Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magdasc ja w pierwszej ciazy tez małą anemie mialam i musialam pic duzo soku z buraków (w sokowirówce wyciskałam buraki i jabłka) i mi sie podniosła hemoglobina, ale piłam codziennie przez miesiąc! a za smaczne to nie było 🤢 🙂
Wiecie co wczoraj jak usypiałam synka to pierwszy raz poczułam smyranie w brzuchu 😁 pozniej w łóżku wieczorem 2 delikatne puknięcia 😁 i przed chwilą tez czułam wiercenie maluszka 😁 ale super uczucie, juz nie mogłam sie doczekac kiedy dzidzia zacznie dawac o sobie znac 🙂
malinka i jak sie czujesz dzisiaj dalej Cie kuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
goshe napisał(a):
magdasc ja w pierwszej ciazy tez małą anemie mialam i musialam pic duzo soku z buraków (w sokowirówce wyciskałam buraki i jabłka) i mi sie podniosła hemoglobina, ale piłam codziennie przez miesiąc! a za smaczne to nie było 🤢 🙂
Wiecie co wczoraj jak usypiałam synka to pierwszy raz poczułam smyranie w brzuchu 😁 pozniej w łóżku wieczorem 2 delikatne puknięcia 😁 i przed chwilą tez czułam wiercenie maluszka 😁 ale super uczucie, juz nie mogłam sie doczekac kiedy dzidzia zacznie dawac o sobie znac 🙂
malinka i jak sie czujesz dzisiaj dalej Cie kuje??


Dzis juz lepiej...ale nie podoba mi sie to ze czesto brzuch mi twardnieje,eh chyba musze bardziej sie oszczedzac...a ciezko przy moim malym bo caly dzien mama i mama...
Super ze poczulas malenstwo.......... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAlinko dobrze, że już lepiej. Może to tylko takie przejściowe..ja tez miewam takie rzeczy..dzisiaj w nocy bardzo bolał mnie lewy bok, ale jak się odwróciłam i minęły trochę czasu to przeszło. Najgorzej włąsnie jest jak leze na plecach - tak zauważyłam..
Mnie wczoraj załatwiła klima.. 😞 katar na maksa do nocy 😞.Ledwo oddychałam..
Dzisiaj obudziałam się słaba i jeszcze mam katar oraz delikatnie coś czuję w gardle..i albo mam osłabienie, albo temp. 😞
Goshe gratuluję:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂co tam u was slychac?u mnie w miare ok...tylko dzis rano robiac sniadanie w kuchni zrobilo mi sie slabo....usiadlam na podlodze i momentalnie zalala mnie fala goraca i ciemnosc przed oczami...przeczekalam az przeszlo ale sie przestraszylam...nie wiem co to bylo... 😞zjadlam i lerze w lozku bo jeszcze cala sie trzese...podejrzewam ze mam za niska hemoglobine ale tu nawet nie mam jak tego sprawdzic... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂co tam u was slychac?u mnie w miare ok...tylko dzis rano robiac sniadanie w kuchni zrobilo mi sie slabo....usiadlam na podlodze i momentalnie zalala mnie fala goraca i ciemnosc przed oczami...przeczekalam az przeszlo ale sie przestraszylam...nie wiem co to bylo... 😞zjadlam i lerze w lozku bo jeszcze cala sie trzese...podejrzewam ze mam za niska hemoglobine ale tu nawet nie mam jak tego sprawdzic... 😞mialam w 8tyg badania krwi i tyle...juz wtedy hemoglobina byla troche ponizej normy 😞w pl pojde zrobic morfologie...ale to dopiero za 3tygodnie buu.. 😞pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko witaj w klubie. Ja tez mam dziwne zdarzenia.. Wczoraj w aucie nagle 'dziwnie ' się poczułam, że nawet dobrze tego opisac nie umiem 😞 i tez mi się gorąco zrobiło 😞. Pozniej byłam słaba itd.
Nie wiem co to było i myslenie o tym mnie dobija 😞(
Jeśli u Ciebie rzeczywiście są to kłopoty z hemoglobiną to jedz każdego dnia buraki, a zobaczysz, że będzie lepiej!! Ściskam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka podejrzewam ze to raczej pewne ze masz bardzo niska hemoglobine...pij sok z buraków, jedz buraki, powinno pomóc chociaz troszke
ja ogolnie tez tylko raz mialam robione badanie krwi w 9tc i nawet nie wiem jakie mialam wyniki 😮 bo mi lekarka nie pokazała, ale chyba ok były 🙂
My dzisiaj z Olim robiliśmy ciasteczka maślane 😁 młody zagniatał ciasto, wycinał foremkami ciasteczka hehe a z jakim zapałem to robił 🙂 🙂 wyszło 2,5 blachy i połowy juz nie ma hehe 🙂musze dla męża zostawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂co tam u was slychac?u mnie w miare ok...tylko dzis rano robiac sniadanie w kuchni zrobilo mi sie slabo....usiadlam na podlodze i momentalnie zalala mnie fala goraca i ciemnosc przed oczami...przeczekalam az przeszlo ale sie przestraszylam...nie wiem co to bylo... 😞:

właśnie takie akcje miałam po tych witaminach jak rano brałam... a wyniki morfologii miałam idealne...
idź do lekarza może cie wyśle na badania... i dbaj o siebie!!!
PS. a buraki są świetne na osłabienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co lekarz to inna opinia 😉 ja jak bylam w 6tc u lekarza w Polsce to kazal mi brac tylko kw.foliowy a witaminy dopiero od 16tc a jak bylam tutaj u lekarki w 9tc to od razu dala mi witaminy i kazala brac od zaraz...
Jej ale u mnie upal dzisiaj 🙂 🙂kocham taka pogode 😉 nadmuchalismy Oliwierowi basen i siedzi i sie bawi szkoda tylko ze maz musial isc do pracy na 2 zmiane;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny, nie było mnie dwa dni ale dlatego że miałam przygode ze swoim brzuchem .... 😞 w niedziele zrobił mi sie on strasznie twardy mój mąż stwierdził że przesadzam i ze pewnie samo przejdzie, wczoraj widziałamsie jednak ze swoim lekarzem i powiedział ze mam cos takiego jak stawianie się brzucha, czyli moje bliźniaki rosną czybciej nić nadąża rozszerzac się macica dostalam tabletki i powiem wam ze jakas masakra reakcja na nie jest taka ze przez dwie godziny po ich zazyciu sie wszystko we mnie czesie, bieże któras z was podobne leki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Iskierko gratuluję tak pięknie noszonej ciąży..naprawdę zero dolegliwości i marudzenia??
JA się topie dzisiaj;p upał na sto fajerek.


zdążyłam się pochwalić że wszystko super i zaraz mi wywaliło hemoroida 🤢
ale już kupiłam sobie maść i chyba będzie dobrze 😉
a upał jak w saunie... ale jak ma padać to wolę się rozpływać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdasc no skoro to normalne objawy po tych lekach to trudno trzeba sie przemeczyc 🙂
iskierka wez nie strasz hemoroidami bo ja sie boje ze przez zaparcia (niby juz nie mam ale czasem cięzko idzie:/ ) tez mi wyskoczą...super ze wszystko ok, powiem Ci ze ja tez nie czuje wcale ze w ciazy jestem, super sie czuje i bardzo seksownie dzieki moim WIELKIM cycuchom 😁 😁 😁, dzidzia kopie coraz czesciej 🙂
jejku uwielbiam taka pogode sloneczko 35 stopni w cieniu 😁 mogloby takie byc cale lato 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂rzadko zagladam bo weny do pisania brak... 🤨u mnie ok,dzien za dniem jakos mija... 🤨i do mnie zawitaly upaly tzn duszno i parno ale slonca brak,gdzies sie za chmurami schowalo... 😉jutro 17tydzien mi wskoczy,coraz blizej do polowy... 😉Goshe zazdroszcze biustu...moj troszke wiekszy...ale duzej roznicy nie ma 😜tylko wszystkie staniki w obwodzie za ciasne i strasznie mi przeszkadzaja...najchetniej to chodzilabym bez... 🙂musze sobie zakupic jakies staniki ale zupelnie nie wiem jakie sa najwygodniejsze... 🤨macie jakies typy?
Brzuszek coraz bardziej mi odstaje,juz ciazy nie ukryje 🙂za nie cale dwa tygodnie usg...juz nie moge sie doczekac...tak mi marzy coreczka...eh jak bedzie syn to bede musiala swoja glowe przestawic... 😉ale mam lenia dzis...o by tu na obiad ugotowac... 🤨pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...