Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 milo ze u was wszystko dobrze 🙂 trzymam kciuki za kazda z was 🙂 ja rowniez mam mdlosci nadal jak mi sie juz wydaje ze przechodza to zaraz mi przychodza z powrotem i nie daja o sobie zapomniec 🙂 no ale mam nadzieje ze blizej niz dalej. Ja mdlosci mialam w 1wszej ciazy caly 1 i 3 trymestr. Kolejne badanie mam 10kwietnia.
Poza tym moje swieta spedzam w pracy a moja maala zaczela goraczkowac od dzis takze znowu sie zaczyna. Jak nie urok to przemarsz


Happy Easter! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, u mnie to samo, brzuszek wystaje już bardzo widocznie :/ kolega stwierdził "no to jak będziesz wyglądać w 9 m-cu?" eeee zabił mnie trochę... ale mówią że przy drugim dziecku bardziej i szybciej widać, zobaczymy 🙂 a najważniejsze żeby wszystko było dobrze z dzidziusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Mój brzuch też już jest widoczny, jak dla mnie to już bym powiedziała że ogromny 🤪p Te święta tak szybko się skończyły, a było tak fajnie ... Mąż już wrócił na szkolenie i dziś taki smutny dzień 😞 byłam dziś na bilansie dwulatka z Maksem i wszystko dobrze , ale jego waga jest na 90 centylu 😲 chyba też po świętach mu się przytylo, od jutra dieta! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Myślałam,ze tylko mnie tak urosło ale pocieszyłyście mnie 😁 Moja bratowa dała mi kilka swoich bluzek z okresu ciąży bo niestety w moich wyglądam jakbym je po młodszej siostrze donosiła.W czasach kiedy byłam w ciąży z moimi dużymi już pociechami nosiło się namioty i teraz trochę trudno mi się odnależć ha ha ha ha
Pozdrawiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa3 napisał(a):
a bolą Was plecy? mi nie dają zmywać.
Zaraziłyście kogoś brzuszkiem? bo ja koleżankę ze szkoły średniej 😆 a co niech ma

ja mam z,mywarke wiec nie wiem 😉 a tak poza tym to nosze amlego i nie bola, narazie 🙂 w poprzedniej ciazy bolal mnie krzyzy ale tylko jak zle spalam i to pod sma koniec.

a o ciazy dopiero powiedzielismy w sweita i to paru osobom wiec moze jeszcze czas na zarazenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
oj mi też sie troszke już urosło :P w żadne spodnie już nie wejde a jak wchodze to o zapięciu się moge zapomnieć, zostały mi jedynie leginsy które są w miare rozciągliwe, trzeba sie wybrać na jakieś zakupki 😉
jeśli chodzi o święta to było milutko i sobie pojadłam chyba za te wszystkie zaległe tygodnie 🙂
z moimi mdłościami już lepiej chociaż czasem mnie jeszcze troszke zamdli, no i przez całe świeta ani razu nie wymiotowałam 😉

Ostatnio zauwazyłam że biodra mnie czasem bolą jakby drętwieja nie wiem jak to jeszcze nazwać, głównie podczas snu czasem sie nawet przez to budze. Ma albo miała tak któraś z Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie podobnie z tymi biodrami ale mam już tak długo, myślę że ok 4 tygodni. drętwieje mi skóra w okolicach bioder i pachwin. Najczęściej w nocy ten bok na którym śpie. Pytałam lekarza na samym początku co to może być to powiedział że ucisk na jakiś nerw.
U mnie wczoraj cały dzień nie było wody, straszne. Dopiero ok.20 można było z czymś ruszyć. Teraz wstawiłam pranie i mam nadzieje, że znowu nie wyłączą. Znowu zaczyna padać śnieg. W niedziele, w tą śnieżyce jechaliśmy do teściów na Śląsk 170km w 3godziny. Nie dość że najadłam się strachu to myślałam, że pęcherz mi pęknie. Nie było gdzie się zatrzymać. Jakieś 10km przed celem zepsuł się samochód 😠 za dużo śniegu zebraliśmy na spodzie auta i wciągnęło do silnika (jestem taka mądra bo posłuchałam rozmowę panów) rozebrali wysypali 3 łopaty śniegu i już, phi.
Wczoraj dostaliśmy przed 22 wyniki z PAPPA " Ryzyko trisomii 21, 18, 13 pary chromosomów na podstawie wykonanych badań niskie"
Wielkie UFFFFF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figga - super że badania wyszły dobrze 🙂 to najważniejsze - a co do przygód to napewno było "wesoło", współczuję, z tym siusianiem to czasem tylko problem :/ ja jak chce siku to już natychmiast muszę iść do kibelka 😉

dzisiaj mam wogóle słaby dzień, synek pół nocy przychodził do nas "bo musi się przytulić" potem było "pić" potem "siku" itd. mąż przeziębiony kaszle jak stary maluch ehhh dobrze że nie mam dzisiaj dużo pracy bo bym ususiła kogoś 😉 a po południu śmigam do fryzjera na pełny relaks 😁

no to miłego dnia dziewczynki 🙂
a jak tam badania, kto ma w tym tygodniu? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam fryzjera w planach ale dopiero za jakieś dwa tygodnie bo i tak na razie z czapką się nie rozstaje. Paella co będziesz robiła? u mnie chyba farbowanie na jeden kolor, a z cięciem jeszcze się zastanawiam, może wrócę do prostej grzywki. Czasami nachodzi mnie ochota na solarium, żeby się dogrzać bo za oknem brrr ale wiem że to BARDZO głupi pomysł. Czekamy na słonko, jeszcze nie raz nas dogrzeje z tymi kulkami z przodu 😉 Z tym siku to jest tak że chce się bardzo a w trakcie to jest tyle co kot napłakał. Nie wiem jak to będzie później, już teraz sikam dwa razy w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc grubaski 🙂 Juz chyba moge tak pisac 🙂
Sikanie staje sie nasza zmora zamiast mdlosci 🙂
A zeby was pocieszyc to ja pierwsze 2 ciaze wymiotowalam praktycznie do samego konca wiec stwierdzam z cala pewnoscia ze kazda ciaza jest inna i na nic nie ma reguly 🙂

Jak wasze libido??? martwie sie bo moje opada baaaaaaaaardzo-nie mam ochoty na przytulanki nie mowiac juz o czyms wiecej... jeszcze troche i bede musiala na panienki mezowi dawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa- u fryzjera było suuuper pełen relaks 🙂 a miałam saunę (bo taką suszę miałam na głowie od tych czapek i kaloryferów) i troszkę końcówki podciełam 🙂 farbowanie musi jeszcze z 2 tygodnie zaczekać, jak definitywnie zakończy się I trymestr 🙂

ooo tak, to sikanie w nocy też mnie denerwuje i nie wiem dlaczego ale jak się obudzę to muszę biec NATYCHMIAST do wc :/
Libido hmm tak jak u Figi na początku strach więc częstotliwość żadna a libido wysokie i dalej wzrasta 🤪 aż się boję co będzie dalej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

solenizantka i jak tam synus przestal kaslac teraz maz daje jak maluch hehehe doobre 😁 u nas virus jakis od 4dni goraczka itd bleee jeszcze mamy poczekac 3 4 dni jak nie przejdzie antybiotyk trzeba kupic znoooowu! brrr

paella co robilas na wlosach? ja tez planuje sie wybrac hmm a ze jestem blondynka to znowu kreci mnie zeby zmienic na ciemny kolor a jak to zrobie to znowu bede zalowac 😁

mloda2364 kurde ale szybciutko Ci to powiedzial? 🤪 nie za szybko 😁 naprawde juz mozna powiedziec? gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...