Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie, my juz w domku))
Julek ma mega przezywke, tylko dzidzi i dzidzi, na szczescie narazie nie jest zazdrosny. Dostal z okazji narodzin siostry pociag z lego i strasznie mu sie spodobal ale i tak co chwile odchodzil od niego do dzidzi.

Porod jak to porod, nie byl ani dluzszy ani krotszy, ani latwiejszy niz pierwszy... w sumie byl o tyle gorszy ze mialam fatalna polozna ktora wmawiala mi ze to nawet pierwsza faza porodu sie nie zaczela, po czym za godzine Jagienka sie juz urodzila, nie dala mi dolarganu pomimo ze ja prosilam dwa razy no ale porod mozna uznac za naprawde naturalny, hehe. teraz sie z tego smieje ale w nocy z wtorku na srode na prawde nie bylo mi do smiechu i zazekalam sie ze nigdy wiecej ale spoko, mysle ze za 4-5 lat bede chciala trzecie dzieciatko.

Mala spadla na wadze z 3430 na 3160, ale juz wczoraj przybrala na 3220 🙂 Karmie ja piersia, kupki robi praktycznie co karmienie. Jest narazie bardzo "grzeczna", w sumie je i spi, czaem cos popatrzy 😉 Jest przekochana!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny pisze tu i na fb ... a więc tak bylam u gina i KTG złe wyszło '' płaski zapis '' i chciała dać mi skierowanie do szpitala ale pierwsze miałam wyjsc zjesc cos słodkiego troche pochodzic i za 40 min wrócic powtórzyć KTG. i tak zrobiłam niewielka zmiana ale troszke lepiej było... jutro znowu na KTG i jak sie powtórzy sytuacja to szpital tak strasznie sie wystraszyłam Mały mogłby już wyjść co się zaczynam bać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, wyszłam dziś z Jasiem ze szpitala. Urodził się 30 października przez cc na żądanie. 29 trafiłam do szpitala ze skierowaniem z powodu opuznienia. Przy przyjęciu rozwarcie na 2 cm. Po 10h skurczy bardzo bolesnych zwiększylo się tylko do 2,5. Kazali czekać, skurcze były co 5 min, zero postepu. Odmowiłam porodu siłami natury, zrobili cięcie. Okazało się że Jaś był przyciśnięty twarzą do kanału rodnego i nie miał szansy wyjścia. Ważył 4170g, 61cm. Lekarze powiedzieli że podjełam dobrą decyzję bo dziecko mogło nie przezyć. Czuję się super, mam dużo pokarmu a mały przybiera na wadze. Muszę nadrobic czytanie co u was. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola super że już urodziłaś świetnie że wszystko dobrze się skończyło i wzieli pod uwagę twoją decyzję bo u nas rzadko to robią. Długi i dorodny twój chłopak. Czekamy na zdjęcia na Fb!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola gratulacje 🙂
Giga wspolczuje Ci, ze jeszcze sie meczysz. Ja urodzilam 2 dni po terminie i mnie szlak jasny trafial. My tydzien temu wyszlismy ze szpitala przetrzymali nas, maly mial antybiotyk a okazalo sie ze niepotrzebnie. Hubert jest kochany daje pospac w nocy 🙂 kapie go miedzy 20-21 zasypia o 22 budzi sie o 3 zasypia o 4 kolejna pobudka o 7. W dzien spi po 2 godz. Rośnie jak na drozdzach polowe ciuchow musialam juz poodkladac. Na dniach musze wybrac sie na zakupy bo nie bedzie mial w czym chodzic :P pokarmu mam bardzo duzo. Maly ladnie ssie, jedyny problem jaki mamy to z kupkami. Napina sie, placze i trzeba mu brzuszek zawsze masowac. Moze zmiana jedzenia jakos dziala na niego, bo w szpitalu jednak wszystko takie bez smaku daja.
W szpitalach tak dbaja zeby nic nie jesc co mogloby zaszkodzic dziecku, ze diete trzeba trzymac a mi pierwszego dnia dali pierogi z truskawkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda gratulacje 😁 😁 😁 😁 My przeniosłyśmy nasze pisanie na FB,jak masz profil to zapraszamy 😜Napisałam Oli gdzie nas szukać.Odezwij się Kochana 😘Czekamy 😉
Mój Maksu ma mega kolki i całe popołudnia płacze i napina się ale te kolki zaczęły się dopiero jak miał 2 tyg 😞 ale ja karmię butelką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! 😁

Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka.

Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki.

Sprawdźcie same!

Pozdrawiam,
Emilia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...