Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 😉

Fela super że ćwiczenia pomagają na humorki, pewnie masz od razu lepsze samopoczucie, tez bym już tak chciała sobie poćwiczyć i zrobić coś dla siebie a nawet o tym marze! 😁
a tak to tylko zamulam..

gosia te nasze chłopaki to jakieś spóźnialskie uparciuchy są 😜 ale widocznie muszą tam jeszcze troche posiedzieć, 3mam kciuki aby jak najkrócej 🙂

dg współczuje przeziębienia, katar to najgorsze co może być a u tak małego maleństwa tym bardziej, pewnie się biedna męczy z oddychaniem.. życze dużo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja dzis wymiekam padam na twarz chce mi sie wyc juz chyba z tego bolu nie ze jakoś nie do wstrzymania ale meczy mnie to wieczne napinanie sie brzucha ... Wróciliśmy wczoraj o 24 było bardzo pozytywnie motyw przewodni imprezy o ciąża Sulwii heh juz mi sie zygac chciało 😜 ale było pozytywnie 😉 obudzilam sie o 9 posprzatalam chatę i o 10
Poszłam na 2 h na spacer z Nela bo u nas wyprzedaż garażowa heh kupiłam neli strój na hallowen Dzwoneczka ważona taki duży do przedpokoju. Kieliszki do wina i jakiegoś grającego misia teraz robię rosolek i
Jak będę miała nadal skurcze 5,10 minut to pojadę do sprawdzic zrobią ktg i powiedzą obco loko. Teraz leze zdechła i spróbuje sie zdrzemnac.

A co do smoczka to moje dziecko należało do tychmktoee
Lubią ssąc najsdala sie co 2 godz przybierala mega na wadze i smocEk w
Odstawke poszedł około 10m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Poradzcie mi proszę bo odstawiłam dwa dni temu ten bromergan i pokazał mi się pokarm 🙂Piersi nie bolą ale czuję ,ze pokarm się zbiera.Czy mogła bym spróbować przystawić Maksa,czy jest szansa ,ze zacznie pić????Co myślicie????Moze narazie dokarmiać po piersi butelką bo wiadomo,ze tego pokarmu bedzie kilka kropli na początku ale moze z czasem się rozkręci ta laktacja????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati wpisz sobie w Google powrót do karmienia piersią po ( leku) duzo dziewczyn wypowiada sie na forach ze wszystko zależy od psychiki i chęci jednym sie udaje drugim nie. Poczytaj ja tego nie miałam ale ponoc matki adopcyjne przystawiając do cyca sa wstanie produkować mleko to tymbardziej my. Powodzenia moze sprobuj najpierw ściągać i dawać butelka zeby sie przystosował do nowego mleka i baprzemian z cycem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Kati wpisz sobie w Google powrót do karmienia piersią po ( leku) duzo dziewczyn wypowiada sie na forach ze wszystko zależy od psychiki i chęci jednym sie udaje drugim nie. Poczytaj ja tego nie miałam ale ponoc matki adopcyjne przystawiając do cyca sa wstanie produkować mleko to tymbardziej my. Powodzenia moze sprobuj najpierw ściągać i dawać butelka zeby sie przystosował do nowego mleka i baprzemian z cycem

No właśnie czytałam tylko chciałam też znać Wasze zdanie 😉Też właśnie czytałam ,ze dużo zależy od psychiki,tylko zastanawiam się ile czasu lek jest w organizmie i czy nie zaszkodzę Maksowi ????Tego właśnie nigdzie nie piszą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co u mnie dzisiaj rano sie dobrze dosc czulam wiec bylam w szkole na zajeciach 🙂 ale nie poszlam pieszo tylko kumpela po mnie podjechala i po zajeciach odziozła 🙂 pozniej troche poprasowałam ciuszków dla Malego 🙂 jak moja Emi spała , pozniej troszke sprzatałam ... dalej ciezko mi sie chodzi i plecy bardziej bolą ale jakos mam taki przypływ energii to chyba porod sie zbliza xD hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Iga ja też przed samym końcem prasowałam ale tak tylko po kilka ubranek bo długo nie mogłam stać bo też mnie bardzo plecy bolały 😞 Ja takie zrywy do prania,sprzatania i prasowania miałam kilka razy i za każdym razem myślałam ,ze to już.Takie czekanie strasznie męczy ale już niedługo Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski pisze puki mam chwile. Pojechałam z skurczami takie dość częste miałam od 4 dni ale wczoraj juz pomiędzy 5-10 min jeden skurcz miałam na ktg ze skala sie prawie skończyła heh nawadniali
Mnie i obserwowali ponad godz chcieli puścić do domu jak ustąpia skurcze ale one tylko zelżało s były co 10 minut, w sumie nie wiem czemu nagle sie zdecydowali na cesarke. Nie było rozwarcia. Mała 4 razy straciła tetno do 80!! Myślałam ze na zawał zejdę ! Mówili ze dziecko sie z nami bawi to nic zaczelo sie jak pojechałam na sale operacyjna. Zrobiła mi zastrzyk jakoś koslawo;/ znieczulilo mi nogi i troche brzucha, prawa stronę czułam, poczekali jeszcze dostałam znieczulenie dożylnie ale jak zaczęli mnie delikatnie ciąć to czułam to.... I wtedy musieli mnie uspac. W trakcie operacji wyleciały jakies 3 skrzepy straciłam troche krwi zygalam im musielimnie intubowac. Po przebudzeniu gardło i szyja bolały okropnie 😞 juz przechodzi w ogóle zaczyna schodzić wkobcu epiduralu jest 5 rano. Pózniej maz opowiadał zębie umieli mniedobudzic spalam około 40min i juz zaczęli robić "szum" ze nie odzyskuje przytomności teraBoje sie zasnąć bo boje sie ze sie nie obudzę ... Mała wzięła mi pielęgniarka bo chciałam sie zdrzemnac ale lipa. Dobrze ze onachociaz śpi.
Przy porodzie zrobili jej siniakami lewym policzkujak na nią patrzysz i ma sztame od czoła ponpoliczek bowyciagalija kleszczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla GRATULACJE CÓRCI 🙂 ale niespodzianka co 😁 ale miałaś przeżycia kurde... ale dobrze że juz po wszystkim !

Kati ja prasowałam na siedząco przy ławie hehe nie dałabym rady na stojąco prasować ! i tez na raty prasuje 😁

mojego złego samopoczucia dzień dalszy... ból pobrzusza, bioder, nóg , pachwin , piersi a szczególnie sutków no i pleców nie ustępuje w ogóle ... plecy to mi się nasilają z każdym dniem mam takie wrażenie.... dalej ledwo co chodze... ale oprócz twardnienia brzucha żadnych mocniejszych skurczy nie mam ! moj tato panikuje ze bd musiał poród odbierać hehe 😁 myśle że jak już mnie złapią skurcze to poprostu nie bd dlugo zwlekac z wizyta w szpitalu hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wieści 🤪 🤪
Syla gratulacje CÓRECZKI 🙂 ale niespodzianka 🙂 ale przeżycia to miałaś , dobrze , że już po wszystkim.
Asiu teraz możesz dołączyć do Syli co by jej raźniej w szpitalu było 🙂
Giga Ty bidulko , jeszcze troszkę i pozbedziesz się tych dolegliwości i oby doszło jak najmniej nowych 🤪
Ja dziś chodzę półprzytomna , Maks mi się rozchorował , boli go gardło i budził się co chwilę w nocy na przemian z Polą , a ona od 1 do 3 w ogóle nie chciała spać , masakra , dobrze , że mąż dziś przychodzi do domu to może uda mi się zdrzemnąć. Oby tylko Pola nie załapała choróbska ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela wierz mi chętnie bym dołączyła do Sylwii 🙂 ale ten mój Maksym to jakiś uparciuch 😜
widzę że u Ciebie też choróbsko panuje jak u dg.. współczucia i dużo zdrówka życze!

giga skąd ja to znam.. z tą różnicą że ty dopiero 38 tydzień ja w 38 można powiedzieć że jeszcze śmiało śmigałam pomimo tego że ledwo chodziłam wszystko mnie bolało do tego skurcze i wtedy myslałam że nie dam rady , a teraz jestem w 41 i to dopiero masakra.. 😞 ehh ,
dziewczyny obyście nie musiały tak czekać bo to naprawdę wykańcza człowieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - kurczę współczuję przeżyć :/ cesarkę pewnie robili dlatego że mała właśnie traciła tętno, u mnie było to samo, Syla myśl teraz o córci i szybko dochodź do siebie no i oczywiście wracaj do dodmu 🙂 a waga Lary niezła 😁 ciekawe czy jakbym donosiła tak daleko jak Ty to też by tak mi młody przytył 🙂

Giga - trzymaj się 🙂 mozże to naprawdę już niedługo 🙂

Fela - współczuję choróbska, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje młody a Pola będzie nadal zdrowa 🙂

u mnie noc ogólnie spokojna Hubert przespał 4 godz. bez pobudek 🙂 ale za to mój starszak w międzyczasie się zsiusiał ... i to do łóżka - cholerka często mu się to zdarza ostatnio i nie wiele sobie z tego robi, ehhh mam nadzieję że to minie - muszę kupić znowu jakiś podkład na materac bo normalnie materac sam wyjdzie 😉
ok idę zrobić śniadanie a potem trzeba popracować wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla gratuluję córeczki i współczuję.przeżyć, ale grunt ze masz już.za.sobą! ;-) u mnie nic sie nie dzieje... W nocy tylko biegunkę miałam :-/ a rano jak wstalam to nie dobrze mi było... Wezmę zaraz prysznic i wypije kawę.. Może coś się ruszy. . Później chyba poodkurzam jeszcze. Miłego dnia.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA GRATULUJĘ CÓRECZKI ALE NIESPODZIANKĘ WAM ZROBIŁA! 🤪

Współczuję przeżyć na porodówce, dobrze że już jesteście bezpieczne! Pierwsze słyszę że przy wyciąganiu przez cesarkę używać kleszczy 😲 Mi się nóż w kieszeni otwiera jak takie rzeczy słyszę. Wczoraj właśnie szwagierka mojego męża wspominała poród ze łzami w oczach prawie! Po 10h lekarz dał jej możliwość zrobienia cesarki, a że pierwsze też przez cesarkę urodziła, dziecko ponad 4kg, zero rozwarcia zdecydowała się. Tak ją znieczulili że wszystko czuła oczywiście jak im o tym mówiła to zero reakcji, cieli ją na żywca, przy nacięciu macica pękła a mała była w ogóle owinięta pępowiną! Gdyby ona nie zdecydowała się nie wiadomo jak by to się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla, ale wieści gratuluję 🙂 🙂 a córeczka dość spora 🙂
wrr i cesarka jak ja się jej boję mam nadzieje, że jednak nie będę musiała jej mieć.
maugodziaata my już też przeterminowane 🙂 zostało nam tylko czekanie na ten dzień. Wczoraj byłam w szpitalu godz podłączona pod ktg i nic zero skurczy. Dziś idę do lekarza zobaczymy co on powie. mi znowu wraca opuchlizna 😞 wieczorami stopy mam aż blade i zdrętwiałe nie mogę ruszać nimi 😞 zaczął mnie kręgosłup boleć i straszne kłucia mam- tak mnie kłuje jakby zaraz mały miał mi wypaść. Dobra kończę, bo muszę już wychodzić później dam znać co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No młoda zobaczymy która.pierwsza ;-P mi nie dobrze jakos... Wypilam kawę, wzięłam prysznic.. Teraz pranie powiesze i muszę kuchnie ogarnąć. Julke dziadek zabierze zaraz na spacer bo ładna pogoda, więc chociaż nie bedzie przeszkadzać. Mam pobolewania brzucha ale nic więcej. Jakoś taka zmęczona jjestem :-( ogarne i się położę. Później zajrze do was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...