Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej koleżanki z pracy synowa rodziła 5lat temu w Londynie córkę 4,5kgnaturalnie, nawet jej nie nacieli porozrywalo ją strasznie i nie trzymała moczu przez dłuższy czas. Przy drugiej ciąży w zeszłym roku lekarz też nie gwarantował jej cesarki jeśli dziecko nie przekroczy 4,5kg, poszukała innego który przychylił się do cc. Choć cc. niestety nie zniosła najlepiej też.
Ja tam na chwilę obecną porodu się nie boję wiem co mnie czeka. Chyba że będzie gorzej niż ostatnio to się zdziwię, ale jakoś to przeżyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo u nas dzis leeejee ze swiata nie widac 🙂 a pilnuje teraz dzieciaki od kumepli drugi dzionek. I w nastepnym tyg tez w jakies dni 😉 wariacja z 3 w domu hehe a za chwile bedzie 2 na stale aaa 🤪

Co do infekcji mnie sie trzymaly strasznie na samym poczatku i mysle ze te krwawienie i wszystko bylo z tym zwiazane. Nie tylko przylaczeniem lozyska do dzieciatka.

Co do rzeczy dla dzieciaczka zostalo mi jeszcze pare rzeczy, ale po kolei. Teraz skompletuje do konca srodek lozeczka materacyk i posciele pozniej jeszcze jakies pieluchy tetrowe, pampersy nozyczki do paznokci i szczoteczka i chyba wszystko inne mam. Aa i jeszcze tylko musze poszukac jakies gondoli tzn wozka ale tez bez musu kupilam fotelik maxi cosi cabrio fix i on wchodzi do mnie na stelaz z mojej spacerowki nuna pepp 🙂 takze cisnienia nie mam. Ale wole dzieciatko wozic w gondolce przez te 1wsze 6miesiecy. No nic poszukiwania w toku. Do szpitala nie mam nic nawet juz nie pamietam co trzeba miec hehehe 😁 😁 😁 chyba liste dostane na wizycie w szpitalu 21 sierpnia tak cos kojarze ze bylo poprzednio.

Co do proodu tez mam stresa mimo ze bedzie cesarka.

Moj bobooo tez warjacie odprawie takie ze szoook.

Aaa giga co do ruchow to raczej watpie ze waga od tego zalezna 😁 moja Nela nie ruszala sie doslownie wcale w ciazy 😁 a miala rowne 4kg tydzien przed terminem hehehe a teraz nie wychodz na to ze dziecko bedzie wieksze bo mam wiecej ruchu i przytylam narazie 6kg a nie 20 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do nawilzania skory uwazam ze emolium w tej dziedzinie przewyzsza wszystkich lacznie z oilatum. Oliatum jest grubej ciezkiej konsystencji nie mowie ze jest zle, ale kazda skora potrzebuje czzegos innego. Czasem wysttarczy cos lzejszego jak Mustella czy Emoilum ja przez zime wracam do grubszych kremow ale oilatum juz nie wroci do nas bo z nim zawsze wracaja problemy skorne. A na lato emoilum zwykle teraz obecnie mam emoilum trojaktywne jest troszke gestsze niz zwykly emolium ale cienszy niz oilatum. Nie polecam zadnego rodzaju oliwek bo to nie nawilza tylko natluszcza skore a my mamy wlasnie ja nawilzac. Sprawdzalam rowniez inne kremy no wszystko wszystko i wszystko zaawsze wraca do emoilum dobry jest tez oilan z polski jest tanszy a jest spoko. Najlepsze co moze byc to sa kremy robione w aptece najzwykleszy krem robiony jak ktos bedzie chcial to recepturke moge skolowac. Bez perfumow bez niczego tylko na recepte kosztuje 8zl i jest wydajny a reszta emoilentow swoje ceny ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do duzego dzieciatka przy porodzie moja siostra rodzila w polsce..... urodzila 1wsze dziecko 4.5 kg! meczyli ja chyba 14h!!!!!! dziecko bylo za duuuze zeby wyjsc przez nia zaklinowala sie w kaanale rodnym a te bencwaly polskie meczyli ja dalej............ dzwonilam i blagalam placzac jej lekarza zeby przyjechal i zrobil jej cesarke!! mowie wam ludzie a cesarki wczesniej nie dostala bo lekarz mojej siostry nie cierpial sie z lekarzem ordynatorem owego szpitala... doszlo do tego ze malyy swoja pierwsza kupke(smolke) zrobil w brzuchu i sie zatrul tydzien czasu lezeli bo wymiotowal non stop wrrr polska sluzba... ale i tak brakuje mi polskich lekarzy tutaj.. gdyby oni tu byli z tym sprzetem i pieniedzmi moze nie byli by tacy zniewiesciali i mogli by bardzo duuuzo zdzialac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam raczej nie mam co liczyć na cc bo mój lekarz raczej jest przeciwny 😞 Ale pytałam o znieczulenie zewnatrzoponowe i powiedział ,że jak tylko będzie wolny anestezjolog to jest taka opcja 🤔 Jak znam życie i moje szczęście to będzie miał pełne ręce roboty i nie będzie miał czasu.
Co do kosmetyków dla dzieci to zastanawiałam się nad tymi z Oriflame,macie jakieś zdanie na ich temat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriflame nie stosowałam, nawet nie wiedziałam że można je używać przy takich maluchach.
Co do polskiego Oilatum -Oillan to odradzam mniej wydajny i gorszy moim zdaniem.
Emoilummu muszę wypróbować bo nie stosowaypróbować bo nie stosowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tej chwili na brzuch stosuje oliwkę Phanathen i chyba już pisałam że ogólnie jestem zadwolona bo szybko się wchlania, jednak oliwkę trzeba lubić więc stosuję naprzemiennie z balsamem Dove 🙂 Dg nie wiem który uzywasz czy używałaś ale ja z większości balsamów i i innych ich produktów jestem zadowolona, ale jak już chyba Syla napisała każde ciało lubi inny kosmetyk 🙂 do mycia stosuję też naprzemiennie Dove z niemiecką firmą Bubchen ( z rumiankiem, bardzo jest fajny i nawilża skórę, a wogóle jest dla niemowląt i cenowo bardzo przystępny 😁 ) z oriflame nigdy nie używałam i nawet nie znam opini, a zupełnie niedawno byłam konsultantką (tzn. bardziej dla swoich i znajomych potrzeb).

jeju jak u nas parno jest, a juz myślałam że się na deszcz wkońcu zbierze a tu nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z oriflame to wam powiem ze ta firma jakaś koslawa :P ja jestem na nią uczulona i znam naprawdę duzo ludzi którym te kosmetyki totalnie nie podchodzą wraz z uczelniami czy szczypiacymi oczami myśle ze taki oriflame może próbować jaj dziecko skończy conajmniej 6 m a na początku naprawdę kupić coś z atestami tymbardziej se nastały czasu gdzie co 4 dzieciatko jest alergiczne. Czego żadnej nie życzę .... Ale wiem jak wazne jest stosowanie dobrych kremów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do Oriflame to ja tez odradzam uzywania tych kosmetyków zwłaszcza dla takich nowo narodzonych maluszków. Swego czasu robiłam szkołę kosmetyczną i tam babki mówiły , że kosmetyki właśnie typu Avon, Oriflame są strasznie nafaszerowane chemią i nie nadają się zupełnie dla skóry wrażliwej czy alergicznej. Natomiast zgodzę się w 100% z Sylą, że te maści i kremy robione w aptece są rewelacyjne, kiedyś nam pediatra dała receptę na taki krem i on jako jedyny super się sprawdzał na wszelkiego rodzaju odparzenia , miałam go jeszcze do niedawna i sama go używałam jak mi się jakaś sucha skóra robiła np. w zimę na dłoniach. Tylko ciekawa jestem czy można samemu sobie zamówić taki krem w aptece ?? czy tylko na recepte?? Syla wiesz coś na ten temat? Do kąpieli na początku będę używać tylko oilatum , ja byłam zadowolona , Maks też , a on niestety też alergik 😞 Mam nadzieje , że Pola nie odziedziczy po tatusiu tak jak Maks.
Dziś znowu cały dzień na nogach i już mam je jak balony , normalnie się wykończę , ale za to na pocieszenie to byłam dziś w pracy zanieść zwolnienie i kolega mi powiedział , że brzuszek to mam spory ale po za tym to nie widać żebym dużo przytyła i , że dobrze wyglądam 🙂 nie wiem czy po prostu chciał być miły i ściemniał 😁 ale poprawiło mi to nastrój , po tym jak lekarz mnie zważył wczoraj a tam na + 16 😮 😞 oczywiście głowna to zasługa mojej tarczycy 😠 i zwiększył mi dawkę euthyroxu. zobaczymy , bo jak tak dalej pójdzie to do porodu będę ważyła 100 kilo a tego już nie zniese.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja do oriflame nie mam zastrzerzeń, kosmetyki przyjemne i delikatne dla dzieci, siostrzenica i moja córcia używały i nie miały problemów ze skórą, zresztą moja córcia używała różnych kosmetyków i na rzadne nie jest uczulona 🙂 dziecko też musi się przyzwyczaić do tej chemii która nas otacza... a jeżeli kosmetyki są przeznaczone dla dzieci tzn że były testowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla a co to jest te emolium (to co opisałaś)? Ważyłam sie wczoraj i mam już 5 kg na plusie, Wg mojego limitu zostało mi tylko 7, obawiam się że przekroczę ten limit bo ostatnie w miesiące chyba najwięcej się tyje. Napiszcie jak było u was w poprzednich ciążach, czy pod koniec dużo tyłyście bo w książkach są podane przyrosty kg w poszczególnych tygodniach ale takie wzorcowe a nie z życia wzięte. Co do tego nawilżania to ja wcześniej używałam kremu Gerber ale on się zupełnie wchłaniał i miałam suchą skórę napiętą a po tym bio-oilu jest taka miekka i jakby mniej napięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela można zrobic ten krem bez recepty ale musisz znac recepturę a to jest zwykły krem. Ktoś kiedyś mówił mi ze bez recepty jest za 40zl ale to aż dziwne ja zawsze biorę recepty od alergologa i pediatry a jak co to Siora mi przesyła .
Nie mówiłas ze Maks alergik ? Co mu jest ? My juz po kuracji sterydowej mam nadzieje ze nic z chorób sie nie przyplata..

Ola- emolium to są kremy nawilzajace tj oilatum to nazwa. http://www.emolium.pl/produkty/ luknij będziesz wszystko wiedzieć ;-)

Maugodziata to ze pisze ze dla dzieci to nic nie znacZy trzeba patrzeć co jest w składzie tu macie stronie o tych kosmetykach i są nie polecane ... Same konserwanty
http://www.srokao.pl/2012/05/analiza-kosmetyki-dla-dzieci-oriflame.html?m=1#!
Według mnie ok ale zeby przyzwyczajać do chemi powoli, osobiście nie uzylabym ich może w dużej mierze przez to ze Nela jest alergikem. Myśle ze sprawa totalnie indywidualna.

Pozatym tak mówicie ze sie smarujecie po brzuszkach heh nie zapominajcie o boczkach i udach 🙂 mi troche tam wyszło w 1 waszej ciąży nie mówiąc o piersiach pewnie dlatego teraz to troche olewam;/ ale mam nadzieje ze wiecej sie juz nie zrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
no właśnie z tymi kremami i balsamami to sprawa zupełnie indywidualna, każdy musi dopasować do swoich potrzeb.

co do smarowania brzuszka i nie tylko to napewno masz rację Syla 🙂 ja to właściwie skupiam się głównie na boczkach, bo tam aa i na tyłku zazwyczaj wyłażą mi rozstępy :/ jak schudam wcześniej to tyłek miałam całe w paseczki, ale jakimś cudem udało mi się lekko je zniwelować, zobaczymy jak będzie teraz po ciąży... narazie mam 10 na + :/ heh aż się boję co będzie dalej a obiecałam sobie że przytyję do 16 kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! 🙂

Dawno nie pisalam, ale to dlatego ze jestem zalogowana na forum ginekologicznym,przeziernosc karkowa- to forum szczegolnie mnie dotyczy.

Chcialam Wam powiedziec, ze jestem po amniopunkcji, mialam ja wykonywana wczoraj i po niej przyjechalam bardzo podbudowana 🙂
Lekarka na usg poogladala mojego maluszka, pomierzyla i wszystko jest w normie, a nawet kosc nosowa sie znalazla, mocno swiecilo, co spowodowalo, ze plakalam ze szczescia.
Dowiedzialam sie rowniez, ze bede miala dziewczynke 😆
Bardzo sie ciesze, mamy juz synka i marzylam o dziewczynce.

Sam zabieg bardzo sprawnie przebiegl, trwal chwilke, mozna porownac go do pobierania krwi.
Wykupilismy test fish, ktory da nam szybki wynik do 5 dni, mam nadzieje, ze bedzie prawidlowy.

Teraz pozostalo mi czekanie, leze, odpoczywam i jestem dobrej mysli.

Sciskam Was, patibelka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja tej ciąży używam olejku na rozstępy ( zazwyczaj na noc) na przemian z balsamem. Jak juz sie smaruje to od stóp do głów 😁 całe ciało nie zostawiam nic 😁 hehe
dla córeczki na samym poczatku po porodzie używałam Oliatum soft ale nie polecam bo mała miała wysuszoną skórę po tym ... później zaczełam używać Nivea baby łagodny szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 HIPOALERGICZNY i posiada pozytywną opinię instytutu Matki i Dziecka. Używam go do tej pory i jestem z niego bardzo zadowolona i smaruje ja oliwką bambino ale to tylko czasem po kąpieli bo nie mam potrzeby za kazdym razem bo ma dobrze nawilzoną skóre 🙂
co do Emolium to mialam krem bylam zadowolona ( juz mi sie skończył ) w ogole Emolium polecała mi Nasza pani doktor pediatra 🙂

Patibelka fajnie że napisałaś też i do Nas 🙂 no i widzisz po co było się tak stresować , wszystko się dobrze skończyło 🙂 nawet kość nosowa się znalazła a tak przeżywałaś :P i Gratulacje dziewczynki 🙂 u mnie wymarzony chłopczyk 🙂 córcie juz mam 🙂 bd parka 😁 Wszystko bd dobrze 3maj się Patibelka 🙂 pisz od czasu do czasu jak tam u Cb i u małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla tak do końca to nie wiem co mu jest, za mały jeszcze żeby robić mu testy u tak musimy czekać aż będzie miał 3-4 lata. Jak do tej pory to na pewno ma uczulenie na antybiotyk augmentin , tak go wysypalo że musiałam z nim na zastrzyki sterydowe jeździć 😞 teraz jak byliśmy nad morzem to też go wysypalo od stóp do głów i nie mam pojęcia po czym, na szczęście po jednym zastrzyku przeszło. Już czasem głupieje bo niby nic nowego nie je, a wysypka się pojawia. Sterydy mu daje tylko przy dużej wysypce i tylko jak go swedzi, jak się nie drapie to leczymy się syropem xyzal i clemastinum. A mąż mój to straszny alergik , uczulony na pyłki, kurz, sierść psa i kota , orzechy i ogólnie jego alergolog się śmiał że w łóżku może prawdziwą mieć tylko kobietę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!!!!
Dzięki za opinie na temat Oriflame bo mam znajomą konsultantkę i mi zachwalała 😁 pewnie chciała sprzedac 😁 😁 😁 Chyba sobie zostane przy tej Nivei 😜
Ola-u mnie waga teraz dużo mniej skacze w górę,na początku tyłam około 1,5 kg na dwa tygodnie a teraz tak do 0,5 kg.
Syla-mój syn też jest alergikiem i do dziś za bardzo nie wiemy na co a ma już 20 lat 😞ale prawdopodobnie na chemię ogólnie bo wysypuje go po kosmetykach(używa tylko mydła Biały Jeleń),po owicach cytrusowych ale raczej z powodu oprysków a nie samych owoców i po tych dostaje bordowych plam na zgieciach kolan, łokci.Alergolog przepisuje wtedy maści robione na zamówienie bo nic mu nie pomaga.A wyjeżdżając do rodziny do Niemiec nawet tamtejsza woda powoduje te problemy 😞
Patibelko-wspaniałe wiadomości,mam nadzieję ze jesteś już o wiele spokojniejsza 😜 no i gratuluję córci,mnie w sumie jest obojętne co się urodzi choć powiedzieli na prenatalnych ,że chłopczyk bo mam już parkę 😜 😜 😜 ale mam znajomą ,która z USG miała pewność ,ze urodzi się facet (wszystko łącznie z wózkiem,ubrankami i pościelą miała niebieskie)a tu niespodzianka,zamiast Pawła-Paulinka.nikt nie wie jak to mozliwe bo było pewne na 100%
Pozdrawiam cieplutko,u nas parno i gorąco a lekarz kazał mi odpoczywać i nie wychodzić jak taka pogoda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patibelko dobrze że napisałaś, gratuluje córeczki a badania napewno wyjdą dobrze. Syla słusznie zauważyłaś że wazne jest smarowanie boczkow ja mam kilka paseczków właśnie na boczkach i wewnetrznej stronie ud już po tym jak przytyłam jakiś rok temu. Co do kosmetyków dla dzieci kupiłam z Nivei, chyba najbardziej popularne bo ładnie pachną i są w każdym sklepie ale nie mam nic do kompieli od 1 dnia życia bo nivea ma od 1mc. Kati pogoda rzeczywiście nie sprzyja leżeniu w domu ale na pocieszenie w przyszłe lato będziemy mogły już korzystać ze wszystkiego i życzę nam żebyśmy były już laski 😁 Skoro mówicie że po 30tc trochę ta waga zwalnia to jest dla mnie nadzieja że zmieszczę sie w tych 12kg do porodu bo tak zaleciła mi ta położna choć ona jest taka rygorystyczna że kazała ścisłą diete trzymać a ja nie zamierzam się katować za wszelką cenę. Mąż mówi że jak dojdę do siebie to on 3 razy w tyg zostanie z małym żebym mogła chodzic na siłownie 😆Zaczełam ćwiczyć w wodzie bo siedzę bezczynnie w tym basenie jak jest ciepło więc zaczełam delikatnie wzmacniać mięśnie. A wczoraj przed kompiela normalnie z obydwu piersi poleciało mi kilka kropli!! Byłam w szoku że tak szybko i nie wiem czy to dobry znak dla mojej laktacji czy nie. Mam w jednej piersi guza, byłam badana czy to nie nowotwór itd więc lekarz nie kazał sie martwic ale nie wiem czy to nie wpłynie na karmienie a ja bardzo chce karmic piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patibelka widzisz wszystko na pewno będzie dobrze jak u mnie nawet obie mamy dziewczynki 🙂 Leż tylko teraz bo po amniopuncji 2doby są wskazaniem do lezenia, oszczedzaj się do dwoch tygodni!
Trzymam kciuki za Fisha! A ile to kosztowało z ciekawości pytam bo u nas tego nie robią?

Ola przestan się tak przejmować tą wagą! Ja w ogóle nie ćwiczyłam a waga sama spadała od karmienia. Tym razem jednak mam zamiar w przyszłym roku ruszyć dupsko i zacząć ćwiczyć, u mnie w pracy mam koleżankę która zachęca mnie do ćwiczeń z Ewą Chodakowską na fb pokazuje jak po jej cwiczeniach zmienia się ciało na przykładach dziewczyn które przesylają zdjęcia z efektami. Także luzik dziewczyny wrazie czego możecie zacząć ćwiczyć z Ewką.

https://m.facebook.com/chodakowskaewa?__user=100002344906238
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg no właśnie słyszałam o tej Ewie Chodakowskiej, chyba można jakieś książki kupić ale płyty cd z ćwiczeniami cchyba też co? Ja i tak Was wszystkie bije na klate z moją wagą , ale też nie do końca mam na to wpływ ze wzgl na moją tarczyce , na szczęście mój mąż nie pozwala mi się dolowac i cały czas mi mówi że jestem piękna i jemu się podobam 🙂 jednak ja się źle czuje z taką wagą dlatego kupujemy wózek do joggingu i rolki więc nasze spacerki będą mega aktywne 🤪
Może i też spróbuję z tą Ewą i będzie dobrze ! Musi być !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela na You Tube są takie 8-minutowefilmiki i z nich można stworzyć dzienną rację ćwiczeń 🙂.Już o tym myślałam żeby po porodzie sobie ćwiczyć z nią.Mam na FB polubioną jej stronę i tam Ewa dużo pisze o tych ćwiczeniach.
Co do wagi to niestety ja też już przekroczyłam ilość kilogramów ,które sobie założyłam (już mam prawie 12 kg więcej ) ale na szczęściej teraz znacznie wolniej przybywają ,tak się pocieszam.Mój mąż też mnie bardzo wspiera a moja córcia mówi ,ze jak tylko będę mogła to ona zajmie się małym a ja będę mogła poćwiczyć albo iść pobiegać.Tylko słyszałam ,ze jak karmiąca ostro ćwiczy to zmienia się smak mleka i czasem maluszek nie chce ssać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze teraz to zdrowo jeść a dla ducha też coś można przekąsić, nie martwy się na prawdę bez przesady o figurę. Powspieramy się treningami jak przyjdzie na to pora!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patibelka - super że wszystko dobrze 🙂 relaksuj się teraz i odpoczywaj, chociaż wiem, że ze starszakiem pewnie nie jest łatwo ot tak się relaksować 😉 mój dzisiaj zwariował i daje czadu
(regularnie zresztą to robi hehe)

Ola- i wogóle dziewczyny, które martwią się o wagę i kondycję, moja koleżanka przez calą ciąże chodziła na jogę dla ciężarnych i chyba jeszcze na jakieś ćwiczenia, tak czy tak joga relaksuje rozciąga i pozwala na utrzymanie wagi w normie - naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
chwila odpoczynku :P byłam dziś u lekarza, przytyłam 10 kg, nie badał mnie-tylko odsłuchał bicie serca maluszka, i chyba już jest główką do dołu. Zrobiłam zakupy i dokończyłam moje dzieło z dżemami 😁 wczoraj zrobiłam 6 słoiczków truskawkowego a dzisiaj 4 słoiczki wiśniowego dżemu 🙂
Dodam że wczoraj jeszcze z teściową drylowałyśmy 6kg wiśni na weki :P ręcznie! 😁

Wróciłam do domu, a moja teściowa zapłakane oczy jakby ktoś umarł.. pytam co się stało i okazało się że moja córcia jakoś się pośliznęła i w łazience o framugę drzwi wyrżnęła.. no i to dość mocno widocznie bo ma ogromnego guza na środku czoła. 😞 na szczęście tylko guza. Bidulka śpi jeszcze.

Na następnej wizycie, czyli za 4 tyg będę miała robione USG 🙂 mam nadzieję że Antoś dalej będzie Antosiem a nie zmienił się w Antosię 😉 Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...