Skocz do zawartości

GRATULACJE DLA SONKI I JEJ TOLUNI | Forum o ciąży


Dzikuska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratuluję kochana! Wreszcie się doczekałaś 🙂 Mam nadzieję,że było tak jak sobie wymarzyłaś 🙂 Witamy kolejną księżniczkę na Świecie :* Jak dojdziesz do siebie to odezwij się koniecznie jak było :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sonka: jeju jak się cieszę że masz już Tolusię przy sobie !!
niech uczucie MOCy nie opuszcza Cię, Gratuluję Ci z całego serca, że po tych wszystkich trudach ciążowych masz swoje małe szczęście przy sobie. Oczywiście wiesz że czekamy na opisy i zdjęcia 🙂

Tola: witamy na świecie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,nie ogarniam internetu w telefonie a laptop przedwczoraj zastrajkowal,zatem tak po krotce 🙂 jestem, zyje i nigdy w zyciu przysiegam nie bede juz rodzic 🙂 to byl moj najkrotszy ale i najbolesniejszy porod.. Przyjechalismy ok 13.00 do szpitala na umowione ktg i pppodjecie decyzji co dalej czy wywolywac czy czekac. Na ktg wyszly skurcze ktorych nie czulam i w badaniu 3 cm. Zatem na porodowke, Tola zaczynala sie z wlasnej woli rodzic. Badal i przyjmowal mnie moj lekarz prowadzacy co bardzo mnie cieszylo, powiedzial ze przed polnoca zapewne utule juz coreczke i ze mam dac mu znac jak sie urodzi. O 15.00 chodzilam sobie, gadalam z mama przez tel, cykalismy ostatnie fotki z brzuszkiem, a o 15.30 dopadly mnie juz skurcze co 5 min ktore powodowaly juz lzy i zagryzanie poduszki, o 16 z haczykiem poszlam do lazienki gdzie odeszly wody i juz zawislam z bolu na kaloryferze proszac o znieczulenie,
zawolano anestozjologa, ja juz bylam z powrotem na lozku i mialam ochote wszystkich zagryzc, anestezjolog dochodzil do sali a tu krzycza "nie, nie podajemy, glowka idzie, przyj przyj.." a ja chcialam z bolu uciec z tamtad, trzymaly mnie 4 osoby plus moj T i cisneli mi nogi, glowe, brzuch aby pomoc wyprzec mala.. Filmowo krzyczalam ile sie dalo, oczy myslalam ze mi pekna, bol byl tak ogromny, ze zagluszal myslalam, ze najsilniejszy jaki jest na swiecie bol skurczy,jakze si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No,wiedzialam ze cos pochrzanie... No wiec, cdn jakze sie mylilam, ja naprawde jeszvze nigdy czegos takiego nie czulam.. Polozna zlapala mnie za reke i polozyla mi ja miedzy moje nogi mowiac " czujesz? To jest glowka, jeszcze tylko raz wyprzyj i urodzimy, dasz rade" bo ja krzyczalam ze nie dam i zeby mi pomogli -niemoc totalna.. Faktycznie,pod reka poczulam piekna okragla glowke, spojrzalam w dol i ja zobaczylam, byla pprawie juz cala po tej stronie 🙂 z nieludzkim okrzykiem z wbitymi paznokciami w ramie lekarza i sciskajaca druga reka reke mojego T wypchnelam o 17.13 resztka sil moja piekna Krolewne!!! Polozyli mi ja, malenka placzaca galaretke i przyszla ta MOC.. Amnezja poporodowa niesstety jeszcze nie wtedy bo bylam tak obolala ze rodzenie lozyska ktore sie nie chcialo odkleic bylo tez koszmarne. Potem zalozyli mi male 2 czy 3 szwy, bo powstaly male otarcia, nie popekalam, nie nacinanotylko male otarcia i szwy ktore sie rozpuszcza, wiec jest pieknie. Plakalam jak dziecko kiedy trzymalam ta moja Galaretke a moj T mnie glaskal i mowil jak bardzo kochabi ze jestem dzielna.. To jest ta MOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę mi wybaczyć , że podczytuje, ale mocno Wam kibicuje i gratuluję!

Sonka jesteś wielka i normalnie jak bóbr ryczę.... Niesamowite przeżycie!
Zyczę zdrowia, radości! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
mama majowa 2009, kwietniowa 2011 i mama wrześniiowa 2013 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...to jest ta MOC!!!!! Tolunia z wlasnej woli przyszla na swiat 6.02.2013 o godz 17.13 - 3740g 55cm 10pkt. Jest kopia Tymka, doslownie, roznia sie kolorem wloskow, ma czarne 🙂 pieknie je cycunia, robi kupy i kocham ja nad zycie, tesknie za reszta dzieci i jak wyniki badan Toli beda ok to jutro o 18.00 nas wypisza do domku 🙂 Dziekuje wam dziewczynki raz jeszcze, jak wroce do domku to poczytam z kompa co pisalyscie i pokaze Tole <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sonka chyba mimo tego bólu to piękny miałaś poród! jesteś bardzo dzielna! jojku jojku .... gartuluję jeszcze raz!! trzymajcie się cieplutko i zdrowo, wracajcie szybko do domku i cieszcie się sobą! powodzenia!! czekamy na relację jak sobie radzisz z mleczkiem itp.

brawo jeszcze raz bardzo dzielna dziewczynka z ciebie , masz piękną GALARETKĘ księżniczkową!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sonka no i ja znowu siedze i rycze jak bobr po czytaniu Twojego opisu porodu i ten moment jak dotknelas glowke malej...ale ja sie zrobilam strasznie wrazliwa.

Jestes bardzo dzielna i super ze udalo sie spelnic marzenie dzieciatka na brzuszku...zycze sobie i innym jeszcze nie rozpakowanym tak szybkiego porodu jak Twoj, no i moze troche mnie bolesnego 🙂
Ale z pewnoscia tak wzruszajacego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy ja już zawsze będę ryczeć jak ktoś będzie mówił o porodzie?///////
Soniuś-ale to dziwne uczucie dotykać tej głowiny między nogami-ja to sibę bałam normalnie dotknąć 🙂
A czytając Twój opis między łzami wzruszenia śmiałam się bo przypomniało mi się jak ja zawisałam w łazience na kaloryferze 🙂 bezcenne wspomnienie 🙂 I też krzyczałam przy parciu,że ja przecież nie dam rady i niech mi ktoś pomoże 🙂 I te kobieciny biedne ciągnęły mnie za nogi bo ja się tak bałam,że je kuliłam do siebie...
Ten poród jest t ak okrutny a zarazem takn piękny 🙂 ach Toluniu malutka witaj raz jeszcze! trzymam kciuki,że jutro wrócicie do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki raz jeszcze dziewczynki 🙂 niech ta MOC będzie z Wami 🙂
nie martwcie się, opisujac swoj porod tez mi łzy płynęły i wiele emocji przy tym było, stąd zapewne wyszło tak chaotycznie.. Buleczku, dobrze, że są kaloryfery w łazienkach 😉

czekamy na 17stą, wtedy minie druga doba Tosieńce, i na Jej wyniki badań - jak będzie wszystko ok, to ok 18stej dziś jeszcze nas wypiszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje wielkie małe Szczęście 😘

ostatnie minuty z Tolą w brzusiu 🙂

NAJPIĘKNIEJSZY z momentów życia !!!

..no i łza się kręci.. kilka chwil po powitaniu Maleńkiej 🙂

uwielbiam to - emocje szczęśliwego tatusia 😘

pierwsze przewijanie

Perełka nasza najpiękniejsza

a jak się już najem 🙂

żółwik 🙂

cudnie jest nam razem

dumny starszy brat 🙂

pierwsza kąpiel

kochamy Cię Maluchu <3

no i mam już 6 dni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...