Skocz do zawartości

Pierwsze zdjęcia naszych maleństw - USG :) | Forum o ciąży


dlugowlosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Dziewczyny
Musialam zalogować sie po raz drugi, bo tamten nick straciłam(ewa1976) teraz jestem Ewa76. Mam nadzieje, że pomozecie mi rozwiać watpliwości i odpowiecie na szereg pytan. To będzie moje 1 dziecko. Chociaż mam już 36 lat. Mój narzeczony(w przyszłości mąż) ma juz córeczkę, a teraz na 60 % będzie synek. Jestem już o 01-03 na zwolnieniu lekarskim. Czuje się dobrze, ale ostatnio odczuwam takie ciagnięcie w dole brzucha-czasami. Czy powinnam iść do lekarza? Pani doktor jak u niej byłam na kontroli 1-03 powiedziala ze nie ma co się martwic, ale moze Wy mi coś doradzicie. Pozdrowionka(miałam juz I turę badań prenatalnych i na razie jest wszystko dobrze);-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa spokojnie, o tym ciągnięciu pisałyśmy w głównym temacie już. Jeżeli lekarz po wizycie i badaniu mówi że jest ok to tak na pewno jest. To moja pierwsza ciąża i to samo mam już od miesiąca- rozciąga się macica, miednica, więzadła... Wszystko musi się ułożyć, przygotować do dalszego etapu ciąży, porodu. Ja swojej gin 3 tyg temu powiedziałam o tych bólach to tylko upewniła się czy szyjka mi się nie skraca i wytłumaczyła o co kaman. Jak bardzo mocno boli to nospę możesz wziąć. Mi na te bóle pomogły wieczorne spacerki- tak powoli, bez forsowania się, co kilka dni coraz dłuższe. No i jak leżę lub śpię to mam między kolanami lub udami (zależy jak mi w danej chwili wygodnie) część rogala włożone. Jeżeli nie masz rogala to mała poduszka też będzie dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...