Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ula proszę bardzo 😉
Dg dobrze ze to nie tylko u mnie tak śmierdzi heh :P
Młoda szybkiego powrotu do domu wiem jakie to frustrujace ale zleci zobaczysz ;-)
Ola jeszcze troche i wyskoczy przynajmniej mieszkasz juz na nowym domku a balas sie ze nie zdarzycie ;-) w ogóle jak sie mieszka ? Od kiedy mieszkasz zdarzylam urządzić wszystko ??

Fela Dg wasze małe miały żółtaczke jak długo utrzymuje sie ten stan... Dzieci sa nadal takie osowiałe bo moja non stop śpi co 3 h musze ja dobudzic do cyca i jak nie chce to działa na nią mokra chusteczka hehbardzo tego nie lubi ;-)

W ogóle zauważyłam ze z niej zmarzluch heh często dostanie czkawke to ja bardziej opatule to jak ręka odjął z Nela tak nie było nawet czapeczek nie używałam a to styczeń był a Lara musi czapeczkę skarpetki i kocyk mieć 😉

Giga a Ty jak tam? Kiedy maz przyjeżdża ? W ogóle myślisz ze sie cieszy ? 🙂 jaki masz plan mam nadzieje ze nierezygnujesz jeszcze z waszego małżeństwa ! Chociaż na sile to można iść robić kupę :P 🙃

Pytanie; jak często kapiecie swoje dzieci???? Bo tutaj zalecają co 2 dni. Hmmm a ha chyba wole codziennie i tez taki rytuał kąpiel jesc i spać na nocke. Hmm ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
wkońcu dopadłam laptopa 🙂

Syla u mnie to samo zpach niezbyt ciekawy przy tym oczyszczaniu :/
co do żółtaczki to mi położna powiedziała że to do dwóch tygodni trwa zanim zejdzie, sama jestem ciekawa bo młody jeszcze ma kąciki oczek takie żółte, no zobaczymy - narazie wystawiam go na słoneczko żeby załapał troszkę UV - mam nadzieję że to pomoże 🙂
Ja będę chyba jednak kąpała co drugi dzień, narazie tak jest i chyba tak zostanie ale później to jednak też wolę codziennie 🙂
Kati - u mnie niestety też laktacja w coraz gorszym stanie :/ wcześniej częściej pił moje młeko a teraz się odwróciło i jest więcej sztucznego mleka niż mojego niestety 🤢 mam nadzieję że będzie lepijej jak tylko skończy się ten stres u mnie wrrr

Młoda współczuję przedłużónego pobytu w szpitalu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żółtaczki to wg mnie mamy jeszcze całkiem mocną , oczy schodzą najdłuższej, przy karmieniu piersią utrzymuje się dłużej.
Moja Inga też śpi ostatnie dwa dni b.dużo z rana ma 2h aktywności a potem śpi do 19-20 w kąpieli się budzi i potem nie chce spać z godzinę i śpi czasami po3-4h w nocy, martwię się że to w wyniku choroby. a ja tego nie zauważyłam :/
Ja kąpię codziennie z wyjątkiem teraz jak jest przeziębiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla mąż chyba się nawet nie wybiera ... 😞 i mam wrażenie że jest obojętny... 😞 wczoraj napisałam mu wieczorem sms-a że go Kocham to nic mi nie odp ... 😞 aj... nie wiem co mam robić ;( jestem troche podłamana tą sytuacja 😞 z jednej strony ciesze się że niedługo synio sie urodzi a z drugiej tak jakby czuje sie samotną matką ;(

Dg kurcze współczuje że taki maluszek i już chory moja córcia pierszy raz mi zachorowała na taką ''3-dniówkę'' po skończeniu roku więc podziwiam mamy takich maleństw które są przeziebione !

u mnie dalej cisza ... nogi spuchnięte ;/ ! zaraz bd dzwonic do przychodni bo dzisiaj mija 10 dni od ostatniej wizyty i mialam sie wstawic ale wczesniej musze zadzwonic do rejestracji . dopiero wyszłam z wanny i taka zrelaksowana jestem ze bym sie jeszcze w spanie walneła 😁 hehe ale niestety nie mam mozliwości 😁 napisze po wizycie co mi nowego powiedziała heheh raczej nic i pewnie mnie nawet nie zbada tam na dole ... a jak sie gole to widac tj. sie rozwarcie robiło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla u nas żółtaczka szybko zeszla , ale to dlatego że byliśmy w szpitalu naswietlane , ale bez tego dzieci karmione piersią mogą mieć nawet do 6 tygodni żółtaczkę, zaleca się przepajac glukoza , wtedy szybciej zejdzie , moja dostawala w kroplowce w szpitalu i 3 dni i było po żółtaczce. Obserwuj Lare , zaczyna schodzić od dołu , na buzce schodzi na sam koniec , to samo oczka, zobacz może nóżki ma już różowe.
Co do kapieli to ja kapie codziennie dla zachowania rytuału , a poza tym Pola mi ulewa i szyjka jej później śmierdzi , a propo smrodu to mi też nie ładnie pachną te odchody i mleko moje też mi śmierdzi , masakra 🤪
A miałam Wam mówić, do wagi sprzed ciąży zostało mi 3 kg :-) Ćwiczenia z Chodakowska czynią cuda :-) ciężko znaleźć na nie czas , ale póki co się udaje :-) najgorzej zacząć , później już jakoś idzie - polecam :-)
Giga bardzo Ci współczuję sytuacji z mężem , ja prawie też jak samotna matka mimo że mąż czasem jest i jest wtedy dla mnie kochany i pomocny , ale widzę że silna z Ciebie babka i dasz radę sobie doskonale I nie będziesz tak beczec jak ja slabeusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Sylwia my kąpiemy Maksa dziennie bo po kąpieli rozluznia sie i nie ma kolek wieczorem,zmęczy sie i wypija całą butelkę a jak go nie wykąpie to pije na raty po 50 ml co godzinę 😞 i wtedy męczą go te kolki.
A czkawkę ma prawie po każdym karmieniu i też go wtedy okrywam kocykiem i przytulam i wtedy mija ta czkawka,ale zawsze mus ie potem ulewa 😞
U mnie nic nie śmierdzi ale lecą takie brunatne i już mnie to wku...a bo leci i leci tak po trochę ☺️
Na żółtaczkę dawałam 100 ml na dzień wody z glukozą-tak kazała położna(glukozy płaska duża łyżka) i wychodziłam jak tylko słonko było na spacery już po pierwszym tygodniu i szybko Maksiowi zeszłą 😉
Iga współczuję sytuacji 😞 😞 😞 mój mąż już pyta o pracę swoja siostrę w Niemczech i chce żebym znim jechała ale ja tam nie pojadę i nie ma w ogóle takiej opcji.Mam tu pracę,znajomych.A tam ,ani języka ani pracy,do kogo gębę otworzyc jak się nie umie po niemiecku 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po wizycie u gina , podłączyli mnie chwile do KTG dosłownie na 10 min jakieś i mam takie delikatne skurcze ale to jeszcze nie te porodowe a szkoda... ciśnienia mi nie mogła polożna zmierzyć mierzyła 3x nic nie bylo słychać hehe. na te moje opuchnięte nogi ( szczególnie stopy ) to moja gin stwierdzila ze stopy mogą mi puchnąć ... no i życzyła szybkiego porodu a jak sie nie rozpakuje w ciagu tego tyg. to w poniedzialek znowu do gina ;/ mam nadzieje ze cos sie ruszy i sie rozpakuje bo mam dosc ... ;/ no i polozna kazała mniej pić i wyeliminować sól z diety gdzie ja soli nie używam w ogóle hehe no to by bylo chyba na tyle 🙂

Fela , Kati dzięki za wsparcie dziewczyny 🙂 jestem silna dla dzieci bo one są teraz najważniejsze ! Kati też współczuje Ci że mąż tak napalił się na ten wyjazd do Niemczech i wcale Ci się nie dziwię że Ty nie chcesz tam jechać ... ale Głowa do góry jeszcze to nic pewnego a nóż uda mu się coś znaleśc na miesjcu i nie bd musieli się musieli rozdzielac czy wyjeżdżać oboje 🙂 3mam kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
nie mam za bardzo czasu wchodzić 😞 u nas w miarę dobrze, Antek duuużo je, na razie jako tako pokarm mam ale dwa razy musiałam go dokarmić mieszanką (raz zciągnęłam za dużo mleka bo szłam do przychodni i obudził się szybciej to nie miałam czym go nakarmić, a raz jak mi pogryzł jedną pierś a w drugiej było pusto). Potrafi bardzo dużo i często pić, tylko zasypia przy jedzeniu. Jak pije 20 minut to się naje i wtedy śpi 2-2,5h a jak nie doje to po paru minutach potrafi się obudzić i znów cyca woła... no ale to wielki chłopak więc się nie dziwie. Teraz już w sumie się nie stresuje tym że czasem muszę go dokarmic, z Julą w takich sytuacjach łapała mnie deprecha. Wolę dać sztuczne niż zeby płakał z głodu.
A i dużo płacze, tzn. jak się obudzi, od razu głodny to płacze póki nie dostanie cyca :P przy kąpielach też płacze ale myślę że to dlatego że głodny, bo zawsze przed następnym karmieniem go kąpiemy. Robi duże kupy :P

Córcia na razie nie jest zazdrosna, jest niegrzeczna ale to jak zwykle, ale na Antosia dobrze reaguje na razie, i na szczęście nie budzi się w nocy jak mały daje koncerty :P

ja ogólnie czuje się ok, trochę jestem blada bo mam braki zelaza i muszę brać i ostatnio coś głowa mnie boli ale do wstawania już się przyzwyczajam.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za następne mamusie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
u mnie dzisiaj była położna i powiedziała że mała rośnie w oczach 🙂 No a dzisiaj mi na cycu od rana co godzinę wisiała, ja przestałam się przejmować tym że w cycach pusto, bo jak tak często je to słyszę że krócej przełyka, ale dopóki nie płacze to jest ok. Skoro częsciej zje to mniejsze porcje są ok, zresztą wczoraj spała i jadła co 3h i wtedy nie było problemu, wychodzę z założenia że musi sobie wyciągnąć ile chce.W środę i tak skontrolujemy wagę jeśli przybierze mniej niż 150g zacznę się zastanawiać nad MM. Odkąd je kupiłam i mam w szafce to komfortowo się czuję 🙂

W ogóle zadowolona jestem bo we wrześniu mieliśmy starszą zaszczepić na pneumokoki, ale dwa razy odwołaliśmy szczepienie bo byla przeziębiona a dzisiaj się dowiaduję że w powiecie poznańskim taką akcję zrobili że dzieci miedzy 24-59m.ż. mają tą szczepionkę za free. 🤪
Zapisałam ją na jutro. 🙂 🙂

Druga dobra wiadomość to taka że gmina postanowiła finansować trzy zajęcia dodatkowe w przedszkolu, rytmikę angielski i jeszcze jedno które już wybierze dyrektor z danego przedszkola. Super bo my chcieliśmy na te zajęcia ją zapisać ale teraz jakaś afera się zrobiła i rodzice nie mogą płacić i zajęcia w innym wypadku by się nie odbyły w ogóle. A ciągle mam wyrzuty sumienia że Agata nie chodzi do żłobka i że wysłałam ją do państwowego przedszkola bo nie ma tu tyle atrakcji i zaangażowania w rozwój opiekunek.

GIGA ja już ci pisalam tylko jasna otwarta rozmowa między wami jest potrzebna by walczyć o miłośc i rodzinę. Swoją drogą to podziwiam Cię bardzo, jestem 10 lat starsza a chyba bym nawet w połowie nie była tak dzielną kobietą i matką jak ty i to pod wieloma aspektami.

FELA brawo za ćwiczenia, jak ty to robisz, ja po kolacji zasnęłam wczoraj z kubkiem kawy w ręku, o ćwiczeniach na razie nie myślę, zresztą dvd mi sie zepsuło, no a internet mam tak kiepski że nawet te ćwiczenia na yutubie to mi nie działają chyba.. no może po prostu leń jestem.

Super pogoda nam się udała oby było tak jak najdłużej przynajmniej jeszcze można wyjść z maluchami no i człowiek inne siły ma 😉 Choć na dzisiaj miałam tyle zaplanowane do zrobienia, a tu nic prawie z tego nie zrobiłam, obiecałam sobie również drzemki od pn no i z niczym się nie wyrobiłam. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja dzis bylam na kontroli na ktg, wszytko ok, wyszly 3 male slurcze takie na 50-60.
wczoraj juz mialam nadzieje ze cos sie zacznie bo mialam skurcze co 15 ale takie delikatne no i oczywiscie przeszly...
jak do piatku nie urodze to mam przyjechac do szpitala i mnie juz zostawia bo moja lekarka sie boi ze ja nie zdaze dojechac (mam 20km ale w korkach moze zejsc okolo godzina).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota -u mnie to samo,fajna pogoda to zabrałam Maksia i poszłam na spacer zamiast sprzątać ha ha ha.Dopiero teraz popołudniu wzięłam sie za odkurzanie i wycieranie bo wcześniej obiadek trzeba było jakiś trzasnąć 😉No i Maks jakiś taki spokojniejszy po spacerach jest 😜 😜 😜W nocy daje mi popalić bo budzi sie co 2 godzinki ale potem nad ranem zasypia a ja z nim,reszta do szkoły idzie a ja dziś spałam do 10:15 ☺️,nakarmiłam małego i do sklepu i na spacerek poszłam.
Dorota powiedz mi te pneumokoki to za całość jest 180 zł czy za jedną serię a trzeba zrobić trzy 😞Mam jeszcze trochę czasu (3 tyg) ale nie bardzo słuchałam lekarki jak byłam na wizycie ha ha ha Coś mi tam gadała ze z funduszu jest za darmo ale bez żółtaczki i trzeba więcej razy kłuć ☺️
Powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też macie takie czarne myśli?bo ja chodzę i wymyślam najczarniejsze scenariusze,choroby ,wypadki i ze mały mi z ręki wypadnie,ja mam chyba jakąś deprechę i nie bardzo umię się cieszyć tym macierzyństwem 😞 😞 😞
Co do ćwiczeń to jeszcze nie doszłam do tego etapu żeby myśleć o cwiczeniach,mam tak mało czasu dla siebie ,ze wskakuję tylko na minutkę na nasze forum i w ogóle nie buszuje na internecie tak jak kiedyś 🤔 Maks jak nie śpi to nie poleży sam tylko zaraz marudzi ,czy Wasze maluszki też tak marudzą jak nie śpią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Hej,
ja dzis bylam na kontroli na ktg, wszytko ok, wyszly 3 male slurcze takie na 50-60.
wczoraj juz mialam nadzieje ze cos sie zacznie bo mialam skurcze co 15 ale takie delikatne no i oczywiscie przeszly...
jak do piatku nie urodze to mam przyjechac do szpitala i mnie juz zostawia bo moja lekarka sie boi ze ja nie zdaze dojechac (mam 20km ale w korkach moze zejsc okolo godzina).

Daria ja miałam skurcze 30-40 i ginekolog kazał przyjechac za 2 dni bo się bał,ze mężowi w łóżku urodzę no i rzeczywiście nie zdążyłam na te KTG drugie dojechać bo nad ranem wody mi odeszły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉
chciałam się szybciej odezwać ale coś strona szwankowała i z telefonu nie umiałam wejść, jak już wiecie Maksym się urodził w czwartek o 20.28 waga 3750g , miałam rodzic naturalnie ale tetno małego niepewnie skakało i przy rozwarciu 8cm stwierdzili że bedą ciąć, ogólnie nie było aż tak źle 😉 z Maksymkiem wszystko dobrze 😉 no i karmie piersią położne się dziwiły że ma aż tak mocne ssanie no i mały z niego glodomorek, sutki mam troche obolałe i ranki mi się porobiły już myślałam że sie poddam z tym karmieniem ale teraz karmie z nakładkami i jest dużo lepiej 😉 Jeśli chodzi o mnie to jestem jeszcze obolała ale już jesteśmy w domciu 🙂 i to najważniejsze!

a w ogóle to dziękuje za gratulacje!! 😉

odezwe się jeszcze bo mam dużo do nadrobienia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu - fajnie że już w domku 🙂

Dg - też fajnie że wszystko się układa - a powiedz jak sobie poradziłaś z katarkiem u małej? bo mój też coś dzisiaj jakiś z gilem i narazie jedziemy z gruchą - mam nadzieję ze to pomoże 🤔

Giga, Solenizantka - trzymam kciuki za Was jeszcze troszkę i Wasze maleństwa będą z Wami 🙂

Ula- super że Wam się udało 🙂

Kati - mój Hubercik też ma bóle brzuszka i to w nocy :/ też kupiłam biogaię i narazie spokój ale muszę kupić jeszcze koperkową herbatkę, zauważyłam że po modyfikowanym najbardziej go brzuszek boli :/ teraz wiem że ma kupkę w pampersie ale śpi spokojnie to go nie ruszam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo;]

Gosia- no maly jest w ogole identyczny jak tata hehe a domyslaam sie ze musi sobie pojesc kawal chlopa z niego 🙂 pomalu pomalu sie ogarniesz 🙂 zagladaj do nas.

Dg zazdroszcze pogody. U nas leje .. ale moze i lepiej hehe bo jeszcze by mnie ciaglo gdzies :P

Asia- fajnie ze juz masz to za soba. Napisz jak Maksym 🙂

Kati- ja pamietam ze Nela byla bardziej absorbujaca na tym etapie , Lara ta niedzielnie urodzona hehe ma w nosie wszystko i spi mi min 3h i staram sie ja budzic. Dzis miala 1h z rana rozgladania sie i wieczorem przed kapaniem godzinka. Jest z niej najslodzszy aniolek pod sloncem. A moja placze tylko jak myje ja chusteczka nawilzajaca albo wkladam do wanienki heheh oby tak zostalo 🙂 w nocy to budzi mnie ciamkaniem jak jest glodna pozera rece ehehe

A ty nie schizuj z synkiem kto jak kto ale przeciez nie zrobisz mu krzywdy 🙂 a naturalne jest ze sie o niego martwisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula super ze wam sie udalo;]

ja w niedziele mialam tescia, wiec rano sie zebralam i wzielam starsza i pojechalysmy na zakupy bo w lodowce swiatlo. Potem rana mnie bolala troche ale ogolnie jest juz super bo nawet przeciwbolowych nie lykam 🙂

Czekam az ta macica sie wchlonie heh bo wygladam jak w 5m :P
Pani w sklepie mi pogratulowala haha i pyta na kiedy lol to jej mowie tydzien temu wyskoczyla hehe sie usmialam :P

FELA chyba ty pisalas o sposobach wybudzania dziecka do jedzenia ??? przypomnisz mi, dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu super że się odezwałaś! Szybkiego powrotu do formy 🙂

Ula super że w końcu się udało 🙂

Kati szczepienia obowiązkowe zaczynające się w 6 tyg. można wykonać na NFZ dziecko otrzymuje wtedy 3 wkucia przy jednej wizycie takich wizyt jest 3, i jedna z jednym wkuciem. Rodzice mają możliwość wykupienia nowszych szczepionek które są odpłatne wtedy przy jednej wizycie jest jedno wkucie Są dwa programy do wyboru PROGRAM NA 5(jedna wizyta więcej niż na 6-stkę), I NA 6-TKĘ. Program na 6-tke kosztuje ok.180zł i tych wizyt jest w sumie 4, 3 z nich w pierwszym roku. Decydując się na rodzaj szczepień musisz cały czas je kontynuować. Przy każdej wizycie 180zł.

Pneumokoki są NIEOBOWIĄZKOWE i nie trzeba szczepić jedna szczepionka to koszt koło 240zł i trezba podać je 3, ale jeśli się na to nie zdecydujesz to jest możliwość zaszczepienia póżniej, po 1 roku szczepi się na to już tylko 2 razy, a po drugim roku tylko raz. No i u nas teraz właśnie na to jest promocja w gmienie i można dzieci zaszczepić za darmo ale te po 2 roku zycia.

Są jeszcze rotawirusy i to jest szczepionka doustna, dwie dawki koło 300zł. - NIEOBOWIĄZKOWE

Jak widać są to ogromne pieniądze, kiedyś liczyłam to ok.2400zł za wszystko wyszło.
Ja szczepiłam tylko na te obowiązkowe przy czym te z programu 6w1 i teraz tez tak zrobię.

http://www.szczepienia.pl/Kalendarz_szczepien/0-3_lata.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny poradzcie jakie mleko kupić zeby zminimalizować te kolki,Nan Sensitiv czy Bebilon Comfort? Nie mam pojęcia ajuż od czytania wpisów na forach cała głupia jestem.Moze macie jakieś doświadczenia z którymś mlekiem?Jak nie to chyba się jutro do lekarza wybiorę bo mały dziś wieczorem co godzinę chciał jeść ,starałam się go poić herbatką ale nie dało rady.Mleko pił ale po 30-50 ml co godzinę i prężył się bo kolki wróciły choć daję tą Bio Gaię
Próbowałam go przetrzymać ale wrzeszczał jak opętany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati- ja mam doświadczenie z bebilonem i bardzo zadowolona byłam, zresztą nadal jestem - mój 4-latek pije jeszcze mleko 😉 jeśli chodzi o kolki to może chodzi o smoczek? mój dzikus jak zaczyna ciągnąć z butli to normalnie szał, aż wiruje w butelce i tak sobie myślę że on poprostu za szybko chce się nałykać tego mleka - muszę zmienić na jeszcze węższe otwory w smoku, może i u Was o to chodzi? bo po cycu póki co jest ok (odpukać w niemalowane) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla moja niedzielna identyczny plan dnia ma no z rana aktywnoścć większa. W ogóle mi się wydaje że ona od 13-20ma noc bo muszę ją budzić prawie na karmienie śpi 3-4h, a w nocy czasem budzi się co 2h. Zazwyczaj jednak 2,5-3h zaczyna stekać.
Sama w aktywności poleży ale niedługo, wieszam jej na kolysce miska i próbuje go chwytać Często łapie się za włosy i krzyczy 🙂 Natomiast jak wezmę ją na ręce to zaraz sobie przypomina jakie jest główne moja rola w jej życiu, więc unikam tego.Dzisiaj była jedna udana już próba podania smoczka, bo darła się w nieboglosy. a zapakowalam ją w wózek.

Paella odciagam Fridą, zwilzajac wcześniej solą fizjologiczną bądź wodą morskąDzisiaj położna mi pokazała by gazik jałowy zwilzony włożyć do noska to też dosyć fajnie wyciąga gile i często wywołuje kichnięcie.

Kati też mam schizę że mi Inga się wyslizgnie.Kati nie wymyślaj czarnych scenariuszy tylko ciesz się że życie takiego figla ci spłatalo i masz tak cudownego zdrowego synka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati ja Ci nie pomogę bo ja córcię karmiłam piersią 11 mies. zaczynałam jej dawac mleko NAN ale jej nie odpowiadało i przeszłam na Bebiko i pije do tej pory 🙂

a tak w ogóle to mam troszke lepszy humor 🙂 wczoraj puściłam męzowi strzałkę i się przestraszył i odrazu oddzwonił 😁 hehe no i się wygadał że szykuje się przyjechać na 3 tyg do Nas i Nas stąd zabiera ! troche byłam w szoku chwile tylko rozmawialismy bo on nie może w pracy tele używać w ogóle ! czeka tylko jak dostanie kontrakt i to prawdopodobnie jeszcze w tym mies 😁 wiec troszke jestem spokojniejsza 🙂 dzisiaj też zadzwonił rano ale przerwało ;/ ale moze pozniej jeszcze zadzwoni 😁 on tak się mało odzywał żeby niespodzianka była lepsza 😁 kurde jak ja mogłam w niego wątpić aż mi glupio teraz ! Kocham go całym sercem i nie wyobrażam sobie życia bez Niego ! jak przyjedzie wszystko ustalimy . już 7.5 mies. w rozłące a teraz nie wiem czy mam rzucać wszystko i z nim jechac czy jeszcze sie przemeczymy kilka mies. ja skoncze szkole , pozałatwiam wszystkie sprawy , pozakańczam i dopiero do niego dojedziemy...
zaraz sie zabieram za sprzatanie i mam nadzieje ze na wieczór już się coś zacznie i moze jutro już bd 3mać Małego w rękach 🙂 tak w ogóle to wczoraj przyszła mi paczka ten fotelik bujaczek z fisher - price i jak złożyliśmy z moim tatem to oczywiście córcia byla zachwycona bo ona mysli ze to dla niej ... ale jak jej to zabralismy to byl taki placz ze szok... jeszcze sie tak nie zachowywala...az sie boje jak to bedzie jak wyjde ze szpitala z Malym... moze nie bd tak źle... to tyle lece sprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giga cudowna wiadomość widzisz nie warto słuchać rzeczliwych ludzi najlepiej się dogadać z głównym zainteresowanym. Super że chce was zabrać 🙂 🙂 🙂 i że to od niego wyszło.
Myślę żę zazdrości nie unikniesz niestety, Kati dzieci są może tylko wstanie zaakceptować bez. zazdrości rodzeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
Giga cudowna wiadomość widzisz nie warto słuchać rzeczliwych ludzi najlepiej się dogadać z głównym zainteresowanym. Super że chce was zabrać 🙂 🙂 🙂 i że to od niego wyszło.
Myślę żę zazdrości nie unikniesz niestety, Kati dzieci są może tylko wstanie zaakceptować bez. zazdrości rodzeństwo.

Dorotko moje dzieci są już prawie dorosłe i mają swoje życie,Wasze to jeszcze maluszki które też potrzebują mamusi tylko dla siebie 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...