Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiaub napisał(a):
🙂 ja niecierpliwie bede czekac na powrot mojego bo troche sportu by sie przydalo, kalorie jakos spalic czesciowo trzeba, a biegac nie bede 🙂
hehe sport to zdrowiec 🙃 u mnie z liido to tak roznie. Ale z reguly nigdy mi sie nie chce dopuki maz nie wezmie mnie w obroty hehe takze ide zawsze bo pozniej mi sie juz chce 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Syla - tylko podcinałam końcówki i miałam saunę (bo "suszę" miałam taką na głowie że szok) - farbowanie zostawiam na później (jak skończy się I trymestr).

Młoda - gratulacje i najważniejeszeże wszystko ok 🙂

dobranoc 🙂 idę spać bo ciężki dzień miałam i Młody jeszcze truje tyłek cały dzień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda super że wszystko ok i że płeć wstępnie udało się ustalić.Wg mnie fajnie wiedzieć by "ono" miało płeć.
Libido u mnie na samym początku wysokie ale co z tego jak dostałam zakaz od lekarza a teraz to ciągle mi niedobrze, jestem wkurzona, śpiaca, wzdęta. i dalej niecmam pozwolenia. Może za tydzień lekarz nam pozwoli. Wiem że to ostatnia szansa bo w trzecim trymestrze w poprzedniej ciąży. też miałam zakaz ze względu na skurcze, a po porodzie przez dlugi czas o seksie nie chce się nawet słyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzyłam że będzie dziewczynka do 30tc, wtedy lekarz powiedział do mnie może Pani śmiało malować pokój na różowo 🙂


mojej koleżance z pracy miała urodzić się wnuczka zakupiła przyszłym rodzicom ciuchów dla dziewczynki na pół roku 2 tyg. przed terminem lekarz stwierdził że ten chłopiec dobrze się kamuflował!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂

Paella nie slyszalam o czyms takim jak suszenie tzn ze bylas umyc wlosy czy co hehe bo moze co zakatek to inaczej cos ktos nazywa 🙂

Solenizantka oj wiem co przezywasz bo chyba ten sam wirus jest u nas Nela sie juz tak kula od niedzieli czy tez poniedzialku w czwartek bylam u lekarza z nia i mowil zeby sie wstrzymac jeszcze z 3/4 dni jak nie przejdzie to antybiotyk zaserwowac. Zobaczymy mam nadzieje ze wysliznie sie z tego bo nie chce jej dawac antybiotyku bo miala nie zadobre proby watrobowe po ostatnich antybiotykach 😞
Ogolnie pisze do wszystkich ale Ty jestes w 11 tc tak jak ja na wideo z 11tygodnia jest swietnie pokazane w 4D dzieciatko pokazane normalnie bajka!!!!!!!!!! polecam kazdej sobie zobaczyc! 🙂

Ja sie zbieram juz spac teraz caly weekend czeka mnie w pracy w pon kolejna wizyta z Nela u dermatologa irola pewnie nic nowego sie nie dowiem.... a we wtorek przyjezdza moja ciocia z mldosza corka na tydzien aaa w srode mam wizyte w szpitalu w koncu 🙂 a potem kolejny weekend w pracy bleeeeeee

Teraz uciekam bo mam dzis boe brzucha okropne chyba przez to ze z 5h spedzilam prasujac swoje i corki ubrania!!!! wrrr potem jeszcze zakupy bo przez weekend nie bedzie na to czasu... mdlosci chyba pomalu ustepuja bo przez dzien naciagnie mnie moze max 3/4razy nasilaja sie wieczorem fuj ani zjesc ani nic bo pozniej zgaga...



Dobrej nocki mamuski i milego WEEKENDU!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
syla- juz masz zgage?????????? Biedna,wspolczuje

mam nadzieje ze u zadnej z nas lekarz sie nie pomyli. moje 2 kolezanki do konca ciazy mialy na 100% dziewczynki i porodzily chlopcow. Zalamalabym sie majac w domu same rozowiutkie sukienusie a tu chlopiec!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - sauna polega na tym że po 1. myje włosy po 2. nakłada odżywkę, a później nakłada Ci taki "hełm" z którego leci ciepła para i najwilża Ci włosy (taka sauna), później zmywa Ci odżywkę z włosów i jeśli nie chcesz nic więcej robić to suszy i układa - koniec 🙂 ja jeszcze podcinałam końcówki 🙂

kasiaub - Ty sobie nie wyobrażasz chłopaka mieć w domu a ja dziewczynki 🙂 ale zapewne co by nie było to i tak będziemy szczęśliwe 😉 byle zdrowe 🙂 a z określeniem płci to chyba faktycznie jeszcze za wcześnie dla nas, boja znajoma dowiedziała się jakoś w 14 tyg. że będzie chłopak, a dzisiaj jest w ok. 20 tyg. i właśnie się dowiedziała że to chyba jednak dziewczynka 😆, więc tak to już jest że nie ma nic napewno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do plci to ja w 13tc dowiedzialam sie z ebedzie chlopak no i byl 🙂

a co do choroby to niestety Julkowi zrobilo sie z tego zapalenie ucha i dostal od dzisiaj antybiotyk 😞
no i przy okazji i mnie zarazil.... trzeci raz w ciagu tej ciazy, to juz lekka przesada 😞

Filmik fajowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zaglądałyście na wątki ze wcześniejszymi miesiącami? Dziś wpadałam do majówek i kwietniówek poczytać o wyprawce. Nie mam bladego pojęcia co i jak i kiedy.
Wczoraj śmiała się ze mnie żona kuzyna, że przeżywam to wszystko jakby zostały mi dwa tygodnie do terminu. Może i ma racje, ale my staraliśmy się o dziecko 5 lat a oni zaliczyli "wpadkę" i dawno za sobą wszystkie niewiadome, więc pewnie stąd te różnice z postrzeganiu całej sytuacji. Przy mojej chorobie tylko 5% kobiet zachodzi w ciążę naturalnie bez wspomagania farmakologicznego czy operacyjnego, mam w tej chwili 4 lekarzy.. zgodnie twierdzą, że opanuje swoje emocje dopiero ok. 5 - 6 miesiąca jak zobaczę duży brzuch i poczuję porządne kopniaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figa trzeba mieć zmyte paznokcie to prawda.
Jak urośnie ci brzuch i cały czas będziesz czuła malenstwo to się uspokoisz i mi zresztą też to ulgę przyniesie.
W pierwszej ciąży nie brałam pod uwagę że mounże być dziewczynka i twierdziłam że lekarze się mylą a teraz przy drugim nawet cieszyła bym się na dziewczynkę, wydaje mi się że chyba
łatwiej byłoby dwie wychowywać no i koszty mniejsze z zabawkami ciuchami, no i może bardziej byłyby za sobą 🙂 Na chłopca też
oczywiście będę się cieszyć.Byle tylko zdrowe!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa3 napisał(a):
czy naprawdę trzeba mieć zmyty lakier u dłoni i stóp do porodu? podobno wtedy widać czy nie dzieje się coś złego, czy nie sinieją nam palce, Mit czy prawda? nigdy o niczym takim nie słyszałam.

u rak prawda, a u nog to ja jeszcze przed samym porodem pedicurie i czerwony lakier robilam 🙂 a na rekach przezroczysty spokojnie mozesz miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam zgage jak sie najem na noc hehee no domniewam ze bedzie podobnie w tej ciazy ja mam wrzody na zoladku i chyba dlatego podczas ciazy mam coraz mocniejsze dolegliwosci czym wiecej brzucha wiecej ucisku.

Co do tych wlosow to nawet nie wiedzialam ze to sie tak nazywa kuuurde poszlabym na takie cos ahh ohhh 🙂

Figa powiem ci Ze SUPER ze Wam sie w koncu udalo bez zadnego in vitro czy cos buuuziole mocniutkie!

Kasia juz to widze jak wcinasz te pznokcie hahaha :P:P

Solenizantka jak tam rodzinka juz zdrowi?:]

U mnie dziewczyny jak nie urok to przemarsz! w piatek poprasowalam i sie chyba przemeczylam jeszcze zakupami itd. Cala noc mialam okropne bole brzucha!!!!!!! sam magnez nic nie dal o 3 w nocy bralam nospe i w koncu cos pospalam oczywiscie pozniej praca caly weekend. Mialam uplawy brazowomleczne w nocy podczas tych boli CZY KTORAS TAK MIALA? BO ja juz nie wiem czy to od infekcji czy cos sie zas dzieje czy to na dzien przypadajacy mojemu okresowi od poczatku tej ciazy wszystko jest nie tak jak powinnno... W srode mam wizyte w szpitalu i spedze tam pewnie z 5 godzin dlatego nie widzi mi sie jechac dzis do szapitala znowu zeby ponownie spedzic tam tyle czasu w srode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrr

No i po zatym paadam dzis na ryja heheh ale teraz 5 dni wolnego i w weekend do pracy znowu. Jutro wizyta z Nela u dermatolog we wtorek ciotka a w srode wizyta haha ciocia przyjedzie trzeba jej pokazac troche Irlandii no to mam leniwy dzien nie ma co!:P

P.s powiem wam ze mam juz ogromniasty brzuch i mam wrazenie ze w ogole rosnie o wiele wiele szybciej niz w poprzedniej ciazy wszystkie spodnie poszly w odstawke zostaly jedne leginsy i ciazowe mam aa i dresy kupilam dwie pary r L musze w tym tyg wpasc na zakupy do sklepu ciazowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja mam takie upływy od czasu do czasu z krwawieniem.Mam zakaz wykonywania prac domowych prasuje już tylko koszule męża i to po dwie! Na prawdę się oszczedzam i uwaga to dotyczy wszystkich ZERO PODNOSZENIA DZIECI JAK JUŻ MUSICIE TO NA UGIETYCH NOGACH. Ja już wypracowałam w sobie to i Agaty (12kg) nie podnoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla ja w poprzedniej ciazy mialalm non stop jakies plamienia i krawienia, co prawda bez bolu brzucha ale byly dosc silne i bralalm na to duphaston i lezalam sporo.
Teraz na szczescie jest ok, bo nie mialabym opcji lezenia. Maly chory nadal, ja tez zreszta ale najgorsze ze on chory bo marudny i non stop na raczkach wiec ja sie nie pooszczedzam... zreszta trudno mu sie dziwic ze marudny jak ma zapalenie ucha 😞 wiec nosze go prawie caly czas w azy chlopak 12,5 kg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg- ja nie wiedzialam nawet ze prasowaniem mozna sie tak przemeczyc to ja w pracy sie nigdy nie zmeczylam nawet tak. Teraz mam nauczke juz bole ustaly odpoczywam ile moge nie dzwigam w ogole. A moja mala wazy 16 prawie i od poczatku non stop mowie jak chce na raczki ze mame boli brzuszek i nie moge jej nosic a wie ze jest dzidzius to w miare jest posluszna i nie chce juz pozniej na rece. W pracy tez staram sie jak najmniej nosic tzn chociaz patrze na ciezar ile nosze.

Solenizantka u nas goraczka minela juz zycze i wam szybkiego powrotu do zdrowka;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Syla 🙂
Ja też mam wrzody i przy ciąży mam wrazenie jakbym ogień połknęła,do tego taki nieznośny ucisk i ciężar 😞 Byłam z tym u mojej lekarki w przychodni i kazała mi kupić mleczko w saszetkach GAVISCON,oczywiście nie przesadzać ale mogą go brać kobiety w ciąży.Co prawda to nie Lantrea,która mi pomaga w ciągu kilku minut i na długo ale jest w miarę dobry.Ta lekarka powiedziała ,ze ma córkę we Francj też w ciążyi i tam go również polecają 😁
Pozdrawiam i mam nadzieję,że Tobie też pomoże !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati__rsl napisał(a):
Witaj Syla 🙂
Ja też mam wrzody i przy ciąży mam wrazenie jakbym ogień połknęła,do tego taki nieznośny ucisk i ciężar 😞 Byłam z tym u mojej lekarki w przychodni i kazała mi kupić mleczko w saszetkach GAVISCON,oczywiście nie przesadzać ale mogą go brać kobiety w ciąży.Co prawda to nie Lantrea,która mi pomaga w ciągu kilku minut i na długo ale jest w miarę dobry.Ta lekarka powiedziała ,ze ma córkę we Francj też w ciążyi i tam go również polecają 😁
Pozdrawiam i mam nadzieję,że Tobie też pomoże !!!

Kurdeee dzieki nawet nie wiedzialam u nas tez to jest wsedzie dostepne 🙂 🙂 ja w poprzedniej ciazy rennie jadlam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Kati__rsl napisał(a):
Witaj Syla 🙂
Ja też mam wrzody i przy ciąży mam wrazenie jakbym ogień połknęła,do tego taki nieznośny ucisk i ciężar 😞 Byłam z tym u mojej lekarki w przychodni i kazała mi kupić mleczko w saszetkach GAVISCON,oczywiście nie przesadzać ale mogą go brać kobiety w ciąży.Co prawda to nie Lantrea,która mi pomaga w ciągu kilku minut i na długo ale jest w miarę dobry.Ta lekarka powiedziała ,ze ma córkę we Francj też w ciążyi i tam go również polecają 😁
Pozdrawiam i mam nadzieję,że Tobie też pomoże !!!

Kurdeee dzieki nawet nie wiedzialam u nas tez to jest wsedzie dostepne 🙂 🙂 ja w poprzedniej ciazy rennie jadlam heh

jedna z naszych grudniowek tez zachwalala ten gaviscon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Byłam dziś na wizycie u genetyka 😁Miałam taki stres ze całe rano płakałam i było mi niedobrze.Ale lekarka powiedziała,ze wyniki są bardzo dobre i ryzyko spadło do minimum 🤪 🤪 🤪 Mam teraz odpoczywac,wysypiac sie ile mogę bo potem nie będę miała na to czasu i szans 🙃Jestem przeszczęśliwa bo już w myślach sama ze sobą dyskutowałam z,ze chyba bym sie nie zgodziła na amniopunkcję ale ta lekarka powiedziała ,ze teraz po badaniach ryzyko przy badaniu przewyzsza te ,ze dziecko będzie miało jakąś wadę .Ah jaka jestem szczęsliwa 😜
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati - gratuluję 🙂 ehh zawsze towarzyszy przy tym taki stres, ale dobrze że jest super 🙂

a u nas smary smary i jeszcze raz smary 🤢 dobrze że młody jako tako się trzyma, a ja słaba jestem i normalnie odlatuję :/ wrrr idę do łóżka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...