Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje dla wszystkich nowych mam.
Dwupaczki trzymam za was kciuki 🙂

Dziewczyny ja aktualnie umieram. Mam infekcje w piersiach. Wczoraj gorączka 41 stopni. Wszystko mnie boli, dosłownie każdy kawałek mojego ciała 😞 dostałam aż dwa antybiotyki do tego kodeine przeciwbólowo i jestem jak naćpana. Przekichane, bo gorączka od wczoraj obniżyła się tylko do 39 stopni a ja mam problem nawet z pójściem do toalety bo od tych prochów mam zawroty głowy 😞

Z dobrych wieści u nas tyle, że Kacperek pięknie przybiera na wadze, już prawie sztywno trzyma głowę!!! Tak też jestem w szoku, tym bardziej, że jest delikatnym wczesniaczkiem. Tomuś od wtorku zaczął chodzic do przedszk na szczęście nie ma żadnego problemu żeby został sam 🙂 mój dzielny przedszkolaczek 🙂 Remont w domu jako tako narazie zrobiony, jak finans narazie e pozwolą you będziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla wszystkich nowych mam.
Dwupaczki trzymam za was kciuki 🙂

Dziewczyny ja aktualnie umieram. Mam infekcje w piersiach. Wczoraj gorączka 41 stopni. Wszystko mnie boli, dosłownie każdy kawałek mojego ciała 😞 dostałam aż dwa antybiotyki do tego kodeine przeciwbólowo i jestem jak naćpana. Przekichane, bo gorączka od wczoraj obniżyła się tylko do 39 stopni a ja mam problem nawet z pójściem do toalety bo od tych prochów jestem jak naćpana o mam okropne zawroty głowy.

Z dobrych wieści u nas tyle, że Kacperek pięknie przybiera na wadze i już prawie sztywno trzyma głowę!!! 🙂 Tak, ja też jestem w szoku tym bardziej, że przecież jest delikatnym wczesniaczkiem . Od wtorku Tomuś zaczął chodzic do przedszkola i nie ma żadnego problemu, żeby został sam 🙂 mój dzielny przedszkolaczek 🙂 Remont w domu jako tako zrobiony, już da się żyć 🙂 jak finanse pozwolą to bedziemy dalej działać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuu to musi boleć 🥴 oby przeszło jak najszybciej

no to gusia powiem ci że ja mam cyce jak arbuzy - małego nakarmiłam, odciągnęłam 120ml i końca nie widać...
jutro zwali sie do mnie teściowa..... że niby kopytek mi nagotować 🤔 a tak na prawdę to sprawdzić granice mojej cierpliwości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Trochę mamy do nadrobienia. Możliwe, że dziś wrócimy do domku. Mateuszek zdrowy ale szkrabik maleńki. Ja po tej drugiej cesarkę dochodzenie do siebie zdecydowanie wolniej i gorzej niż po pierwszej. Jestem jeszcze całą obolała ale to bolą mnie też mięśnie po tych cudownie wygodnych łóżkach szpitalnych. Tęsknimy już za domkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się ciesze ze nie jestem sama 😉 Ja dzisiaj znowu wysprzatalam cale mieszkanie wlacznie z oknami.. Ale zaczynam tracic nadzieje ze urodze niedlugo, bo brzuch wysoko, zero skurczy, nic mi tam nie leci nadzywczajniego.. A jak u Ciebie MisQa? Cos sie chociaz dzieje zapowiadajacego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się ciesze ze nie jestem sama 😉 Ja dzisiaj znowu wysprzatalam cale mieszkanie wlacznie z oknami.. Ale zaczynam tracic nadzieje ze urodze niedlugo, bo brzuch wysoko, zero skurczy, nic mi tam nie leci nadzywczajniego.. A jak u Ciebie MisQa? Cos sie chociaz dzieje zapowiadajacego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja regularnie sprzatam wysprzatane mieszzkanie 😁 Biore cieple wrecz gorace prysznice wykorzystuje meza iitd 😁 A co do jakichkolwiek zwiastunow.. od kilku dni boli mnie podbrzusze wczoraj uda od pupy az po kolana skurcze prawie niebolace i wczoraj zaczal mi chyba ten czop odchodzic.. takie geste galaretowate cos.. mama dzis do mnie wpadla i mowi ze chyba mi sie ciut brzzuch opuscil.. ale czy ja wiem.... juz mi cierpliwosci zaczyna brakowac.. a w srode muszze wrocic na oddzial bo bylam 15 dni na przepustce.. chcialabym urodzzic do tego czasu ale chyba nie zdaze... nie chce tam znow lezec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
Dziękujemy za gratulacje 🙂
My już od środy w domu także wyszłyśmy bardzo szybko 🙂
Laura jest kochana ,słodka i bardzo grzeczna.karmimy się piersią i póki co mam bardzo obolałe i popękane brodawki,także karmię ze łzami w oczach.
Ja nie mogę w ogóle dojść do siebie jest tragicznie 😞
Po pierwszej cesarce od razu chodziłam i w ogóle a teraz lipa straszny ból i wszystko boli,a najbardziej kręgosłup chodzę jak stara babcia 😞
Ale mam nadzieje,że z dnia na dzień będzie tylko lepiej 🙂
Trzymam kciuki za dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!! Urodziłam w niedziele 22.09.2013r. O godzinie 24:51. Igor waży 4410 i mierzy 60cm.
Poród koszmar!! Głowa w obwodzie 38cm.
Mały jest przesłodki tak patrzę na niego i sie zastanawiam jak on sie mieścił w tym brzuchu.
Porod siłami natury 24h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE STOKROTKA
Moja córcia też była taka duża :-) życzę zdrówka i dojścia do formy bo na 100% byłaś nacinana i pewnie trochę pękłaś, takie rany trudno się goją. Ja pryskałam Tantum Rose i jakoś po 2 tygodniach doszłam do siebie. DUŻO SIŁ I WYTRWAŁOŚCI ŻYCZĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stokrotka19 napisał(a):
Cześć dziewczyny!! Urodziłam w niedziele 22.09.2013r. O godzinie 24:51. Igor waży 4410 i mierzy 60cm.
Poród koszmar!! Głowa w obwodzie 38cm.
Mały jest przesłodki tak patrzę na niego i sie zastanawiam jak on sie mieścił w tym brzuchu.
Porod siłami natury 24h.

GRATULACJE, WITAMY IGORKA
24h? 38cm? a ja myślałam że miałam ciężko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nadal 2w1.. I juz mi brakuje cierpliwosci 😞 Normalnie czasami mam ochote usiasc i ryczeć 😞 Brzuch to mam tak duzy ze czasami mam wrazenie ze zaraz mi peknie.. A jak do tego dojdzie rozciaganie malej to juz w ogole.. 😞 Dzis jade na ktg na 17.. zobaczymy czy cos sie dzieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz bylam dzisiaj na KTG. Co się dowiedzialam? "Wszystko dobrze, mozna isc do domu"... Jak nie zaplacisz to gowno Ci powiedza.. Także narazie wiem tyle co nic. Nic sie oczywiscie nie dzieje zapowiadajacego. Jestem cala obolala, kregoslup, kosc lonowa i miednica mnie bola.. Szkoda gadac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...