiny i cipka tak mnie bola ze poruszam sie jak stara babinka 😞
Moj ukochany pomyl dzis okna wkoncu widac swiat przez nie 🙂 szkoda xe dzis wieczorem musi wracac do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no stokrotka twoja dzidzia dała czadu 😎
ide dziś do lekarza, ciekawe co powie o moim bąbelku, ostatnio szybciej przytyłam więc kto wie co to za cegiełka mi tam rośnie 😁 (75kg, 11,5 na plusie)
u nas już wszystko czeka (pościel przygotowana, ale obleczą jak będę w szpitalu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze nie rodzę. Póki co, dalej bolą mnie biodra, spojenie łonowe plus gratis od 3 dni ból jak bym miała dostać miesiączkę, promieniujący do okolicy kości krzyżowej. To chyba wynik tego, że w piątek lekarz kazał mi odłożyć wszystkie tabletki rozkurczowe. Nadal czekam, ale powiem szczerze, że chciałabym już, bo fatalnie się czuję...
Wszystko mam już przygotowane dla Dzidziusia, nasza sypialnia przeszła dużą metamorfozę. Mieszkam tylko z mężem, mamy duże mieszkanie, ale zdecydowaliśmy się, że Maluch będzie spał z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja też póki co nie rodzę i nawet nic tego nie zapowiada żebym w końcu rodzić zaczęła 😁
Taki mi straszny smak przyszedł na kluski śląskie(ale nigdy nie robiłam) i szukam jakiegoś przepisu żeby tylko ki coś wyszło 🙂 Narobiłyście mi ostatnio smaka chyba Asia z Eweliną.

Ania super pokoik 🙂

U mnie też już łóżeczko czeka złozone i ubrane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia chyba kazda z nas ma juz powoli odsyc. moj maly ostatnio tak daje popalic wciska te syrki male gdzies az pod mostek niby mi sie brzuch obnizyl troszke ale dalej dosiega do zeber i mostka wlasnie( chyba dlugie nogi po tacie odziedziczy hihi)
U mnie dodatkowo pojawil sie bialawy sluz mam nadzieje ze to nie zadna infekcja bo wizyte mam dopiero 12 .09 a nie da sie u mnie wepchnac na jakis wczesniejszy termin :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ugotowane ziemniaki zemleć przez maszynke bądz praske. w misce podziel na 4 czesci, jedną wyciagnij wbij jajko i wyrownaj mąką ziemniaczana, posolic wyrobić tak zeby sie nie kleiły i formowac kluseczki 😜 ja tak robie standardowo na OKO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kami mnie się wydaje, że ta biała wydzielina to śluz, powolutku odchodzi czop śluzowy. Ja u siebie zauważam to samo, jest to taka biała wydzielina, właśnie śluz taki, pachnie też jak to i on.

A co do zawijania nóżek pod żebra, to mam tak samo. Mnie się wydaje z kolei, że to przez mój niski wzrost, zaledwie 158, no i za sprawą tego dość krótki brzuch mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ja tez niska jestem tylko 2 cm wyzsza ale wzrost z tym chyba nie nic wspolnego. Tak poprostu musi byc ze troche pocierpimy ale za to jaka nagroda 🙂 wlasnie tak sie zastanawialam czy to nie ten czop sie odkleja pomalu i ponac ma sie tez taki sluz jak szyjka sie skraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No centymetrów nam poskąpiło 🙂 Ja czuję tam u samego dołu ruchy dziecka plus właśnie zawijanie nóżek pod żebra. Kocha prawą stronę brzucha, tu też mi się pojawiły niestety rozstępy, dokładniej to na biodrach.. Oby na brzuchu już nie wyszły...Smaruję się czym tylko się da, ostatnio testuję No-Scar i BioOil, czy jak się to tam nazywa. Przerabiałam też Mustelę, w sumie do 8 miesiąca ciąży, a na ciało rossmannowskiego BabyDream, balsam do ciała dla kobiet w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gigus napisał(a):
Gosiu ugotowane ziemniaki zemleć przez maszynke bądz praske. w misce podziel na 4 czesci, jedną wyciagnij wbij jajko i wyrownaj mąką ziemniaczana, posolic wyrobić tak zeby sie nie kleiły i formowac kluseczki 😜 ja tak robie standardowo na OKO 🤪

Ja tak samo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.. 🙂 Dopiero co się zarejestrowałam na stronce, żałuje że nie zrobiłam tego wczesniej, no ale lepiej pozno niz wcale 🙂. Czytam sobie Wasze posty i też chętnie podzielilabym sie z kims swoja sytuacja.. A uwierzcie mi że z nudów i w tym oczekiwaniu przeczytałam już chyba wszystkie możliwe strony o ciąży i porodach i już nie wiem jak zabić czas (ile można oglądać tv, hmm? 😆 ) Termin mam na 26 września.. Nie mogę się doczekać a im bliżej rozwiązania tym bardziej mi sie dłuży.. Także witam Was wszystkie i mam nadzieje że dzięki Wam uda mi sie nie dostać w dekiel 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...