Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Super jest nas coraz więcej 🙂
Witaj wicia 🙂
Ja mieszkam w Elblągu, jest to moja druga ciąża- termin z pierwszego USG na 5-10-2013. Mam juz synka 2 letniego 🙂 następna wizyta 26 Lutego , już nie moge się doczekac, jestem jak zwykle pełna obaw, nie cierpie poczatku ciąży 😞
A Wy dziewczyny jak sie czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, to też jest moja druga ciąża, mam synka 1rok i 2 miesiące 🙂 termin mam na 6.10.2013, kolejne badanie mam 7.03....
Nie martwię się, musi być dobrze!!!!
A czuję si różnie, śpiąco, męcząco.... 🙂 jednak Synek skutecznie mnie z tego stanu wybudza :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moje pierwsze dzieciatko 🙂 termin mam na 13 pazdziernika. Jak na razie czuje sie swietnie. Nie mam objawow i moge dalej pracowac 🙂 do lekarza mam teraz na 13 marca. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj wicia wsrod nas 🙂 🙂

Mam nadzieje ze bedziemy tutaj zagladac i dzielic sie tym co u nas 🙂

Ja termin bede miala "dokladnie"wyznaczony dopiero jutro hehe ale z tego co sobie liczylam to okolo 14pazdziernik 🙂 Takze jutro mam wizyte zdecydowalam sie ze tym razem moja ciaze bedzie prowadzic irlandzki lekarz bo polscka jest tylko jedna godna uwagi niestety jest bardzo zajeta i nie ma juz wolnych miejsc 🙂 a reszta albo zajeta albo niekompetentna. Takze wlasnie jutro bedzie dzien kiedy oficjalnie lekarz potwierdzi moja ciaze i zaczna sie regualrne wizyty 🙂 Nie moge uwierzyc ze sie nam udalo. Za pierwszym razem udala nam sie coreczke tak i teraz udalo sie za 1wszym razem 🙂 mam przeczucie ze bedzie synus. Ale wiadomo co by nie bylo bede kochac ponad zycie 🙂

Dzis bylam znowu w pracy, ogolnie mam ciezka fizycznie prace i nie mam pojecia jak dlugo w niej wytrzymam , jedno wiem napewno irlandzycy sa bardzo nie chetni do dawania L4 wiec mam nadzieje ze ja niebede miala zadnych problemiw ani w ciazy ani z l4 hehehe.Normalnie pracuje 5dni w tyg od 8:15 do 16:45 w tym mam dwie przerwy 15 i 30minut. Ponoc jak jestem w ciazy przysluguje mi jeszcze 15minut ekstra juz widze mine mojaj szefowej jak jej to powiem!! 😁 😁 😁 Dzis jestesmy umowieni do znajomych na pizze dzieciaczki sie wybawia a my spedzimy milo czaaas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Już pojawiły się październikowe mamy , ależ ten czas leci 😁 Ja co dopiero się logowałam na brzuszka, a zostało mi już ciut ponad 2 tygodnie i będę tulić swoją córę 🙂
wszystkim bardzo gratuluję fasolek, niech rosną zdrowe i silne. Zobaczycie jak szybko wam te 9miesięcy przeleci. Dbajcie o siebie i cieszcie się rosnącym brzuszkiem 🙂 buziaki mamuśki
marcówka 2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
jeśli chodzi o moje dolegliwosci to mogłabym spać i spać najlepiej 24H z przerwami na jedzenie i siusiu 😁 😁 oczywiście mój synek też mi na to nie pozwala, ale i tak jest kochany, bo grzecznie chodzi spac o 20 takze mam czas dla siebie 🙂
SyLa1205 przy tej ciąży też udało się za pierwszym razem, az byłam w szoku i nie mogłam uwierzyć , tym bardziej, że o synka staraliśmy się 6 miesiecy, myślałam, że tym razem będzie podobnie, a tu taka niespodzianka 🙂 🙂 🙂 🙂
Do pracy już nie chodzę , od razu na pierwszej wizycie u gin poprosiłam o l4, nie mam ciężkiej pracy , ale za to jest bardzo stresująca i dlatego stwierdziłam, ze nie ma co się tam meczyc, skorzysta na tym przede wszystkim synek 🙂 teraz jestem tylko jego 🙂 no dobra i tatusia tez 😜
Idę sie juz położyć , życzę wszystkim spokojnej nocy 🙂
Dobranoc Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fela58 ja postaram sie chodzic jak nadluzej bo tutaj sa troszke inne zasady i nie mam tak fajnie z l4 jak u was 🙂 🙂 tzn w Pl 😉 no ale wiadomo dzidzia najwazniejsza i zobaczymy co dalej 🙂 mnie dzis w nocy zmulilo!!! ale zasnelam i rano juz nic ufff wiem ze raczej to przedemna ale mam cicha nadzieje, moja pierwsza ciaza to mialam mdlosci do 3m pozniej straszne bole glowy poteeem znowu mdlosci plus ogromna zgaga i od ciezaru brzuszka dostalam przepukliny takim wlasnie o to sposobem mialam cesarke hehe i teraz tez bede sie starac o niaa 🙂 jak juz jestem cieta to juz niech bede cieta bo brzuszek zostal a tam na dole niech zostanie nie ruszone heheh 😁 😁 😁

anusiawitaj wsrod nas 🙂 wpadaj czesciej i napisz jak sie czujecie i cos o sobie 🙂 ja mam dzisiaj wizyte u lekarza na potwierdzenie ciazy a robilam test juz w sumie tydzien temu hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:]
u mnie wlasnie obiad sie gotuje:]

narazie nie mam zadnych dolegliwosci chyba jeszcze na to za wczesnie jutro mam wizyte o 13:30 u lekarza to zobaczymy co i jak.....\

co moge o sobie powiedziec to mojje drugie dziecko....własnie jestem wtrakcie przeprowadzki generwalnie niewiem gdzie rece mam wlozyc...ale fajnie ze tu coraz wiekszy ruch sie robi jestem z krakowa a wy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wicia faktycznie duuuzo wiecej teraz mam ktore juz maja chociaz jedna pocieche 🙂 3lata temu jak zaszlam w ciaze i zapisalam sie na brzuszek na naszym forum byla tylko dwie dziewczyny ktore mialy drugie dzieciatko w drodze a bylo nas naprawde sporo do dzisiaj mamy swoje forum i piszemy do siebie nawet ogranizuja dziewczyny zloty niestety ja mam gorzej z dopasowaniem sie do terminow 😉

anusia przeprowadzka, hmm ciezka sprawa! oszzedzaj sie i nie dzwigaj!!! a przeprowadzasz sie od rodzicow?do rodzicow? 🙂 czy na swoje wynajmowe? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za mile powitanie 🙂
Rzeczywiscie duzo tu doswiadczonych mam 🙂
Do lekarza wybieram sie 29.02 chyba ze wczesniej bedzie sie cos dzialo.
Z objawow to mam ten charakterystyczne metaliczny posmak w ustach i bolesne piersi wieczorem. To zreszta sklonilo mnie do wykonania testu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...