Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja sie właśnie przeterminowalam 😉. Dzisiaj odszed mi czop sluzowy ale zupełnie bezbarwny. Wczoraj miałam wieczorem skurcze co 20 minut ale jak tylko sie polozylam spać wszystko przeszło.
Ale to już jakiś postęp 🙂
Pewnie trochę czasu minie zanim zacznie sie tu jakiś ruch.
Trzymam kciuki za was i za siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja już jestem mamusią. Mały jest przeslodki. Przyszedł na świat o 8.30.ważył 3150 kg i 52 cm dł. Dostał 9 pkt. Jestem mega szczesliwa ze już po wszystkim. Teraz tylko szybko dojść do ssiebie. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam w śr wizyte u ginekologa.. Dzisiaj bylam na pobraniu krwi i pielęgniarki do mnie ze jeszcze z tydzien, a nawet dwa pochodze w ciazy bo mam brzuch wysoko.. 😞 Pocieszam sie tym ze nie wszystkim dziewczynom opada brzuch przed porodem.. Wiec mam nadzieje ze i mnie to dotyczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawitałam tutaj nareszcie 🙂
nie wiem jak wy kochane ale ja śpię prawie całymi dniami z małą ... 🙂
powiedzie czy macie założone szwy rozpuszczalne po porodzie?
ja takie mam i juz mi sie usunęły same i nie wiem czy mam iść do mojego gina na kontrole jakąś czy co? 🤢
nie wiem ...
moja kruszynka mnie wysysa na całego ciągle chce jeść cyca 🙂 a ja juz jestem prawie przeźroczysta.
czy wasze pociechy tez się tak szeroko uśmiechają? moja czasami śmnieje sie przez sen na głos 🙂
w którym dniu po porodzie wychodzicie z maluszkami na świeże powietrze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko rozpuszczalne bo na zewnatrz nie byłam szyta. jeśli chodzi o wyjście na dwor planuje juz w tym tyg pediatra w szpitalu mowiła ze ta po tygodniu juz mozna. a jeśli chodzi o wizyte u lekarza to po 6tyg po porodzie nam mowili. jesli chodzi sen to zamiast własnie korzystac i spac to chodze sie krece po domu ale mam mame w domu ktora bardzo mi pomaga ale dzis zrobilam porzadek z ciuchami ciązowymi bo mam juz 14,5kg mniej jak do porodu 😁 wszystko takie wiotkie 😮 ale po miesiacu mozna zaczac cwiczyc nie żebym jakoś się specjalnie tym martwiła ale dla samej siebie bo mam taki wiszacy brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kochane
GRATULACJE DLA GOSI 🙂
Podobno wszystkie szwy mam rozpuszczalne i w środku i na zewnątrz. O spacerach jeszcze nawet nie myśle bo ledwo żyje. 🤨 Ciężkie jest życie matki.... dużo łatwiej dogadywałam się z brzuchem 🙃 Mam w domu małego terroryste, piersi bolą mnie już przeokropnie, szwy ciągną, on właśnie ryczy.... 🤢 a ja oczywiście nie mam pojęcia dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, cycki przestają boleć dopiero po kilku dniach pod warunkiem, że małego będziesz dobrze przystawiała, wciskaj mu jak najwięcej otoczki, tak aby sutek miał na podniebieniu, bo inaczej zmasakruje Ci brodawki i będzie dupa blada z karmienia. Ja z Natalką nie przetrwałam, ale wiem co robiłam źle i teraz współpraca z Bartolinim idzie nam znakomicie.
Co do szwów, lekarka która mi je zakładała mówiła ze są rozpuszczalne, a tu 10 dni mija a mnie dalej nitka z kroku wystaje, więc już sama nie wiem czy coś jest nie halo.
Też byłam szyta tylko w środku i dużo szybciej wróciłam do formy niż po szyciu wewnątrz i na zewnątrz ,jak miałam przy pierwszym porodzie. Wtedy dochodziłam do siebie przez ponad dwa tygodnie.
Kontrola ponoć po 5 tygodniach u ginekologa ale korci mnie zadzwonić i zapytać co z tymi szwami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już za późno - mam strupy, więc ryczeliśmy sobie razem 🤔 ale wczoraj mąż zrobił mi prezent i kupił dojare elektryczną Tomme T. 🤪 kocham go za to jeszcze bardziej 😎
Wreszcie miałam czas oglądnąć co dostaliśmy w wyprawce szpitalnej 🙃 sporo tego, nawet żel do golenia z książeczką dla taty tam był 😮
Czas posprzątać bo środowiskowa dziś przyjdzie 😜

Dane do tabelki wpiszcie mi w temacie tabelkowych bo nie dam rady chyba przejrzeć postów w tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w piątek- dokładnie w terminie- urodziłą się nasza Weronisia. 3600g, 55 cm. jest słodka!!! o porodzie zapomniałam gdy położyli mi ją na brzuszku. teraz walczymy z nawałem pokarmu. pozdrawiam. nie wiem c u Was, przepraszam nie mam kiedy poczytać. całuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelina27 napisał(a):
Stokrotka jakbym urodziła przed terminem to moze bysmy się \"spotkaly\" w szpitalu 😁. O ile nadal zamierzasz rodzic w miejskim 🙂 Z Torunia to chyba troche Ci zajmie droga do szpitala, co?

Zostaje przy Miejskim.
Jutro na wizycie sie okaże czy wszystko w porządku jeżeli tak to lekarz mi powiedział ze do szpitala mam sie zgłosić w poniedziałek po weekendzie(ok 8 dni po terminie)...jeżeli oczywiście nie urodze wcześniej.
I wtedy zdecydują.
A droga do szpitala to jakieś 45minut...tym sie nie martwie 🙂
Na ostatnim usg wyszła waga małego 4,7kg i to na badaniu właśnie w tym szpitalu.
Kazali wracać o domu i czekać na skurcze....a tu nic.
Także zupełnie nie wiem czego sie spodziewać?
A Twoja ciążę prowadzi jakiś lekarz z tego właśnie szpitala?
Masz może położna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to duza ta Twoja dzidzia 🙂. Ja tam jeszcze nie bylam, nie badalam sie tam. Wiem tylko ze jakbym nie urodzila do 2 pazdziernika to wlasnie tego dnia mam isc do szpitala. Ale nie dopuszczam do siebie takiej mysli, ze tyle przenosze 🙂. Nie mam poloznej, ale moja mama zna przelozona poloznych z tego szpitala, nie pamietam nazwiska, wiem ze ma Brygida na imie.. I gdzies tam niby moje imie i nazwisko jest "przypiete" ze maja sie mna jakos zajac.. Wiec mam nadzieje ze trafie na ta p. Brygide 🙂.

I powiedz mi, mialas jakies skierowanie na usg w tym szpitalu? Bo chcialabym sobie zrobic, bo nie znam wagi przyblizonej malej, nie wiem czy jest dobrze ulozona.. z tego co wiem to pod koniec ciazy bada sie wydolnosc lozyska i ilosc wod plodowych a mnie ta moja prowadzaca na zadne badania nie kieruje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...