Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

Fela spróbuj może jeszcze jak ściągasz na pusto jechać. kilka minut, domyślam się że przy dwójce dzieci to latwe nie jest. Kochanego masz męża, odpoczynek też jest ważny i regularne posiłki bo to duży wydatek energetyczny.Ja ciągle chodzę głodna normalnie jak nie zjem czegoś w ciągu 3h to tak mnie skręca że potem dlugo nie przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
Kati a te częste karmienia to na Mm czy modyfikowanym. Bo na ostatniej wizycie położna mi mówiła że jeśli dam młodej MM to nie wcześniej niż po 3h. można dać znowu w przeciwnym wypadku będzie problem z brzuszkiem, między mleczkiem podawać herbatkę koperkową.

Giga nie podałam MM, Inga zasnęla przed wazeniem obudziła się tylko jak ją rozebrałam i spała dalej 2,5h więc miałam okazję na większą produkcję 🙂 Najbardziej tylko nie chce mi się w nocy stawać i się ściągnać.

Dorotko właśnie na modyfikowanym 😞Byłam dziś u lekarza i mówiłąm ,ze Maks tak często je a lekarka na to ,że fajnie przybiera,to dobrze 🤨I że koperkową herbatkę podawać pomieszaną z rumiankową bo sama koperkowa moze mu tam coś spowolnić.Ale ta nasza lekarka to taka nie za dobra jest.To własnie ona tak mnie wystraszyął z tym zakażeniem kwi przez pępek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kati__rsl napisał(a):
dg3003 napisał(a):
Kati a te częste karmienia to na Mm czy modyfikowanym. Bo na ostatniej wizycie położna mi mówiła że jeśli dam młodej MM to nie wcześniej niż po 3h. można dać znowu w przeciwnym wypadku będzie problem z brzuszkiem, między mleczkiem podawać herbatkę koperkową.

Giga nie podałam MM, Inga zasnęla przed wazeniem obudziła się tylko jak ją rozebrałam i spała dalej 2,5h więc miałam okazję na większą produkcję 🙂 Najbardziej tylko nie chce mi się w nocy stawać i się ściągnać.



Dorotko właśnie na modyfikowanym 😞Byłam dziś u lekarza i mówiłąm ,ze Maks tak często je a lekarka na to ,że fajnie przybiera,to dobrze 🤨I że koperkową herbatkę podawać pomieszaną z rumiankową bo sama koperkowa moze mu tam coś spowolnić.Ale ta nasza lekarka to taka nie za dobra jest.To własnie ona tak mnie wystraszyął z tym zakażeniem kwi przez pępek.



A JE PÓŁ PORCJI TAK CZĘSTO CZY CAŁĄ? BO JEŚLI JE PÓŁ TO WIADOMO SZYBCIEJ STRAWI ALE CAŁA TO JUŻ GORZEJ, BRZUSZEK NIE ZDĄŻY TEGO STRAWIĆ. SPRÓBUJ MU WYDŁUŻYĆ TE PRZERWY OSZUKUJĄC GO WŁAŚNIE HERBATKĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie najczęściej nie zjada całej porcji,jakieś 30-50 ml ja je po godzinie czy półtorej.Mam nadzieję,że mu to nie szkodzi jak je częściej bo herbatka mu nie smakuje,w ogóle nie ciągnie tylko wypluwa językiem 🥴
Mam nadzieję,że Ola znów nie sprząta ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ! My juz w domu jak cudownie ;-) widzę ze Asia w szpitalu to moze trafi na moje łóżko heh zwolniłem jej miejsce :-)
Dg mój synus powiadasz za 5 dni hehe No bedzie co wspominać całe życie ;-)

Moja starsza chora ! Maz wrócił od lekarza ma angine i antybiotyk mam nadzieje ze nie zdarzy zarazić małej i antybiotyk szybko zacznie działać ;-) mnie te gardło boli wszyscy wmawiają mi ze to po intubcji heh ale ja chyba zacznę psiakach gardło ;-) jestem padnieta ide pod prysznic i na drzemke bo
Mała śpi w dzien a potem do 4 rano jej wszystko nie pasuje musze wziąsc sie Za ustawianie dnia i nocy ;-)

Odłożyłam juz chłopięce ubranka hehe tera trzeba kupić jakies ładne sukieneczki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja tylko na chwile u mnie bez zmian a nawet lepiej sie czuje bym powiedziala 😁 tyle że nogi mam spuchnięte... ;/ dzisiaj troche sprzatalam i bylam na spacerze z córcia 🙂 porodu dziś nie widać hehe z piątku na sobote ma byc pełnia wiec moze coś sie ruszymy dziewczyny te nierozpakowane 😁
no ja tak myśle jak juz sie lepiej czuje to Mały moglby jeszcze przez weekend posiedziec w brzuchu 🙂 to bym poszla do szkoly na zajecia jeszcze 😁 mam w sobote teorie a w niedziele na praktyce szkolenie i nie drogie a dyplom by sie przydał pozniej 😁 no ale wszystko zależy od Młodego 😁 moze zaczeka do poniedzialku 😁 dobrej nocki życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fela58 napisał(a):
Ja tak na szybko , zaczęły się u nas kolki , dziś po 17 taki atak , że płakałam razem z Polą , dopiero co sie uspokoiła. słyszałyście bądź stosowała któraś Delicol ? Podobno dobry , a Wy co polecacie? tą Bio Gaję?

Witaj w klubie,ja daje bio gaie ale od wczoraj mały ma mega kolki i ja tez płacze z nim 😞 😞 😞
Kolezanka poradziła sab simplex z Niemiec ale nie wiem co jest lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Ja wciąż w 2paku, i rzeczywiscie sprzatam chodze na zakupy, dzis bylam. Ale nogi mam jak balony tak mi puchna! Od dłuższego czasu codziennie z mezem pracujemy zeby przyspieszyc sprawe. 😁 Mam nieregularne skurcze i troche mi sie saczy taki sluz z woda od wczoraj wieczoru. Modle sie juz o ten porod. Gratuluje kolejnym mamusiom, małgosia szczególnie sie wykazała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola to ja myślałam że ty tak zajęta maleństwem jesteś że zapomniałas nam się pochwalić, a ty jeszcze w dwupaku!
Ja miałam Sabsimplex z Niemiec jak poprzednia córka miała bóle brzuszka z rana, choć to chyba nie były typowe kolki i niestety nie pomagał on za bardzo.Stosowaliśmy też. Bio gaię, Espumisan i nic konkretnie nis dawało rezultatu. Choć wydaje mi się że to też. od dziecka zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mi się właśnie wody tak sączyły z córcią woda ze śluzem 🙂 tylko że to trwało dobre kilka dni zanim urodziłam 😁 ale moze do terminu sie wyrobisz 😉 😁 3mam kciuki 😁

u mnie ucichło 😁 hehe nogi przez noc troszke odpuchły zobaczymy wieczorem jak bd wyglądać hehe 😁 wygląda na to że Mały sie posłuchał mamy i chce jeszcze weekend przesiedzieć w brzuchu 😁 zebym mogła pujsć na zajecia do szkoły 😁 ide zaraz sprzatać 😁 mam niesamowity przypływ energii 😁 zajrze pozniej 😁 sprawdzić czy któraś się nie rozpakowała 😁 miłego dnia 😁

a gdzie się podziewa Solenizantka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,dziewczyny!!!!
No właśnie Solenizantka nam zniknęła???
Ola Ty jesteś niemożliwa z tym sprzataniem,ja też myślałam że juz urodziłąś tylko nie masz mozliwości dać znać 😉
A u nas dalszy ciąg kolek,pół nocy zarwane 😞 😞 😞Jestem tak bezradna ,ze płakałam razem z nim.Wiem ,ze one mu nie szkodzą ale jak on tak płacze i sie pręzy to człowiek jakby mógł to po ścianach chodzi 😞 😞 😞Daję Bio Gaię,herbatkę z koperku,dale ciepłe okłady i NIC,Nic nie pomaga 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może trzeba będzie zmienić to mleko na Sensitiv bo takie też jest,to właśnie na kolki i zatwardzenia tylko jak je zmienić?Mieszać czy od razu dać te nowe?Odbija mu się różnie,czasem 3x i bardzo mocno a czasem chodze z nim w pionie pół godziny i nic 😞
Co do piersi to odpuściłam bo raz mu dałam i w nocy miał takie mega kolki,dzień wcześniej jadłam kawałeczek makowca,taki maleńki 😞 a on tak się męczył bidulek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
ja bym od razu dałabym po prostu inne. A jakie w ogóle dajesz?
No od pokarmu mamy też można mieć kolki Polcia też się męczy biedulka.

Daje Nan Pro ale Maksiu jadł by co 2 godz po 80-90 ml i nie wiem co jest grane bo on jest taki głodny po tych 2 godz ,że ssie piąstki i strasznie się denerwuje i nie można go oszukać herbatką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati__rsl napisał(a):
dg3003 napisał(a):
ja bym od razu dałabym po prostu inne. A jakie w ogóle dajesz?
No od pokarmu mamy też można mieć kolki Polcia też się męczy biedulka.

Daje Nan Pro ale Maksiu jadł by co 2 godz po 80-90 ml i nie wiem co jest grane bo on jest taki głodny po tych 2 godz ,że ssie piąstki i strasznie się denerwuje i nie można go oszukać herbatką 😞


chyba musisz sluchac dziecka.
mnie mowili ze karmi sie piersia co 1,5-2 godziny a moje dziecko jadlo czasami i co 45min i za kazdym razem to bylo pelne najedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...