Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandra26 napisał(a):
Stało się 🙂 o 5 rano przyszla na świat moja cora 3250kg i 51cm.... O 2 weszlam na sale porodowa a o 5 juz była malutka... I powiem wam że nie taki poród zły jak go pisza no bynajmniej u mnie.


no proszę, przechodzona a taka maleńka 🙂 BUZIOLE DLA WAS DZIEWCZYNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina masz przepiekna córeczkę!!jest cudna 😘 jeszcze raz wielkie gratulacje 😘
Kami Twój Marcelek też przeuroczy słodziaczek 😘 widziałam zdjęcie na fb 🙂 kochany jest 🙂

Ania ale masz super brzucholek w avatarku 🙂 i fajnie tabelkę uzupełniłaś według kolejności rozpakowanych-super 🙂

Ja jutro jadę na kolejne ktg i wizyta u lekarza zobaczymy może coś się zmieniło 🙂
Mało już nas jest w dwupaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewi, ja Cię nie chce straszyć, ani nic, ale mnie położna moja środowiskowa i położna na szkole rodzenia też mówiły, że jeśli w czopie śluzowym pojawia się coś żółtego, zielonego itp., to żeby jechać lepiej do szpitala, bo tam się coś może niedobrego dziać. To samo jeśli wody są zielone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba najmniejszy maluszek z wszystkich. A to przez to ze ta moja macica jest w skurcze i napięta i myszką nie ma jak porządnie urosnąć. Ale prócz tego z nim wszystko ok. Ja Pawełka urodziłam z wagą 2850 w 38 t. c. Więc też był drobny.

Dziewczynki jak tam po nocy. Za kogo dziś mam trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam przez 5 dni skurcze, najpierw pobolewanie jak na okres, a potem takie silne, co jakieś 12-15 minut. W dodatku dalej dużo śluzu odchodzi. Skurcze przeszły mi wczoraj. Dziś miałam wizytę i maluch waży już max 3.5 kg, a z granicą błędu 3.2 kg. Rozwarcie na 2 cm. Boję się, że Dzidziuś urośnie do porodu duuuży. Ja 13 kg na plusie. Ostatni miesiąc sfolgowałam ze słodyczami, toteż mały urósł. Troszkę dietkę włączam od dziś.
Już bym chciała rodzić. Fizycznie czuję się fatalnie. Boli miednica, spojenie łonowe, baaaardzo ciąży mi brzuszek, kręgosłup też daje o sobie znać. Z niecierpliwością czekam na regularne skurcze! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTESMY W KONCU W DOMKU 😁 troche przeszlismy 20godzin bez wod sam porod prawie 4 godziny ale sie udało szyta bylam tylko w srodku rozpuszczalnymi szwami . krocze nie pekło. troche przeszlismy kroplowki dostawał az mi sie płakac chcialo co dziennie, na szczescie juz jest ok ale nerwy ma straszne 😁 ale to nic nie szkodzi wazne zeby byl juz zdrowy 😁 troszke musimy dojsc do siebie tyle dni w szpitalu 😁
Gratulacje dla wszystkich mam 🤪 nadrabiac bede potem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie się Asiu odezwałaś, fajnie że już jesteście w domku 🙂 opowiadaj bo mam braki w tabelce 🙃

u mnie ciągle jakieś małe bolesne skurcze.... i trochę brązowych glutków 🙃

stasia na każdą przyjdzie czas 🙂 odpoczywaj
natalijka ja też ciągle zajadam to czekanie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czuję, że to u mnie już coraz bliżej. Wsiadłam do auta, ujechałam ze 2 km i nie będzie... Ciągnący ból w dole brzucha, napór taki, że mnie rozwala od środka, parcie na pęcherz itp. Skurcze połączone z promieniowaniem do kręgosłupa. Oj jak ja już chcę na porodówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u lekarza, mały zdrowy ale sie do nas nie wybiera, żadnych objawów porodu. Szyjka twarda zero rozwarcia i główka tez wysoko.
W związku z tym ze ma 4,5kg i nadal przybiera na wadze mam sie jutro stawić do szpitala gdzie zostanie jeszcze raz zważony i zapadnie decyzja czy cesarka czy do domu....czekać.
Zazdroszczę wam mamusie....macie swoje bobaski już na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stokrotko- będzie dobrze. i nam się uda 🙂. ja po ostatniej wizycie 5 dni temu podobne wieści jak u Ciebie- tylko moja mała 3400, ale teraz od tego czekania rzuciłam się na słodycze i boję się, że i moja dobije do 4 kg.
Kochane, macie jakieś sposoby na ból kręgosłupa? z wieloma rzeczami jakoś dawałam radę,ale te ostatnie dni to już płakać się chce-wiem, że poród to dopiero będzie ból, ale jest poród, jest Córunia, a ten ból kręgosłupa jak jeszcze tydzień potrzyma, to nie wiem, czy znajdę siłę na poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moj Ksawerciu urodził sie po 20godzinach od odejscia wod płodowych, sam porod prawie 4 godz nie chciała głowka nam wyjsc ale sie udało nie peklo mi krocze ale pordo ogolnie miałam ciezki i bolesny ale wszystko sie zapomina. a wiec dane do tabelki
KSAWERY WŁADYSŁAW 5.09.2013 GODZ 10,40 3300G 53CM SIŁAMI NATURY OB GŁOWKI 32CM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moj Ksawerciu urodził sie po 20godzinach od odejscia wod płodowych, sam porod prawie 4 godz nie chciała głowka nam wyjsc ale sie udało nie peklo mi krocze ale pordo ogolnie miałam ciezki i bolesny ale wszystko sie zapomina. a wiec dane do tabelki
KSAWERY WŁADYSŁAW 5.09.2013 GODZ 10,40 3300G 53CM SIŁAMI NATURY OB GŁOWKI 32CM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasia ja na kilka dni przed porodem już nie wytrzymywałam bólu kręgosłupa. W nocy najbardziej dawał się we znaki.
Moim jedynym sposobem na odrobinę ulgi było ułożenie między nogami dużej poduchy między nogi i z tyłu pod plecy kołdrę zwijałam, tak aby się o nią opierać.
Innej rady nie mam.

My z Bartusiem uczymy się siebie teraz ale jest dużo łatwiej niż było z Natalką 🙂
Być może dlatego, że już raz to przerabiałam.
Ale radość tak samo wielka 🙂
Mamy teraz nawał pokarmu, który staramy się wspólnie opanować 😁

Aniu to już chyba blisko skoro glutki widzisz 😁

Trzymam za Was kciuki dziewczyny i pędzę do mojego SKARBECZKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...